Dodaj do ulubionych

Joanna Avangarde Contrast- waro kupic?

IP: *.connector.net.pl 09.01.04, 21:30
Mam zafarbowane wlosy na sredni braz, chcialabym zrobic sobie pasemka w
kolorze blond i zstanawiam sie nad nowoscia Joanny do wlosow farbowanych i
ciemnych Avangarde Contrast, w zwiazku z tym mam do was pytanie czy ktoras z
was uzuwala jej do wlosow farbowanych i czy rzeczywiscie wychodzi blond tak
jak obiecuje producent.
www.joanna.pl/produkty/avangarde_contrast/default.asp
Obserwuj wątek
    • Gość: Ewa Re: Joanna Avangarde Contrast- waro kupic? IP: 80.51.255.* 10.01.04, 11:34
      Nikt nie uzywal tego rozjasniacza?
      • Gość: zuza Re: Joanna Avangarde Contrast- waro kupic? IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 29.04.04, 10:20
        Ja uzywalam juz dwa razy. Jest naprawde ok i po przystepnej cenie. Tylko musisz
        trzymac troche dluzej niz na ulotce, zeby nie byly zolte. Ja przetrzymalam i sa
        super jesne. Tylko jak masz dlugie wlosy i chcesz geste pasemka to 1 opakowanie
        moze Ci nie starczyc. Albo zrob tylko po wierzchu (podobko tak lepiej) albo
        rzadsze, no lub kup 2 opakowania
    • Gość: justa Joanna - reklama? ;> IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 29.04.04, 10:34
      co Wy dzisiaj wszyscy z tą Joanną, dział marketingu na forum siedzi czy jak? ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka