cepekkolodziej 13.09.06, 19:56 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=48534826&a=48535931 Super. Krucjata. Alleluja i do przodu. Arap na czele, leje w pampersy i zachęca Polaków: "walczycz, walczycz!" :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
i-love-2-bike Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 20:02 he,he a nasi moderatorzy podobno maja antyspam jako bron przeciwko tym,co co dzien zasmiecaja jakimis ..... nasze forumy:) Odpowiedz Link Zgłoś
puls Re: walczycz :)))))))))))))))))))) twoje?? ha ha 13.09.06, 23:44 i-love-2-bike napisała: > he,he a nasi moderatorzy podobno maja antyspam jako bron przeciwko tym,co co > dzien zasmiecaja jakimis ..... nasze forumy:) Nasze ???Przeciez ty nienawidzisz GW ?? Nie wiem po co tu sie tylko szwendasz ? Odpowiedz Link Zgłoś
aaki najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:11 potem zaspiewa bogurodzicę na forum-wtedy zobaczymy Odpowiedz Link Zgłoś
cepekkolodziej Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:17 Nie musi. On tylko popędza: "walczycz! walczycz!" Na Teheran!, na Teheran! W pampersach pełno --- Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:21 z punktu widzenia "arapów" strategia najbardziej optymalna z mozliwych. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:23 aaki napisała: > z punktu widzenia "arapów" strategia najbardziej optymalna z mozliwych. co w tym optymalnego:to crap in the pampers? Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:25 tak pokierować sprawą aby gorące kasztany dla ciebie wyciągał z ogniska ktoś inny. Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:26 aaki napisała: > tak pokierować sprawą aby gorące kasztany dla ciebie wyciągał z ogniska ktoś in > ny. he,he gorace kasztany wyciaga za niego ten,kto z tym poldupkiem dyskutuje,a takich jest tu paru:) Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:28 tu nie chodzi o rozmowe z arapem tylko o walkę z iranem Odpowiedz Link Zgłoś
i-love-2-bike Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:31 aaki napisała: > tu nie chodzi o rozmowe z arapem tylko o walkę z iranem no on co dzien walczy z czyms innym,jak nasz jasio,tyle,ze te walke odwalaja za niego forumowicze,a wiec niech oni sie martwia,skoro wypelniaja ten patriotyczny obowiazek walczenia za pejsatego:) Odpowiedz Link Zgłoś
explicit Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 21:08 Jednym slowem , judzenie ,... uklony ============================================================================== tak pokierować sprawą aby gorące kasztany dla ciebie wyciągał z ogniska ktoś inny. Odpowiedz Link Zgłoś
schlagbaum Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:24 cepekkolodziej napisał: > Nie musi. > > On tylko popędza: "walczycz! walczycz!" > > Na Teheran!, na Teheran! > > W pampersach pełno --- Ze tez Ci sie chce wogole otwierac jego posty. Lubiles go juz chyba jako jarka i tego czasu sie na jote nie zmienil. To duren jakich malo wiec nie bardzo rozumiem dlaczego interesuje Cie co ma do wygdakania. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 23:27 mowisz ,ze arap to jarek -zyd ? Chyba nie..tamten mial obsesje historyczne ,wklejal dlugie linki o bitwie pod Leppanto i ciagle udowadnial,dlaczego Turcja nie moze wejsc do Unii Odpowiedz Link Zgłoś
explicit Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 23:37 Yap, same shit, tfu , Zyd ,... krystek - Obsesja z delirium - Dekiel juz tak nie trzyma jak pare lat temu ,... uklony ============================================================================== mowisz ,ze arap to jarek -zyd ? Odpowiedz Link Zgłoś
puls najpierw niech sie przechrzci -ty tez islamusku 13.09.06, 23:45 aaki napisała: > potem zaspiewa bogurodzicę na forum-wtedy zobaczymy A ty co ? W meczecie bedziesz spiewal bogurodzice ? Odpowiedz Link Zgłoś
explicit Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 21:03 Juz lecem ,... :) uklony ============================================================================== Super. Krucjata. Alleluja i do przodu. Arap na czele, leje w pampersy i zachęca Polaków: "walczycz, walczycz!" Odpowiedz Link Zgłoś
dana33 Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 21:26 przyjemnie sie czyta przedstawicieli polskiej poloni, polskiej medycyny i polskiej kultury..... co za elegancki jezyk..... jak glebokie mysli.... jak interesujacy temat.... po prostu postronnemu czytelnikowi dech zapiera.... Odpowiedz Link Zgłoś
aaki Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 21:30 masz duszności- jednym słowem :(((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Z tego co pamiętam to bogurodzice śpierało 13.09.06, 23:33 rycerstwo polskie pod Grunwaldem, gdy w obronie prawosławnego i pogańskiego Wschodu, razem z naszymi braćmi ze Wschodu (Litwini,Rusini,Tatarzy,Czesi), złoili katolskie dupska kato-fanatyków z Niemiec i innych państw katolickiego Zachodu. :o] Odpowiedz Link Zgłoś
tornson Sytuacja Żmudzinów, którym Niemcy, najwięksi 13.09.06, 23:38 ówcześni nosiciele "kato-cywilizacji", chcieli zanieść właśnie tą cywilizację (czyli użyźnić tamtejszą glebę pomordowanymi poganami dla korzyści nowych kato-osadników), przypomina mi sytuację współczesnego Iraku którym też różni tacy niosą "cywilizację". Trochę coprawda się zmieniło, wtedy walczono by wydrzeć podbitym ziemię, dziś walczy się by rabować pokonanym ropę, wtedy wyrzynano w pień podbite nacje, dziś robi się z nich niewolników. Ale analogie są oczywiste. Odpowiedz Link Zgłoś
j-k Tomson, laska Boska...:))) 13.09.06, 23:45 znasz mnie, wiec wiesz, ze nie pisze tego zlosliwie... nie: - tą cywilizację lecz: - tę cywilizację dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
krystian71 w"Krzyzakach"u Alexandra Forda bylo troche inaczej 14.09.06, 00:24 Bogurodzice spiewal tylko Paszko Zlodziej i Zyndram z Maszkowic, pulki smolenskie ryczaly "Staaawaj strana narodnaja, stawaj na smertnyj boj,za rodinu za Stalinu" ,Krzyzacy -"haj li haj li haj la " , a po zejsciu z planu filmowego Ford zarzadzil Hatikwe. Odpowiedz Link Zgłoś
cepekkolodziej Pacyfistka 17.09.06, 07:17 Jest jedna pacyfistka :)))) co to się oburza, że taki wątek. A ja powiem tak: nie widziałem jeszcze słodszego wytworu międzynarodowego miękko-mózgizmu. Nadpływające z Izraela hasło: "Polaki [w imię Bogurodżyczy Dżewyczy - Odpowiedz Link Zgłoś