Dodaj do ulubionych

♠ ♠ Azmb ♠ ♠

16.01.08, 16:22
Witam serdecznie, baw się z nami dobrzebig_grin
Obserwuj wątek
    • samantha.1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 17.01.08, 13:00
      Przyłączę sie do powitaniabig_grin
      • rena-ta49 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 14:33
        Ja też witamsmile
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 16:55
      Witam Foremkę, którą miałem przyjemność poznać chyba na "Bez ograniczeń"? Zrobię
      przy okazji małą wymówkę: "nie popisałaś" się tam nadmiernie, może tym razem
      pójdzie Ci lepiej? Zobaczymy...
      Pozdrawiam.
      • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 16:59
        Bardzo na to liczębig_grinD
      • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 17:04
        tadeusz_ski.51 napisał:

        > Witam Foremkę, którą miałem przyjemność poznać chyba na "Bez ograniczeń"? Zrobi
        > ę
        > przy okazji małą wymówkę: "nie popisałaś" się tam nadmiernie, może tym razem
        > pójdzie Ci lepiej? Zobaczymy...

        Czy na "Bez ograniczeń pisałam azmb, tego nie wiem ale na pewno wiem że pisała
        na "Jestem Powraca"
        > Pozdrawiam.
    • legwan4 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 19:30
      Witajwink
      • inka-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 25.02.08, 22:17
        czesc
    • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 25.02.08, 20:33
      Rzadko sie pokazujesz ,
      w swoim wątku nie pisujesz big_grinDD
      • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 25.02.08, 22:47
        Darimko, powoli wyłażę z ciężkiej grypy...
        będę aktywniejsza może, ale mam niedługo wyjazd służbowy na
        tydziensmile, za to po powrocie ..smile
        balla
        • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 17:55
          Zdrowiej szybko , żeby na wyjeździe znów
          czegoś nie "załapać "nie doleczona, baw się dobrzebig_grin
          Pozdrówka big_grinDD
          • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 22:16
            darima_ka napisała:
            > Zdrowiej szybko , żeby na wyjeździe znów
            > czegoś nie "załapać"...
            ----------
            No właśnie, a mówili że podróże kształcą? big_grinDD
    • skorpionica11 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 07:29
      Czesc
      • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 18:52
        Darimko, dziękuję serdeczniesmile
        balla
        • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 20:10
          big_grinDD
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:27
      A gdzie ta Azmb? Wpada jak po ogień, pochwaliła się Swoim obfitym biustem,
      narobiła zamieszania taką informacją... i znikła! Darima, gadaj gdzie ta Azmb
      się zaszyła? I przygnaj Ją tutaj, przygnaj, może da się Ją jeszcze... z Nią
      jeszcze... zaraz, chwila, coś się zaplątałem... W każdym razie wołaj tą Azmb,
      obfitą w biuście! A "reszta" jak tam? Też obfita???
      • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:32
        Ja nic a nic nie wiem ale wołać mogę big_grinDD
        • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:35
          No właśnie o to chodzi, nic nie róbcie razem, tylko wołaj! big_grinDD
          • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:40
            Azmb zapewne bardzo jest zajęta , ale jak wołać będziemy wspólnie to moze
            usłyszy, wołaj ze mną? big_grinDD
            • zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 21:55
              Też sie dołączam z tym wołaniem smile)
              • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 02:38
                Kochani, usłyszałam Wasze wołaniesmile A to, że w środku nocy, to nie
                szkodzismileWitam, witam... czytam Was prawie codziennie, ale mało
                piszę i za to przepraszamsmileBiust mam cacy (znaczy duzy), niezłe nogi
                i całkiem dobre poczucie humoru, będzie Tadziu?

                buziaki
                balladyna
                • inka-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 08:41
                  wszyscy sie cieszymy ze sie odezwalas...no i nie zapominaj o nas..
                  • rena-ta49 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 16:57
                    Zgadzam sie z Inką , nie możesz o nas zapomnieć mimo wielu
                    zajęć, jak tylko czas pozwala to Ty do nas się przyłącz
                    i baw z nami smile)
                • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 08:43
                  Ja myślę ,że humor Ci dopisuje, tak jak i nam big_grinDD
                  Pozdrawiam
                  • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 16:05
                    Będę się odzywać, może nawet się czymś pochwalę... ale to za jakis
                    czas dopierosmileRozpoczęłam jakieś działania, mające wypełnic mój
                    wolny czzs, którego mam cały ocean, a tu okazuje się, ze im więcej
                    pomysłów, tym więcej czasu.... mnoży się toto, czy cós???
                    Darimko, świetnie się bawięsmile dziękismilechociaż pogoda robi wszystko,
                    aby załamać....
                • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 11:46
                  azmb napisała:
                  > ...Biust mam cacy (znaczy duzy), niezłe nogi
                  > i całkiem dobre poczucie humoru, będzie Tadziu?
                  ---------
                  To podpucha jest! Bo nie mam jak sprawdzić! Gdyby tak było, to dobrze by było...
                  pogłaskać. No chociaż pogłaskać... na początek big_grinDD
                  • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 16:32
                    tadeusz_ski.51 napisał:

                    > azmb napisała:
                    > > ...Biust mam cacy (znaczy duzy), niezłe nogi
                    > > i całkiem dobre poczucie humoru, będzie Tadziu?
                    > ---------
                    > To podpucha jest! Bo nie mam jak sprawdzić! Gdyby tak było, to dobrze by było..
                    > .
                    > pogłaskać. No chociaż pogłaskać... na początek big_grinDD

                    No masz , znów swoją wyobraźnię, marzenia uruchomił big_grinDD
                    • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:13
                      darima_ka napisała:
                      > No masz , znów swoją wyobraźnię, marzenia uruchomił big_grinDD
                      --------
                      Aaaaaaaaa, potwierdza się, że o Azmb jesteś zazdrosna! Więc jednak...?? wink Ale
                      przy dobrym układzie, wyrwiemy Azmb spod Twoich wpływów! Ale Ty Darimko musisz
                      być desperatka, tyle wokół menów...big_grinDD
                      • zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:19
                        Azmb- podziałała na wyobrażnie , nie tylko Tadzia smile))
                        Ale inne tez działają smile)) Zawsze jak czegoś lub kogoś nie widać
                        czarno na białym , to wyobraznia zaczyna pracowaćsmile))A że wyobrażamy
                        sobie przewaznie w pozytywnym świetle ... to lepiej smile)
                        Darima chyba nie chciałabyś ,zebym myślał o tobie jak o Baba
                        Jadzesmile)
                        • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:22
                          Pewnie,ze nie ;DDD
                      • darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:24
                        Jak już wcześniej napisałam dzisiaj mnie rozśmieszasz , ani trochę we mnie
                        zazdrości, no co Ty ? big_grinD
                        • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 20:00
                          darima_ka napisała:
                          > Jak już wcześniej napisałam dzisiaj mnie rozśmieszasz , ani trochę we
                          > mnie zazdrości, no co Ty ? big_grinD
                          --------
                          Nawet nie mam co do tego cienia wątpliwości, ale nie mówię o mnie.
                          Chodzi o zazdrość o Azmb! Wy cos tam ze sobą macie... nawet tak napisałaś!
    • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 07.05.08, 18:54
      Miałem się zapytać na początku, skąd ten nick? Czy ten zestaw literek coś
      znaczy? Skrót jakiś?
      • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 11:45
        Tadeusz, z tym nickiem trafiłeś w 10! To sa po prostu pierwsze
        litery moich trzech imion (jedno od bierzmowania)oraz nazwiska. Mam
        stałego nicka Balladyna, nawet się nim podpisywałam, ale jakoś się
        nie przyjęłosmile. Tadeusz, potrzymać nie pozwalam, popatrzeć... a co
        mi tam, nie ma sprawysmile
        Zaku- zwracam uwagę na wszystkich mężczyzn, a jak któryś wyda się
        tak miły jak Ty- wracam na niego uwagę podwójniesmile
        Uściski dla Wszystkich
        balldyna
        • zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 13:03
          Azmb - ty to umiesz chwycić za serce - podwojnie smile)))
          Tysiac uśmiechow dla Ciebie smile)))
          • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 14:05
            Zak, dziękuję za miłe słowasmile podwójniesmile
            Usmiechy przygarniam do serca, dziękujęsmile
            • zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 16:10
              AZMB - JUZ CI NIE BĘDĘ PISAŁ POTROJNIE smile)))Fajnie ,ze dołaczyłaś do
              nas .Jakoś teraz cię będą kojażył z Jastrzębiemsmile)) Swiat jest
              mały smile))
        • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 20:05
          Aha, ok. może będę zgadywał?
          Imiona na A - Agnieszka, Anita, Aneta, Aniela, Anna, Agata... Jest Twoje w tym
          zestawie??
          Imiona na Z - Zenobia, Zzzzz... więcej nie znam!
          Imiona na M - ujjjjj, tu będzie mnogo! Odpuszczam! To pewnie to od bierzmowania?
          Chyba Maria, na cześć Matki Bożej.
          B - czyli nazwisko darujemy sobie. Zgadywanka jest tu bez sensu chyba kazdy to
          powie?
          • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 20:47
            Tadeusz, rozszyfrowałeś mnie: jestem Anna, Zofia, Mariasmile
            Nazwisko banalne, ale polskie, kończy się na - ska
            • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 09.05.08, 19:41
              Hyyyyyyyyyh... Zofia... łomaaaaaaaatko, zapomniałem, że na zet jest imię mojej
              żony!? A Ty masz na drugie Zofia... ciekawe, ciekawe. Jednak będę Ci mówił Aniu,
              zgoda? Bo jeszcze by mi się pomyliło, że druga żona... hyyyyyyh... big_grinDD
            • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 10.05.08, 08:19
              Teraz chyba można mówić do Ciebie Aniu? Bo wiesz, pisanie Azmb było takie...
              bezosobowe?
              • azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 10.05.08, 08:55
                Tadeusz, bardzo proszę- mów do mnie Aniu. Lubie takie zdrobnieniesmile
                Zofia to imię rodzinne, dlatego tak namawiałm swoją córkę, żeby do
                bierzmowania wybrała te imięsmile. Ja zrobiłam błąd, nie nadając córci
                na chrzcie drugiego imienia Zofia (hm, wydawało się takie passe),
                dlatego na bierzmowaniu się poprawiłam. To jednyny spadek w mojej
                rodzinie, która w wędrówce wojennej straciła wszystkie materialne
                pamiątki.
                Azmb jest absolutnie bezosobowe i wcale nie chciałam mieć takiego
                nicka w korespondencji, ale zakładając adres na gazetowym portalu
                jeszcze nie wiedziałam jak to chodzi i myślałam, że nick, którym się
                podpiszę pod postem będzie ważniejszy i stanie się "używalny"smile
                Ania
                • maryna-ze-mlyna67 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 10.05.08, 11:00
                  Ty sobie lepiej daj spokoj z tym klamca i oszustem!!!
                • tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.07.08, 20:12
                  No co to Aniu, uwierzyłaś jakiemuś trollowi maryna_ze _mlyna?? Nie jestem żaden
                  oszust a tym bardziej kłamiec! Czego to ludzie nie wymyślą aby oczernić człowieka...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka