darima_ka 16.01.08, 16:22 Witam serdecznie, baw się z nami dobrze Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 16:55 Witam Foremkę, którą miałem przyjemność poznać chyba na "Bez ograniczeń"? Zrobię przy okazji małą wymówkę: "nie popisałaś" się tam nadmiernie, może tym razem pójdzie Ci lepiej? Zobaczymy... Pozdrawiam. Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.01.08, 17:04 tadeusz_ski.51 napisał: > Witam Foremkę, którą miałem przyjemność poznać chyba na "Bez ograniczeń"? Zrobi > ę > przy okazji małą wymówkę: "nie popisałaś" się tam nadmiernie, może tym razem > pójdzie Ci lepiej? Zobaczymy... Czy na "Bez ograniczeń pisałam azmb, tego nie wiem ale na pewno wiem że pisała na "Jestem Powraca" > Pozdrawiam. Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 25.02.08, 20:33 Rzadko sie pokazujesz , w swoim wątku nie pisujesz DD Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 25.02.08, 22:47 Darimko, powoli wyłażę z ciężkiej grypy... będę aktywniejsza może, ale mam niedługo wyjazd służbowy na tydzien, za to po powrocie .. balla Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 17:55 Zdrowiej szybko , żeby na wyjeździe znów czegoś nie "załapać "nie doleczona, baw się dobrze Pozdrówka DD Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 26.02.08, 22:16 darima_ka napisała: > Zdrowiej szybko , żeby na wyjeździe znów > czegoś nie "załapać"... ---------- No właśnie, a mówili że podróże kształcą? DD Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:27 A gdzie ta Azmb? Wpada jak po ogień, pochwaliła się Swoim obfitym biustem, narobiła zamieszania taką informacją... i znikła! Darima, gadaj gdzie ta Azmb się zaszyła? I przygnaj Ją tutaj, przygnaj, może da się Ją jeszcze... z Nią jeszcze... zaraz, chwila, coś się zaplątałem... W każdym razie wołaj tą Azmb, obfitą w biuście! A "reszta" jak tam? Też obfita??? Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:35 No właśnie o to chodzi, nic nie róbcie razem, tylko wołaj! DD Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 02.05.08, 20:40 Azmb zapewne bardzo jest zajęta , ale jak wołać będziemy wspólnie to moze usłyszy, wołaj ze mną? DD Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 02:38 Kochani, usłyszałam Wasze wołanie A to, że w środku nocy, to nie szkodziWitam, witam... czytam Was prawie codziennie, ale mało piszę i za to przepraszamBiust mam cacy (znaczy duzy), niezłe nogi i całkiem dobre poczucie humoru, będzie Tadziu? buziaki balladyna Odpowiedz Link
inka-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 08:41 wszyscy sie cieszymy ze sie odezwalas...no i nie zapominaj o nas.. Odpowiedz Link
rena-ta49 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 16:57 Zgadzam sie z Inką , nie możesz o nas zapomnieć mimo wielu zajęć, jak tylko czas pozwala to Ty do nas się przyłącz i baw z nami ) Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 08:43 Ja myślę ,że humor Ci dopisuje, tak jak i nam DD Pozdrawiam Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 03.05.08, 16:05 Będę się odzywać, może nawet się czymś pochwalę... ale to za jakis czas dopieroRozpoczęłam jakieś działania, mające wypełnic mój wolny czzs, którego mam cały ocean, a tu okazuje się, ze im więcej pomysłów, tym więcej czasu.... mnoży się toto, czy cós??? Darimko, świetnie się bawię dziękichociaż pogoda robi wszystko, aby załamać.... Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 11:46 azmb napisała: > ...Biust mam cacy (znaczy duzy), niezłe nogi > i całkiem dobre poczucie humoru, będzie Tadziu? --------- To podpucha jest! Bo nie mam jak sprawdzić! Gdyby tak było, to dobrze by było... pogłaskać. No chociaż pogłaskać... na początek DD Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 16:32 tadeusz_ski.51 napisał: > azmb napisała: > > ...Biust mam cacy (znaczy duzy), niezłe nogi > > i całkiem dobre poczucie humoru, będzie Tadziu? > --------- > To podpucha jest! Bo nie mam jak sprawdzić! Gdyby tak było, to dobrze by było.. > . > pogłaskać. No chociaż pogłaskać... na początek DD No masz , znów swoją wyobraźnię, marzenia uruchomił DD Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:13 darima_ka napisała: > No masz , znów swoją wyobraźnię, marzenia uruchomił DD -------- Aaaaaaaaa, potwierdza się, że o Azmb jesteś zazdrosna! Więc jednak...?? Ale przy dobrym układzie, wyrwiemy Azmb spod Twoich wpływów! Ale Ty Darimko musisz być desperatka, tyle wokół menów...DD Odpowiedz Link
zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:19 Azmb- podziałała na wyobrażnie , nie tylko Tadzia )) Ale inne tez działają )) Zawsze jak czegoś lub kogoś nie widać czarno na białym , to wyobraznia zaczyna pracować))A że wyobrażamy sobie przewaznie w pozytywnym świetle ... to lepiej ) Darima chyba nie chciałabyś ,zebym myślał o tobie jak o Baba Jadze) Odpowiedz Link
darima_ka Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 18:24 Jak już wcześniej napisałam dzisiaj mnie rozśmieszasz , ani trochę we mnie zazdrości, no co Ty ? D Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 05.05.08, 20:00 darima_ka napisała: > Jak już wcześniej napisałam dzisiaj mnie rozśmieszasz , ani trochę we > mnie zazdrości, no co Ty ? D -------- Nawet nie mam co do tego cienia wątpliwości, ale nie mówię o mnie. Chodzi o zazdrość o Azmb! Wy cos tam ze sobą macie... nawet tak napisałaś! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 07.05.08, 18:54 Miałem się zapytać na początku, skąd ten nick? Czy ten zestaw literek coś znaczy? Skrót jakiś? Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 11:45 Tadeusz, z tym nickiem trafiłeś w 10! To sa po prostu pierwsze litery moich trzech imion (jedno od bierzmowania)oraz nazwiska. Mam stałego nicka Balladyna, nawet się nim podpisywałam, ale jakoś się nie przyjęło. Tadeusz, potrzymać nie pozwalam, popatrzeć... a co mi tam, nie ma sprawy Zaku- zwracam uwagę na wszystkich mężczyzn, a jak któryś wyda się tak miły jak Ty- wracam na niego uwagę podwójnie Uściski dla Wszystkich balldyna Odpowiedz Link
zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 13:03 Azmb - ty to umiesz chwycić za serce - podwojnie ))) Tysiac uśmiechow dla Ciebie ))) Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 14:05 Zak, dziękuję za miłe słowa podwójnie Usmiechy przygarniam do serca, dziękuję Odpowiedz Link
zak-1 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 16:10 AZMB - JUZ CI NIE BĘDĘ PISAŁ POTROJNIE )))Fajnie ,ze dołaczyłaś do nas .Jakoś teraz cię będą kojażył z Jastrzębiem)) Swiat jest mały )) Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 20:05 Aha, ok. może będę zgadywał? Imiona na A - Agnieszka, Anita, Aneta, Aniela, Anna, Agata... Jest Twoje w tym zestawie?? Imiona na Z - Zenobia, Zzzzz... więcej nie znam! Imiona na M - ujjjjj, tu będzie mnogo! Odpuszczam! To pewnie to od bierzmowania? Chyba Maria, na cześć Matki Bożej. B - czyli nazwisko darujemy sobie. Zgadywanka jest tu bez sensu chyba kazdy to powie? Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 08.05.08, 20:47 Tadeusz, rozszyfrowałeś mnie: jestem Anna, Zofia, Maria Nazwisko banalne, ale polskie, kończy się na - ska Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 09.05.08, 19:41 Hyyyyyyyyyh... Zofia... łomaaaaaaaatko, zapomniałem, że na zet jest imię mojej żony!? A Ty masz na drugie Zofia... ciekawe, ciekawe. Jednak będę Ci mówił Aniu, zgoda? Bo jeszcze by mi się pomyliło, że druga żona... hyyyyyyh... DD Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 10.05.08, 08:19 Teraz chyba można mówić do Ciebie Aniu? Bo wiesz, pisanie Azmb było takie... bezosobowe? Odpowiedz Link
azmb Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 10.05.08, 08:55 Tadeusz, bardzo proszę- mów do mnie Aniu. Lubie takie zdrobnienie Zofia to imię rodzinne, dlatego tak namawiałm swoją córkę, żeby do bierzmowania wybrała te imię. Ja zrobiłam błąd, nie nadając córci na chrzcie drugiego imienia Zofia (hm, wydawało się takie passe), dlatego na bierzmowaniu się poprawiłam. To jednyny spadek w mojej rodzinie, która w wędrówce wojennej straciła wszystkie materialne pamiątki. Azmb jest absolutnie bezosobowe i wcale nie chciałam mieć takiego nicka w korespondencji, ale zakładając adres na gazetowym portalu jeszcze nie wiedziałam jak to chodzi i myślałam, że nick, którym się podpiszę pod postem będzie ważniejszy i stanie się "używalny" Ania Odpowiedz Link
maryna-ze-mlyna67 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 10.05.08, 11:00 Ty sobie lepiej daj spokoj z tym klamca i oszustem!!! Odpowiedz Link
tadeusz_ski.51 Re: ♠ ♠ Azmb ♠ ♠ 18.07.08, 20:12 No co to Aniu, uwierzyłaś jakiemuś trollowi maryna_ze _mlyna?? Nie jestem żaden oszust a tym bardziej kłamiec! Czego to ludzie nie wymyślą aby oczernić człowieka... Odpowiedz Link