Gość: jaa_ga Re: Nowe: Powiadomienia o forach IP: *.acn.waw.pl 31.10.04, 13:32 Wygląda na to, że z oporowego... Link Zgłoś
schizoo Re: Nowe: Powiadomienia o forach 01.11.04, 09:07 14 godzin opóźnienia....chłe,chłe....... Link Zgłoś
tebe Re: Nowe: Powiadomienia o forach 02.11.04, 16:33 Nic o tym nie pisaliśmy jeszcze. Wkrótce coś więcej. To raz na dobę idzie, więc max może dojść do 24 godzin opóźnienia. Pozdrawiam Link Zgłoś