Dodaj do ulubionych

Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ

07.08.04, 12:29
erwin10.fm.interia.pl/gorzelik1.jpg
erwin10.fm.interia.pl/gorzelik2.jpg
erwin10.fm.interia.pl/gorzelik3.jpg
Obserwuj wątek
    • Gość: Pytek Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.04, 12:34
      A czyja bydzie ta "mauo uojczyzna"? Cy aby Naszo?

      Kej My moomy jurz swooj Hajmat.
      • Gość: linker Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.04, 12:38
        Pod Uopoolym pytajoom:

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=65&w=14221592&a=14723737
        A niykjere uostrzygajoom.
        • beobachter2 Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ 08.08.04, 17:58
          ciekawy wywiad
          • xxxx44 Re: we wczorajszym DZachodnim 08.08.04, 19:38
            Fraszka naGorzelka
            `
            Jest info,
            i człowiek
            Nie ma tematu,
            i polotu.
            44
          • Gość: ajnyn ruk! Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 20:23
            :-)
            • Gość: 3 mal Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 20:55
              Hoh!!!
              • Gość: ? Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 22:41
                cdn?
                • Gość: Pytek Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 22:57
                  Wjycie cosik uo tym?
                  • Gość: szeptaua Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 23:17
                    Wjym, ale sie jeszczy byma naroudzac'!

                    Pss...
    • builder Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ 09.08.04, 08:19
      witaj arnold7, cza by otem pogodac`
      • Gość: Pytek Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 21:30
        Moga sie przisuhowac'?
        • Gość: Legniczanin Jerzy Gorzelik IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 09.08.04, 22:26
          Ciekawe czy lider RAŚ uważa się za Czecha ?
          • marcin841 Re: Jerzy Gorzelik 10.08.04, 00:28
            > Ciekawe czy lider RAŚ uważa się za Czecha ?

            A podobno nie ma głupich pytań...
            • Gość: Morava, Morava !!! Re: Jerzy Gorzelik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 07:42
              Kejsik kerysik pejdziou, co mo cosik po Moraviokach?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka