sanna.i
01.04.06, 07:59
Dziewczyny, chcialam wam powiedziec,ze od niedawna mozna zrobic usg w
Multimedzie na Warynskiego za 100 zl. Maja nowiutki aparat, usg robi dr hab.
Wielgos (nie pamietam imienia,ale przyzwoity facet i zna sie na rzeczy).
Czytalam wiele razy o ogromnych sumach (np. 200, 250 zl) jakie placilyscie za
wykonanie takiego usg.
Jesli chodzi o kontrolne usg (rowniez na b.dobrym sprzecie) polecam rowniesz
szpital praski. Tak kosztuje 70 zl, o ile wiem mozna sobie nagrac obrazek za
dodatkowa oplate. Milych widokow!
Mam przy okazji 2 pytania. Jestem w 14 tyg.Dotad 2 razy zdarzyl mi sie szybki
bezbolesny skurcz macicy,z takim krotkim "stawianiem" sie brzucha.To byla
sekunda tak naprawde,ale przestraszylam sie. Czy to normalne?
Aha, czy na bardzo duze bole kregoslupa, mozna zastosowac masc rozgrzewajaca
Ben Gay? Nie moge sie doczytac,niby nie ma przeciwskazan w ulotce, bo to
glownie mentol. Ale...moze sie orientujecie?
Dzieki!