banieczka
17.05.04, 19:33
Jakiś czas temu było sporo wątków nt. MK de Varsovie i p. Krzysztofa - super
kolorysty. Jako że jestem p. Krzysztofowi wierna od ponad dwóch lat
(aczkolwiek swymi wyczynami czasem wystawiał moją wierność na próbę...),
zainteresowane dziewczyny informuję, że Krzysztof założył swój własny zakład
na Krochmalnej 3. Jeśli któraś byłaby zainteresowana telefonem, to mogę podać
(jutro, bo wizytówkę zostawiłam w pracy).
Pozdr.
B.