rita100
01.04.09, 21:51
Dziwny tan człoziek Marek Wranica ! Niby taki realista, niby trzyźbzi, a jek
sia rozklepsie..... zaś z jekimiś wspomninkami wyskóknie to nie ziadomo, czy
łón kpsi czy ło droge sia pyto?! Bojki takim grotunom jek mym łopoziada czy co ?!
Ba, coby sia eszcze nie zaklinoł, że nie kpsi i nie baje... że to śwanta
prowda, przeżyta w codziannym, zwykłam dniu powszednim.... Niych go anieli
kosiajó, i te jygo zwykłe dzionecki powszednie. I te jygo wspomninki, na
chtórnych 'nie mo krzti fantazyji' !
(Gawędy minonego czasu - Tadeusz Stepowski)
A buło to tak....