senioryta13 25.06.26, 15:06 (Król Dolar) Ropa z Wenezueli jest juz sprzedawana w dolarach. Plany sa, aby ropa z Zatoki perskiej rowniez byla rozliczana ponownie w dolarach. Czy Rosja wezmie w tym udzial, oto jest pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
amanita2025 Re: King Dollar 25.06.26, 16:20 senioryta13 napisał: > Czy Rosja wezmie w tym udzial, oto jest pytanie. Dewaulacja dolara w Rosji. W 1991r. za 1 dolara mogłem jechać z Brześcia do Władywostoku. Odpowiedz Link Zgłoś
pijatyka Re: Dewaulacja dolara w Rosji 25.06.26, 17:00 ROTFL No, strasznie się zdewaluował - od 2 czy 3 rubli za 1 $ w 1995 do 75 w 2026 (a bywało już ponad 100) ;-D Odpowiedz Link Zgłoś
felusiak1 Re: Dewaulacja dolara w Rosji 25.06.26, 17:41 Błąd merytoryczny. 1 dolar kupował bilet z Brześcia do Władywostoku. Dzisiaj nie kupuje. Kwestią jest czy to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
amanita2025 Re: King Dollar 25.06.26, 17:53 Ropa naftowa po 20 dolarów za baryłkę w 1991r. Odpowiedz Link Zgłoś
monalisa2016 Re: King Dollar 25.06.26, 19:10 Musze popawic post naiwnej kobiety ktora obwiescila niepelna wiadomosc ogloszona na Fox News przez S.B. cytuje z pamieci nie chce mi sie szukac na wideo orginalnej wypowiedzi, a wiec: "Rosja po zakonczeniu wojny z Ukraina bedzie funkcjonowac w strefie dolara, Iran bedzie sprzedawal rope w dolarach, Wenezuela sprzedaje juz rope w dolarach" Koniec tygodnia sie zbliza Bessent przejal paleczke od Trumpa bo przeciez oligarchowie amerykanscy a szczegolnie pewien klan maja jeszcze za malo na kontach, trzeba zadbac o stan ich kieszeni zanim zostanie gielda zamknieta. Swiat przejrzal juz te tryki obecnej amerykanskiej administracji tylko zalozycielka watka nie zrozumiala tego wiec zalozyla watek by pokazac po raz koleny swoja naiwnosc. :-). :-) Odpowiedz Link Zgłoś
senioryta13 Re: King Dollar 25.06.26, 20:00 senioryta13 napisał: > (Król Dolar) > Ropa z Wenezueli jest juz sprzedawana w dolarach. > Plany sa, aby ropa z Zatoki perskiej rowniez byla rozliczana ponownie w dolarach. > Czy Rosja wezmie w tym udzial, oto jest pytanie. Rozmowa odbyla sie na innym kanale , nie na Fox. BESSENT: "You know, I would anticipate when the Russia-Ukraine conflict ends, that Russia will want to come back in the dollar system." I ja powtórzę to samo pytanie, które napisalam wczesniej, pomimo, ze jakis nick wie swoje: " Czy Rosja wezmie w tym udzial, oto jest pytanie". Odpowiedz Link Zgłoś