arnold7 07.08.04, 12:29 erwin10.fm.interia.pl/gorzelik1.jpg erwin10.fm.interia.pl/gorzelik2.jpg erwin10.fm.interia.pl/gorzelik3.jpg Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Pytek Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.04, 12:34 A czyja bydzie ta "mauo uojczyzna"? Cy aby Naszo? Kej My moomy jurz swooj Hajmat. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: linker Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.04, 12:38 Pod Uopoolym pytajoom: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=65&w=14221592&a=14723737 A niykjere uostrzygajoom. Odpowiedz Link Zgłoś
xxxx44 Re: we wczorajszym DZachodnim 08.08.04, 19:38 Fraszka naGorzelka ` Jest info, i człowiek Nie ma tematu, i polotu. 44 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ajnyn ruk! Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 20:23 :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 3 mal Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 20:55 Hoh!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 22:41 cdn? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytek Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 22:57 Wjycie cosik uo tym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szeptaua Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.08.04, 23:17 Wjym, ale sie jeszczy byma naroudzac'! Pss... Odpowiedz Link Zgłoś
builder Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ 09.08.04, 08:19 witaj arnold7, cza by otem pogodac` Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pytek Re: Jerzy Gorzelik we wczorajszym DZ IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.04, 21:30 Moga sie przisuhowac'? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Legniczanin Jerzy Gorzelik IP: *.legnica.sdi.tpnet.pl 09.08.04, 22:26 Ciekawe czy lider RAŚ uważa się za Czecha ? Odpowiedz Link Zgłoś
marcin841 Re: Jerzy Gorzelik 10.08.04, 00:28 > Ciekawe czy lider RAŚ uważa się za Czecha ? A podobno nie ma głupich pytań... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Morava, Morava !!! Re: Jerzy Gorzelik IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.04, 07:42 Kejsik kerysik pejdziou, co mo cosik po Moraviokach? Odpowiedz Link Zgłoś