Dodaj do ulubionych

Nie będzie e-urzędów

07.12.05, 18:04
... musi pewnikiem był z Zielonej Góry.
Obserwuj wątek
    • Gość: jona Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.247.81.adsl.skynet.be 07.12.05, 19:30
      Brawo sekretarzu K,a panie v-ce Wozniak ma Pan pole do popisu,bo czas skonczyc
      z ta marszalkowska prywata.I moze rowniez czas poruszyc sprawe
      przedstawicielstwa naszego wojewodztwa w BXL-ciagle mam dowody-maile pani
      szefowej w jaki sposob dostala posadke-swego czasu zajela sie tym pewna mloda
      osoba z GL ale szybko ja uciszyli,a jak dalej tu w BXL dzialalnosci tego
      przedstawicielstwa nie widac i pewnie podobnie jest w Gorzowie tak nie widac,a
      my,nie no wy na to placicie
      • Gość: kinyo Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.gorzow.mm.pl 07.12.05, 19:59
        już najwyższy czas wywieźć to grube towarzystwo z Urzedu M. do babimostu a
        stamtąd bez prawa powrotu na madagaskar
        • Gość: karolek lat 9i pół Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.gorzow.mm.pl 07.12.05, 20:08
          wywieziesz jednych grubasow przyjda nastepne ,kto wie czy nie gorsze.

          ta zgnilizna potrzebuje dobrego chirurga,bez tego wszystkie wywozki i
          fundowanie lotow z babimostu na madagaskar beda jedynie stratą pieniedzy.

          zepchneliśmy sie do rangi biernych obserwatorow,mamy więc co mamy.


          pzdro
    • Gość: Gość Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.wisz.edu.pl / *.wisz.edu.pl 07.12.05, 20:16
      Jestem pewny, że jest jakiś "lepszy" projekt z "lepszej" części naszego
      województwa lub też jest też jakieś inne dno tej sprawy. Jestem też ciekawy
      jacy to eksperci oceniają takie projekty i jakie jest ich doświadczenie w tej
      materii. Ktoś tu chce rozdać karty!
      • Gość: Ragnar Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.gorzow.mm.pl 07.12.05, 20:19
        Bochen u siebie e-urzędy wprowadzi. A Gorzów znowu olał.
        • Gość: karolek lat 9i pół Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.gorzow.mm.pl 07.12.05, 20:30
          HMW..................................................
          Gorzow czeka na wyjasnienie ..........................
          w Tobie nasza nadzieja.........................
          bo Boguś ..................Boguś akurat nie ma czasu......................

          Bogusiu, czy dostales juz posadke marszalkowskiego nadwornego pucybuta o którą
          tak usilnie sie starasz ??????????????????????????????????????


          pzdro
          • Gość: zg Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.ztpnet.pl 07.12.05, 20:47
            Co to za dublowanie watku????

            Ten belkot stal sie nudny.

            Gdzie gorzowscy radni sejmiku, wice-marszalek???

            GDZIE???????

            PZDR
          • Gość: Panelista Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.05, 21:37
            Karolek już tyle razy mówiłem Ci, abyś nie kradł ojcu piwa z lodówki, bo
            plecież głupstwa. A radnemu Wożniakowi dwojga imion radzę, żeby złożył mandat
            bo nie ma zielonego pojęcia o procedurach. Gratuluję wiedzy o tym, że paneliści
            z Wyższej Szkoły Informatycznej oraz Urzędu Wojewódzkiego są z Zielonej Góry.
    • Gość: ant777 Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.gorzow.mm.pl 08.12.05, 00:55
      Chyba wyskoczyliśmy przed orkiestrę. należało najpierw poczekać aż Zielona z
      okolicznymi gminami zrobi coś podobnego a później nieśmiało (po kilku latach)
      zaproponować podobne rozwiązanie w powiecie gorzowskim. A wogóle to się ludziom
      w głowach poprzewracało - mają nogi, to niech latają po urzędach! Co za czasy..
      • Gość: agave Re: Nie będzie e-urzędów IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.12.05, 01:44
        > zaproponować podobne rozwiązanie w powiecie gorzowskim. A wogóle to się
        ludziom
        > w głowach poprzewracało - mają nogi, to niech latają po urzędach! Co za

        Tak jak ta cała dyskusja o tramwajach, po co?
    • marek_p Panel ekspertów, czy SZKODNIKÓW (?) 08.12.05, 19:11
      Kontynuując ten bulwersujący opinię publiczną temat redaktor Dariusz Barański
      spytał urzędników marszałka o wyjaśnienie.
      Urzędniczka schroniła się od odpowiedzialności przed płaszczyk wewnętrznych
      procedur UE.

      > Tymczasem jak wyjaśnia rzeczniczka Urzędu Marszałkowskiego panel ekspertów
      > jest niezależny od urzędników.

      Żaden z ekspertów oczywiście nie chodził z szalikiem na żużel na stadion
      przy ulicy Wrocławskiej. Zostali oni pod tym kątem zweryfikowani.

      > Potem wniosek trafia do oceny panelu ekspertów, którzy mają określone
      > kryteria sprawdzające go pod względem merytorycznym i technicznym.
      > Ale eksperci są zupełnie niezależni, bo taki jest wymóg Unii Europejskiej.

      > Jest też tak, że jeśli pracuje 10 panelistów to nawet nie wiadomo którzy
      > z nich oceniają konkretny projekt, aby nie można było lobbować za tym
      > wnioskiem - tłumaczy Barbara Kuraszkiewicz-Machniak.

      Daje im to pełen komfort, anomimowość, bezkarność w gnojeniu Gorzowa.


      > Odwołać się od decyzji ekspertów nie można. Jest ona ostateczna.
      > Beneficjent może jednak poprosić o szczegółowe wyjaśnienia dotyczące
      > oceny wniosku - dodaje.

      Chciałbym prosić redaktora Gazety, żeby zadał rzeczniczce Urzędu
      Marszałkowskiego następujące pytanie - kto jest władny w zweryfikowaniu
      postępowania ekspertów i z jakiego paragrafu będą sądzeni jeśli się okaże,
      że poprzez swoje szowinistyczne uprzedzenia działali przez wiele lat na szkodę
      regionu oraz narazili na śmieszność powagę instytucji Unii Europejskiej ?

      Odbiór społeczny działalności "ekspertów" jaki jest to każdy widzi.
      Nie ma takiej możliwości, że gnojenie przez lata wniosków z Gorzowa
      to zbieg okoliczności, TU JEST PROBLEM SYSTEMOWY !

      System próbował wyłonić ekspertów, a wybrał SZKODNIKÓW. Czas żeby system
      IM SIĘ BARDZO DOKŁADNIE POPRZYGLADAŁ.
      Niech Unia zechce wyprać te brudy czym prędzej, każdy miesiąc działalności
      tego typu "systemu" to setki milionów Euro zmarnowanych, bo właśnie przez
      takie kreatury nie wykorzystujemy pieniędzy przyznanych z budżetu Unii.

      Panie Premierze, proszę o te 6 miliardów Euro się z Anglikami nie spierać,
      bo i tak bardzo wiele przyznanych środków nie wykorzystujemy.

      Musimy najpierw zrobić porządek u siebie!

      Marek Pogorzelec, Gorzów.
      • Gość: zg Re: Panel ekspertów, czy SZKODNIKÓW (?) IP: *.ztpnet.pl 08.12.05, 19:16
        Och mareczku nikt nie chce rozmawiac z toba na "kto nami rzadzi" to musiales
        przeniesc tutaj te swoje fanaberie

        > Panie Premierze, proszę o te 6 miliardów Euro się z Anglikami nie spierać,
        > bo i tak bardzo wiele przyznanych środków nie wykorzystujemy.
        >
        > Musimy najpierw zrobić porządek u siebie!

        Typpowo gorzowskie myslenie.
        Nie wazny kraj, nic nie wazne!!!
        Liczy sie TYLKO GORZOW:)

        Ps. to jest Premier Polski
        • marek_p Re: Panel ekspertów, czy SZKODNIKÓW (?) 08.12.05, 20:06
          Gość portalu: zg napisał(a):

          > Och mareczku nikt nie chce rozmawiac z toba na "kto nami rzadzi" to musiales
          > przeniesc tutaj te swoje fanaberie

          Tamto forum ma swoje niewątpliwe zalety. Temat długo będzie na górze. Łatwiej
          będzie uzupełnić go o inne kwiatki z lubuskiego kwietniczka.


          >> Panie Premierze, proszę o te 6 miliardów Euro się z Anglikami nie spierać,
          >> bo i tak bardzo wiele przyznanych środków nie wykorzystujemy.
          >> Musimy najpierw zrobić porządek u siebie!

          > Typpowo gorzowskie myslenie.
          > Nie wazny kraj, nic nie wazne!!!

          Problem z wykorzystywaniem funduszy jest ogólnopolski. Tu chodzi o to,
          że uchybień formalnych nie było, wkład własny, jak rozumiem był, zablokowano
          dla idei. Jakiej to se dośpiewaj.

          Poza tym Gorzów to też Polska. Niektórzy w Zielonej Górze tego nie rozumieją
          i traktują nas jak śmiertelnych wrogów, są zaryzykować nawet swoim dupskiem,
          żeby tylko nam gorzowianom zaszkodzić.
      • Gość: Bernard Marek, przestan kopiowac wszedzie ten tekst... IP: *.ed.shawcable.net 08.12.05, 20:18
        Hey marek,
        Ten tekst nie swiadczy najlepiej o twoich mozliwosciach realnej i obiektywnej
        oceny sytuacji...
        Jest dowodem iz w konfliktowych sytuacjach masz problemy z zachowaniem spokoju
        myslowego i uciekasz sie do agresji i demagogii..
        Jest tez dowodem iz konformizm ma duzy wplyw na twoje decyzje...
        Na pewno kilku kolegow "podpisze sie" pod tekstem...i bedziesz popularny.
        A sprawa "Platformy" skopana przez autorow zostaje dobita wlasnie takimi
        publikacjami.
        POzdrawiam i rozsadku zycze
        :)
        • marek_p Re: Marek, przestan kopiowac wszedzie ten tekst.. 08.12.05, 20:34
          Gość portalu: Bernard napisał(a):

          > A sprawa "Platformy" skopana przez autorow zostaje dobita wlasnie takimi
          > publikacjami.

          Benku, jak Ty mało wiesz o życiu. Aż nie wiem, czy Ci zazdrościć tego,
          czywspółczuć.

          Nasze urzędasy przyszły z tym do Gazety, bo wszystkie inne drogi naprawienia
          tej sytuacji zostały wyczerpane.
          Liczą na opinię publiczną, że pod tym pręgierzem ktoś się ubudzi, jakąś komisję
          zrobi i zweryfikuje poczynania tzw "ekspertów".

          Mam nadzieję, że tak też będzie. Chętnie bym jeszcze jakoś pomógł... najgorsze,
          że sprawy życia codziennego mnie przygniatają, kiedyś więcej potrafiłem
          z siebie dać.
          • Gość: Bernard Re: Marek, przestan kopiowac wszedzie ten tekst.. IP: *.ed.shawcable.net 09.12.05, 00:28
            Hey marek,
            Demagog jestes.
            I to taniutki
            Piszesz od cholery i wszedzie - i nigdzie madrze...
            Demonstracjami grozisz, ,Premiera ostrzegasz, ekspertow oskazrasz...
            Nawiedzony czy co???
            Dziecinada!!!
            Spokojnie...
            Zalapales sie tu czy tam i myslisz ze autorytetem jestes.
            Chcesz rzeczywiscie pomoc?
            Mysl! - to najwazniejsze.
            Skup sie jedynioe na faktach. Nie baw sie w polityke bo sie na tym nie znasz...
            Bede chcial wiedziec twoja zdziwiona buzie gdy okaze sie, ze caly ten balagan
            przez ciebie robiony...jest jedynie zalosnym balaganem i na zycie nikogo i
            niczego wplywu nie ma...
            Pamietaj, ci ktorzy podejmuja decyzje takich jak ty nie sluchaja..
            Oni nawet nie wiedza ze istniejesz..
            Inny swiat - dla ciebie niesostepny niezaleznie od tego jak bys sie wymadrzal...
            Marku, ja sie nie myle.
            Pisze to teraz i napisze za jakis czes by ci przypomniec...
            Wtedy bedziesz kogos innego oczywiscie obwinial..
            Skup sie na faktach 0 te nigdy nie klamia.
            Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka