biankalow 02.08.07, 10:00 mam pytanie, ktora z mam byla z dziecmi w Karwii? mam prosbe o polecenie miejsca gdzie mozna dobrze zjesc - chodzi mi o smaczne zjedzenie obiadku, swiezego dla malych dzieciakow ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
iwonesik Re: KARWIA gdzie jesc?? 02.08.07, 15:36 Ja też jestem zainteresowana namiarami , jedziemy już w sobotę. Odpowiedz Link Zgłoś
aanna6 Re: KARWIA gdzie jesc?? 02.08.07, 20:58 my bylismy w tamtym roku obiady mielismy w osrodku ale na dojadanie i jedzenie dla syna (on je tylko wybrane zupy i frytki ) chodzilismy do zlotej rybki nigdy nie mielismy problemow z zoladkiem Odpowiedz Link Zgłoś
malwinka106 Re: KARWIA gdzie jesc?? 04.08.07, 09:57 bar u Iwonki, na glownej ulicy niedaleko wejscia na plaze nr 45 Super, tanie i bardzo smaczne Byłam z dwulatką Odpowiedz Link Zgłoś
obyoby10 Re: KARWIA gdzie jesc?? 04.08.07, 15:27 Wróciliśmy z Karwii 22 lipca - więc na świeżo: pyszne, domowe obiady sa w Morskim Oku przy głównej ulicy, niedaleko zejścia na plażę nr 42. Naprawdę "babcine" zupki i drugie dania. Co ważne - można tam kupić małą porcję każdego drugiego dania dla dziecka do lat 8 ( kosztuje to 8 zł). Moja córcia chętnie się tam zajadała. "Złota Rybka" - rewelacyjne jedzenie ( polecam karkówke z grilla - 13, 50 zestaw z frytkami i smacznymi surówkami), petto polo - pierś z kurczaka zapiekana mozzarellą i pomodorami). Pyszna pizza, do tego bardzo miła obsługa, choć czasem trzeba czekać na stolik. Obrzydliwe zupki za to są w barze "Pirat" - tak zdaje się ten przybytek nazywa, pomiędzy Morskim Okiem a Złotą Rybką. Odpowiedz Link Zgłoś
martamaria10 Re: KARWIA gdzie jesc?? 08.08.07, 14:30 Witam! Co do „Morskiego Oka” mam zupełnie odmienne zdanie. Rzeczywiście są małe porcje dla dzieci, ale według mnie to jedzenie jest okropne. Jeśli to są „babcine” zupki i inne dania, to ja współczuję takiej „babci”. Natomiast „Złota Rybka” jest rzeczywiście godna polecenia. Znalazłam jeszcze fajny bar - przepyszny sandacz - „U Rybaka” (na karwieńskim deptaku). Jest również niezła, duża restauracja z kącikiem zabaw dla dzieci, nie pamiętam jednak ulicy, chyba Reprezentacyjna. Tu z kolei polecam pstrąga. W pobliżu przystanku PKS, jeśli będziecie mieć ochotę na coś słodkiego, można spróbować pyszne ciasta (rewelacyjny snikers). Pzdr, Marta Odpowiedz Link Zgłoś