Dodaj do ulubionych

Pacaneum dla wszystkich nieuleczalnie chorych

09.03.07, 00:34
Zainspirowana przypadkiem Mme Raczyńskiej (oraz opowieściami Młodej
Lekarki ;) odkryłam sposób na każdą, nawet najstraszniejszą chorobę!


Idzie to tak:

1. Mamy pecha - zdażyło się nam zachorować na raka (AIDS, syfilis, PiSofilię,
cokolwiek - nieważne)

2. Nie załamujemy się.

3. Nie załamujemy się - tylko zatrudniamy się gdzieś na czas nieokreślony
(najlepiej w telewizji, że się tak wyrażę - publicznej)

4. Nastepnie bierzemy - od razu - półroczny urlop chorobowy

5. Kiedy mija pół roku, i firma - korzystając ze stosownych przepisów - może
nas zwolnić - co się dzieje ? Z D R O W I E J E M Y ; żadne choróbsko nie
ma wyjścia - po prostu MUSI ustąpić!





Hurra! Bedę bogata! Dostanę Nobla!
Obserwuj wątek
    • pulchna.lapka.w.pulpit Co jest - nie chcecie? Patent.... 09.03.07, 18:30
      ...darmo odstępuję! ;)
      • niezapowiedziany obawiam sie ze dziala to odwrotnie niz piszesz... 09.03.07, 19:16
        do ozdrowienia potrzebne jest miniecie grozby zwolnienia, a gdy chce nas firma zwolnic, to wtedy niestety podupadamy na zdrowiu. jak to mowia: nieszczescia chodza parami...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka