Gość: wrona
IP: *.e-wro.net.pl
26.01.07, 20:04
wzdłuż torow rozpoczęto budowe nowego budynku, szukam mieszkania i zastanawiam
sie nad tą lokalizacją, nie jestem z Wro i bylabym wdzięczna za opinię kogos
kto zna tę okolice i może widzial rozpoczęte roboty, bo nie mam nawet jeszcze
pojecia jak blisko torowiska jest zlokalizowany budynek.