wes82
13.01.05, 17:16
Będę bardzo wdzięczny tym, którzy choć trochę mogą powiedzieć o pytaniach
egzaminacyjnych do KSAP. Zwłaszcza z etapu I: Wiedza o świecie współczesnym.
Pozatym jaki jest sposóby ,by tam się przyjąc!Serdeczne dzięki dla
wszystkich, którzy coś podpowiedzą.