egis1 27.02.07, 09:32 www.lidl.pl/pl/home.nsf/pages/c.o.pc.p.Pieluszki_Maxi2 Polecam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
alcarin Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 09:42 Probowalam pieluch z Lidla, tez firmy Cien i tez 7-18kg, ale w malych (chyba po 16szt.) zielonych paczkach - takie z niebieskimi rybkami na pasku. To te same? Tamte sa niezle. Odpowiedz Link Zgłoś
egis1 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 10:09 oj nie wiem ja je kupiłam pierwszy raz i jestem mile zaskoczona bo odczułam wrażenie jakby były ściągnięte z pampersa praktycznie są identyczne a nawet mają pasek który wzkazuje czy pieluszka jest przesikana a tego nie ma pampers. Odpowiedz Link Zgłoś
aniadukat Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 10:23 no to Wam zazdroszcze. ja próbowałam tańszych i wszystko uczula mojego synka, tylko Pampers i Huggies nie. -- foto.onet.pl/dkkee,oammccacg4cc,u.html Odpowiedz Link Zgłoś
optymistk-a Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 10:35 Te z Lidla są super. Wypróbowałam zupełnie niedawno, jakieś 2 tygodnie temu. Wcześniej używałam Pampersów, ale mały non-stop przesikiwał w nocy, potem Dada, które są b. dobre(z Biedronki), a których rozmiar jest zawsze ciut większy od innych pieluch w swojej wadze. Skończyły się Dady i mieliśmy kupić nowe, ale niedawno u nas otwarł się Lidl i postanowiłam spróbować, gdyż czytałam na forum wiele pochlebnych opini na ich temat. I stały się u nas hitem! Oprócz paska, który zmienia kolor pod wpływem wilgoci dużym plusem jest gumka z tyłu trzymająca zawartość w pieluszce;00, grubszy wkład wsiąkający mocz oraz antybakteryjny wyciąg z zielonej herbaty, którym pokryta jest pieluszka. Poza tym wykonanie świetne, a ładne rysunki też cieszą oko przewijających. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
prisilla Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 13:01 ja tez ostatnio zamaiast pampersów zaczęłam uzywac tych pieluszek z biedronki, dla mnie roznicy nie ma! Odpowiedz Link Zgłoś
benignusia Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 10:35 tyle ze te z biedrony wychodzą drożej Odpowiedz Link Zgłoś
delfina77 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 11:46 U mnie Dada wychodzą taniej niż Pampersy a w dodatku mają delikatniejsze i bardziej miękkie brzegi, po Pampersach córcia miała obtarte udka Odpowiedz Link Zgłoś
zuziazosia Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 14:30 A czy te z Lidla są w rozm.5 i czy one są "ceratkowe" czy może przepuszczające powietrze??? Odpowiedz Link Zgłoś
nat10 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 27.02.07, 14:59 a są takie dla newbornów? Odpowiedz Link Zgłoś
egis1 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 09:37 są w rozmiarze 5 w strukturze są identyczne jak pampers, używamy ich od 3 dni i nie odparzają Odpowiedz Link Zgłoś
marcelkowamama Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 09:48 a nie sa takie grube i zbite? Odpowiedz Link Zgłoś
kamerak Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 09:59 Alcarin - te w małych zielonych paczkach są fajne, też ich używaliśmy, ale te w dużych czerwonych o niebo lepsze, niedawno spróbowaliśmy i już przy nich zostaniemy. Nie robią się twarde, są mięciutkie jak pampersy i całe kolorowe, nie tylko na pasku. Właśnie jest na nie ta promocja w Lidlu i ja już się zaopatrzyłam w cztery paki Odpowiedz Link Zgłoś
kokardka_80 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 10:07 a jak wagowo, od ilu kilogramów one? Odpowiedz Link Zgłoś
alcarin Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 10:37 Dzieki za info, kamerak W takim razie wyprobujemy. Teraz uzywam Hugiesow na zmiane z tymi zielonymi z lidla (w dzien). Bo odkad w pampkach pojawil sie ten zielony wklad, mala miala ciagle zaczerwieniona pupe Odpowiedz Link Zgłoś
sabka22 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 10:55 dzieki ze o tym napisałas!własnie szukałam pieluszek podobnych do pampersa tylko tanszych i traz bede wiedziała gdzie po nie isc!twraz kupiłam happy i stwierdzam ze te pieluchy są okropne,twarde,sztywne i wogole mały miał zaczerwienioną pupe po nich.Takze dzieki napewno ich wyprubuje!pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś
optymistk-a Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 16:07 Nie wiem jakim cudem pieluszki z Biedronki wychodzą drożej, przeliczaliśmy. Może pomyliłaś rozmiary? Jeśli chodzi zaś o pieluchy z Lidla, to mają warstwę przepuszczającą powietrze, pupa malucha w niej "oddycha", podobnie jak we wszystkich markowych pieluchach. To jest wyrób dla Lidla klasy premium, czyli najwyższej, z tzw. górnej półki, produkowany w Niemczech. Ceratkowe pieluchy u nas nie przejdą, ale pewnie wiele mam je lubi i sobie chwali. Niestety często uczulają. Pozdrawiam i pędzę po pieluszki, bo w tej niższej cenie są chyba tylko tydzień. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
sabka22 mam pytanie! 28.02.07, 20:20 a napiszcie ile one kosztują bez promocji?bede wdzięczna. Odpowiedz Link Zgłoś
optymistk-a Re: mam pytanie! 28.02.07, 20:32 Właśnie wróciłam z Lidla. Bez promocji kosztują 29,90, czyli 60 groszy za sztukę pieluszek maxi (od 11-25kg), a rozmiar mniejsze 53 grosze (od 4-9kg). Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
afrodyta190 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 21:06 A ja wole pampers 1 sztuka kosztuje mnie 53 grosze. Odpowiedz Link Zgłoś
plusiak822 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 22:35 czy ktos wie do kiedy jest promocja?i jedno pytanie do mam ktore uzywaly pieluch "zielonych "''''''''''''''''''''z lidla i tych ktore sa teraz w promocji.czy te firmy cien sa lepsze od tych zielonych(jak dla mnie te zielone byly ok,tylko za szydko pecznialy-robily sie takie duze) Odpowiedz Link Zgłoś
alcarin Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 22:46 Hm, te "zielone" to w zielonym opakowaniu, tak? W takich malych paczkach (przynajmniej w rozmiarze 4)? Jesli to te, to one rowniez sa produkowane przez firme Cien. Odpowiedz Link Zgłoś
plusiak822 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 22:52 tak,o te chodzi.czy jednak te duze czerwone sa lepsze? Odpowiedz Link Zgłoś
optymistk-a Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 28.02.07, 23:27 Te czerwone właśnie mają te wszystkie bajery, o których wyżej wspominałam. Te w mniejszych paczkach są pod tym względem nieco uboższe. I kosztują jeszcze taniej, bo 33 grosze. Jeśli chodzi o pieluszki Cien czerwone przewyższają jakością Pampersy, spróbuj, bo ja już się do nich przekonałam, choć z dużą ostrożnością podchodzę do takich nowości. Nie wiem skąd ten przesąd, że Pampers jest najlepszy, wg mnie to gruba przesada. No ale nie przekonam tych, którzy są z nich zadowoleni. Gdyby mój mały nie przemaczał w nocy Pampersów na pewno zostałabym dalej przy nich... Odpowiedz Link Zgłoś
kowalikm Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 01.03.07, 07:32 Ja wczoraj się zaopatrzyłam w duże i małe opakowanie. Mój brzdąc ma 10 kg i brałam mniej więcej w przedziale 8-15 kg. Te rewelacyjne to chyba w dużym opakowaniu. Zaczęłam od małego opakowania (nie wiem czy nie ma innego producenta), z pewnością nie miało na opakowaniu napisu, że jest z Cienia. Ma 15 pieluszek i kosztuje poniżej 6 zł. Niestety pieluszki są CERATKOWE - tak więc uwaga. Te małe nie są z serii Maxi Plus Cienia, ale mają jakiś duży napis NAPIES...Z dużych za pewne będę zadowolona Odpowiedz Link Zgłoś
alcarin Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 01.03.07, 11:17 Te male musialas wziac inne - bo te Cienia maja napis Cien na opakowaniu (zielone opakowanie i chyba niebieskie napisy). te ceratkowe, hyba w pomaranczowym opakowaniu sa polskie (mimo, ze wszystkie napiosy sa po angielsku) - moj maz je kiedys kupil niechcacy, bo nie wiedzial , o ktore mi chodzi - cala paczka poszla po otwarciu do smieci, nawet ich nie wyjelam z opakownia, tylko po rozdarciu i zobaczeniu, ze to zywy plastik, wywalilam. Odpowiedz Link Zgłoś
optymistk-a Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 01.03.07, 11:40 Dokładnie, zgadzam się z przedmówczynią. Te bardzo tanie, w małych opakowaniach są dużo gorszej jakości. Hitem są zaś pieluchy Lidla w opakowaniach po kilkadziesiąt sztuk, produkowane w Niemczech. Mięciutkie, przewiewne, z świetnymi rysunkami. Też zwracam baczną uwagę przede wszystkim na jakość produktu, a dopiero póżniej na cenę. Szczególnie jak chodzi o mojego niemowlaczka) Odpowiedz Link Zgłoś
lankal84 Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 01.03.07, 11:44 ja uzywalam tych malych zielonych cieni dobre ale w porównaniu do hagisow grubsze i bardziej twarde i mniej wydajne od hagisow teraz w achuanie kupilam hagissy za 30zl za 70 sztuk teraz jak nie bedzie ich to zakupie te w zcerwonej paczce z lidla moim zdaniam trzeba polowac na promocje Odpowiedz Link Zgłoś
zuziazosia Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 01.03.07, 21:36 Dziś kupiłam w Lidlu pieluchy CIEN junior 44 szt.za 26,90 rozm.5(normalnie kosztują 29,90)-więc nadal promocja trwa... Odpowiedz Link Zgłoś
arubaa Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 02.03.07, 09:34 A ja kupiłam w Realu Pampersy nr 4 - Jumbopack w cenie 39,95, czyli wychodzi ok. 52 gr za sztukę. Wystarczy poszukać promocji i okaże się, ze markowe pieluszki wcale nie wychodzą dużo drożej, a często nawet są tańsze od innych. Odpowiedz Link Zgłoś
agakbs Re:taniej niż pampres??? 06.03.07, 17:50 nie wiem dlaczego piszecie że są takie dużo tańsze od pampresów jeżeli na promocji np w realu można kupić pampresy 68 szt za 42 zł a te 44 szt za 27 zł, dla mnie to żadna różnica w cenie jeśli weźmie się pod uwagę ilość sztuk. Odpowiedz Link Zgłoś
hipopotamama Re: pieluszki niczym pampers a dużo taniej!!!!!!! 02.03.07, 11:33 Przeczytaliśmy, pobiegliśmy, kupiliśmy Odpowiedz Link Zgłoś
deela MIDI zielone po 26 zl! 02.03.07, 13:38 kupilam dzisiaj, te z przedzialy 5-9 kg bardzo fajne a dzisiaj poszlam po zapas do domu i do zlobka i byly zdaje sie po 26 zl czyli jeszcze taniej niz zwykle ja tam wszystkim polecam Odpowiedz Link Zgłoś
dsylwia Re: MIDI zielone po 26 zl! 02.03.07, 14:58 A ile jest w paczce pieluszek z przedziału 4-9 kg i czy są tej samej jakości co większe? Odpowiedz Link Zgłoś
czkawkaa Re: MIDI zielone po 26 zl! 04.03.07, 08:28 wlasnie je kupiłam i nie jestem zachwycona, kosztuja mnie tyle samo co pampersy, a sa duzo gorsze, twarde i sztywne Odpowiedz Link Zgłoś
marcelkowamama kupiłam czerwone 4 06.03.07, 19:50 i w dzien ok ale nocki calej nie przetrwają, mały rano ma mokry bok Odpowiedz Link Zgłoś