Gość: Noah IP: *.zgora.dialog.net.pl 20.09.03, 22:03 Nie ma to jak dziewczyny z Częstochowy. Agnieszka Tomala jest świetna. Chyba zostanie moją żona. O terminie ślubu jeszcze powiadomię .Możecie czuć sie zaproszeni Szanowni Forumowicze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mmaly Re: BAR - Częstochowa może być dumna 20.09.03, 22:54 Hm. Muszę powiedzieć ojcu Agnieszki, że ma kolejnego kandydata na zięcia. Bo Ty chyba mu jeszcze o tym nie powiedziałeś. Ani samej Agnieszce ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ribbchaka Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.03, 23:00 rzeczywiscie jest sie czym chwalic - sex, dykta, ruski telewizor. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Filip Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.look.ca 21.09.03, 04:03 Niestety panowie: Agnieszka zostanie moja zona. Zona czcigodnego Filipa z Canady ! O ile wczesniej nie dala dupy innemu. Tak sobie zastrzegam swoja godnosc. Ja wiem ze to pospulstwo rodzi piekne dziewice i coz mi z tego kiedy zyciorys sie liczy jak sylwetka wyscigowego rumaka. Nie moze mnie milionera, Polaka,l reprezentowac jakas zdira. To by zachwialo moja pozycja ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lotnik Re: BAR jest do kitu IP: *.premex.pl 21.09.03, 09:00 Pieprzę ten cały wasz bar i całe to żenujące widowisko!! Telewizja schizowizja, psychopaci i zboczeńcy... Wolę obejrzeć sobie balet w magazyne kulturalnym niż wysłuchiwać tych bzdur. Aha i jeszcze obejrzyjcie sobie to: free.of.pl/d/dolina_vlepek/bar7.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alfa Re: BAR jest do kitu !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.03, 20:21 Gość portalu: Lotnik napisał(a): > Pieprzę ten cały wasz bar i całe to żenujące widowisko!! Telewizja schizowizja, > > psychopaci i zboczeńcy... Wolę obejrzeć sobie balet w magazyne kulturalnym niż > wysłuchiwać tych bzdur. Całkowicie się zgadzam! Ja już od blisko 1,5 roku nie oglądam TV, bo bardziej interesuje mnie moje własne życie niż jakieś komercyjne bzdury! A BAR to mi się kojarzy z miejscem gdzie mogę spotkać się ze znajomymi przy piwku! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: noname Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: 213.199.197.* 21.09.03, 22:34 Twoja pozycja zachwiać Twoja znajomość polskiego. Czy każdy tępy drwal z "Canada" określa się mianem "czcigodnego"? Walnij się w łeb obuchem siekiery i wróć na ziemię "canadyjską" oczywiście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Darek Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.czestochowa.cvx.ppp.tpnet.pl 22.09.03, 08:58 Filipie, Filipie podrap się po cipie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pikador Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.zgora.dialog.net.pl 21.09.03, 23:00 Pewnie w Kanadzie myjesz gary w spelunach Czcigodny Filipie .Wielki szacunek kanadyjski milionerze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawski Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: frodo:* / 192.168.0.* 21.09.03, 23:07 Ponieważ nie oglądam tego cudownego programu, czy są w sieci zdjęcia tej przemiłej panny ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mial Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.03, 19:22 wiecie co wam powiem uwazam ze ta agniesz ka zachowuje sie strasznie zachowuje sie jak najgorsza................... nieche jej obrazac ale tak naprawde jest spolczuje temu chlopakowi co mial byc jej mezem bo ona napewno przespala sie juz niejednym (ona ma barzo fajny zawod~!!!!!!!!!!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pikador Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.09.03, 09:41 W sieci ich nie ma, ale będą w najnowszym CKM-ie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: O Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: 2.3.STABLE* / *.energetyka.czest.pl 25.09.03, 14:40 Dumna??!! Z kogo??!! Z tej dziewczyny?? Gdy Agnieszka T. wchodzi na wizje - wyłącz głos (żeby nie słuchać jej mało inteligentnych wywodów). To jest tylko piękne ciałko nic więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tkos Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 27.09.03, 20:06 cialo!!!!!!!!!!!!!! to nie jest cialo tylko jakis flak tak wam powiem po przyjacielsku--znam ja troche i wiem co mowie Odpowiedz Link Zgłoś
wujtarabuk Re: BAR - Częstochowa może być dumna 27.09.03, 21:50 members.tripod.com/bozenal/artykuly/05.htm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.03, 21:31 ja bym był duny jak by ktos z czestochowy wynalazłe lekarstwo na raka albo poleciał w kosmos. nigdy nie bede dumny z tyłeczka(całkiem niezłego co prawda) który słuzy do zarabiania pieniędzy producentom programu. nie zakładajcie wogóle wątków tego typu bo mi się głupio robi. ja nawet tej kupy nie bede ogladał - i wam tez to radze bo skończymy jak amerykanie(lub nie którzy kanadyjczycy :) ), bedziemy mieli swoją Ophre albo Springera J(dż)errego, a nasze życie ograniczy sie do nie naszych problemów. pozdrawiam myslących przynajniej troszeczke! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaco Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 30.09.03, 14:31 znam jej mejla. jak ktos chce napisac to prosze agnieszka.tomala@barpolsat.interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.03, 11:09 a z jakiej ona jest dzielnicy i w jakich lokalach mozna ja spotkac? aha i jaka pozycjelubi najbardziej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaa Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.03, 09:57 jasne ze Ci powiem Agnieszka jeszcze będąc w liceum dobrze zarabiała....tańcząc na rurce....która to rurka ?....która to knajpa..pomysl ..przecież rurek w naszym miescie nie jest tak duzo....pozdro... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Noah Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.zgora.dialog.net.pl 04.10.03, 20:32 SORRY, ŚLUB ODWOŁANY.tO JEST JEDNAK STRASZNA KURWA Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lucia Re: BAR - Częstochowa może być dumna IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 08.10.03, 08:30 chyba tylko wstydu możemy się najeść za taką przedstawicielkę . Takiej pustej , głupiej i wyrafinowanej dziewuchy trzeba było ze świecą szukać. Ona na widok każdych spodni aż się trzęsie. A w stosunku do Krzysia , to nie przyjazń tylko wyrafinowana gra, która miała przynieść określony skutek np. zniszczenie czyichś uczuć, związku itd. Wszystkie jej zachowania są wyreżyserowane przez nią wlącznie z jej niewinnymi minami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pustak Wyrafinowana? hę??? IP: 213.77.4.* 08.10.03, 09:40 Gość portalu: lucia napisał(a): Takiej pustej ,głupiej i wyrafinowanej dziewuchy trzeba było ze świecą szukać. - się lucia zdecyduj ;)) można być pustą,głupią i wyrafinowaną jednocześnie??? :))))))) - proszę nie używajcie zwrotu "ze świecą szukać" - a co to , u Nas prądu ni ma, czy siakoś tak?? ;))))))))toż dopiero byłby Ciemnogród. Nie oglądanie tego typu reality show jest wg. mnie oznaką zdrowia psychicznego. Sądząc po wałkowaniu tego tematu -na forum zapanowało jesienne przeziębionko ;)))) Pozdrawiam z szalikiem na szyi Pustak Odpowiedz Link Zgłoś