Dodaj do ulubionych

walczycz :))))))))))))))))))))

13.09.06, 19:56
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=48534826&a=48535931

Super. Krucjata. Alleluja i do przodu. Arap na czele, leje w pampersy i zachęca Polaków: "walczycz, walczycz!"

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Obserwuj wątek
    • i-love-2-bike Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 20:02
      he,he a nasi moderatorzy podobno maja antyspam jako bron przeciwko tym,co co
      dzien zasmiecaja jakimis ..... nasze forumy:)
      • puls Re: walczycz :)))))))))))))))))))) twoje?? ha ha 13.09.06, 23:44
        i-love-2-bike napisała:

        > he,he a nasi moderatorzy podobno maja antyspam jako bron przeciwko tym,co co
        > dzien zasmiecaja jakimis ..... nasze forumy:)

        Nasze ???Przeciez ty nienawidzisz GW ??
        Nie wiem po co tu sie tylko szwendasz ?
    • aaki najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:11
      potem zaspiewa bogurodzicę na forum-wtedy zobaczymy
      • schlagbaum Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:13

        ile razy mozna ?
        • cepekkolodziej Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:17
          Nie musi.

          On tylko popędza: "walczycz! walczycz!"

          Na Teheran!, na Teheran!

          W pampersach pełno ---
          • aaki Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:21
            z punktu widzenia "arapów" strategia najbardziej optymalna z mozliwych.
            • i-love-2-bike Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:23
              aaki napisała:

              > z punktu widzenia "arapów" strategia najbardziej optymalna z mozliwych.

              co w tym optymalnego:to crap in the pampers?
              • aaki Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:25
                tak pokierować sprawą aby gorące kasztany dla ciebie wyciągał z ogniska ktoś inny.
                • i-love-2-bike Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:26
                  aaki napisała:

                  > tak pokierować sprawą aby gorące kasztany dla ciebie wyciągał z ogniska ktoś in
                  > ny.

                  he,he gorace kasztany wyciaga za niego ten,kto z tym poldupkiem dyskutuje,a
                  takich jest tu paru:)
                  • aaki Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:28
                    tu nie chodzi o rozmowe z arapem tylko o walkę z iranem
                    • i-love-2-bike Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:31
                      aaki napisała:

                      > tu nie chodzi o rozmowe z arapem tylko o walkę z iranem

                      no on co dzien walczy z czyms innym,jak nasz jasio,tyle,ze te walke odwalaja za
                      niego forumowicze,a wiec niech oni sie martwia,skoro wypelniaja ten patriotyczny
                      obowiazek walczenia za pejsatego:)
                • explicit Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 21:08
                  Jednym slowem , judzenie ,...

                  uklony

                  ==============================================================================

                  tak pokierować sprawą aby gorące kasztany dla ciebie wyciągał z ogniska
                  ktoś inny.



          • schlagbaum Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 20:24
            cepekkolodziej napisał:

            > Nie musi.
            >
            > On tylko popędza: "walczycz! walczycz!"
            >
            > Na Teheran!, na Teheran!
            >
            > W pampersach pełno ---

            Ze tez Ci sie chce wogole otwierac jego posty.
            Lubiles go juz chyba jako jarka i tego czasu sie na jote nie zmienil.
            To duren jakich malo wiec nie bardzo rozumiem dlaczego interesuje Cie co ma do
            wygdakania.
            • krystian71 Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 23:27
              mowisz ,ze arap to jarek -zyd ?
              Chyba nie..tamten mial obsesje historyczne ,wklejal dlugie linki o bitwie pod
              Leppanto i ciagle udowadnial,dlaczego Turcja nie moze wejsc do Unii
              • explicit Re: najpierw niech sie przechrzci 13.09.06, 23:37
                Yap, same shit, tfu , Zyd ,... krystek - Obsesja z delirium - Dekiel juz tak
                nie trzyma jak pare lat temu ,...

                uklony

                ==============================================================================

                mowisz ,ze arap to jarek -zyd ?
      • puls najpierw niech sie przechrzci -ty tez islamusku 13.09.06, 23:45
        aaki napisała:

        > potem zaspiewa bogurodzicę na forum-wtedy zobaczymy

        A ty co ? W meczecie bedziesz spiewal bogurodzice ?
    • explicit Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 21:03
      Juz lecem ,... :)

      uklony

      ==============================================================================

      Super. Krucjata. Alleluja i do przodu. Arap na czele, leje w pampersy i zachęca
      Polaków: "walczycz, walczycz!"


      • dana33 Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 21:26
        przyjemnie sie czyta przedstawicieli polskiej poloni, polskiej medycyny i
        polskiej kultury..... co za elegancki jezyk..... jak glebokie mysli.... jak
        interesujacy temat.... po prostu postronnemu czytelnikowi dech zapiera....
        • aaki Re: walczycz :)))))))))))))))))))) 13.09.06, 21:30
          masz duszności- jednym słowem
          :((((((((((((((
    • tornson Z tego co pamiętam to bogurodzice śpierało 13.09.06, 23:33
      rycerstwo polskie pod Grunwaldem, gdy w obronie prawosławnego i pogańskiego
      Wschodu, razem z naszymi braćmi ze Wschodu (Litwini,Rusini,Tatarzy,Czesi),
      złoili katolskie dupska kato-fanatyków z Niemiec i innych państw katolickiego
      Zachodu. :o]
      • tornson Sytuacja Żmudzinów, którym Niemcy, najwięksi 13.09.06, 23:38
        ówcześni nosiciele "kato-cywilizacji", chcieli zanieść właśnie tą cywilizację
        (czyli użyźnić tamtejszą glebę pomordowanymi poganami dla korzyści nowych
        kato-osadników), przypomina mi sytuację współczesnego Iraku którym też różni
        tacy niosą "cywilizację". Trochę coprawda się zmieniło, wtedy walczono by
        wydrzeć podbitym ziemię, dziś walczy się by rabować pokonanym ropę, wtedy
        wyrzynano w pień podbite nacje, dziś robi się z nich niewolników. Ale analogie
        są oczywiste.
        • j-k Tomson, laska Boska...:))) 13.09.06, 23:45
          znasz mnie, wiec wiesz, ze nie pisze tego zlosliwie...

          nie: - tą cywilizację

          lecz: - tę cywilizację

          dobranoc.
      • krystian71 w"Krzyzakach"u Alexandra Forda bylo troche inaczej 14.09.06, 00:24
        Bogurodzice spiewal tylko Paszko Zlodziej i Zyndram z Maszkowic,
        pulki smolenskie ryczaly "Staaawaj strana narodnaja, stawaj na smertnyj boj,za
        rodinu za Stalinu" ,Krzyzacy -"haj li haj li haj la " , a po zejsciu z planu
        filmowego Ford zarzadzil Hatikwe.
        • cepekkolodziej Pacyfistka 17.09.06, 07:17
          Jest jedna pacyfistka :)))) co to się oburza, że taki wątek.

          A ja powiem tak: nie widziałem jeszcze słodszego wytworu międzynarodowego miękko-mózgizmu. Nadpływające z Izraela hasło: "Polaki [w imię Bogurodżyczy Dżewyczy -

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka