Dodaj do ulubionych

Nowe: Powiadomienia o forach

31.10.04, 12:44
5 godzin opóźnienia......
Obserwuj wątek
    • kixx Re: Nowe: Powiadomienia o forach 31.10.04, 13:26
      ale z ktorego peronu??
      • Gość: jaa_ga Re: Nowe: Powiadomienia o forach IP: *.acn.waw.pl 31.10.04, 13:32
        Wygląda na to, że z oporowego...
    • schizoo Re: Nowe: Powiadomienia o forach 01.11.04, 09:07
      14 godzin opóźnienia....chłe,chłe.......
    • tebe Re: Nowe: Powiadomienia o forach 02.11.04, 16:33
      Nic o tym nie pisaliśmy jeszcze. Wkrótce coś więcej.
      To raz na dobę idzie, więc max może dojść do 24 godzin opóźnienia.
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka