Dodaj do ulubionych

KARWIA gdzie jesc??

02.08.07, 10:00
mam pytanie, ktora z mam byla z dziecmi w Karwii? mam prosbe o polecenie
miejsca gdzie mozna dobrze zjesc - chodzi mi o smaczne zjedzenie obiadku,
swiezego dla malych dzieciakow ?
Obserwuj wątek
    • iwonesik Re: KARWIA gdzie jesc?? 02.08.07, 15:36
      Ja też jestem zainteresowana namiarami , jedziemy już w sobotę.
      • aanna6 Re: KARWIA gdzie jesc?? 02.08.07, 20:58
        my bylismy w tamtym roku obiady mielismy w osrodku ale na dojadanie i jedzenie
        dla syna (on je tylko wybrane zupy i frytki ) chodzilismy do zlotej rybki
        nigdy nie mielismy problemow z zoladkiem
        • malwinka106 Re: KARWIA gdzie jesc?? 04.08.07, 09:57
          bar u Iwonki, na glownej ulicy niedaleko wejscia na plaze nr 45
          Super, tanie i bardzo smaczne
          Byłam z dwulatką smile
          • obyoby10 Re: KARWIA gdzie jesc?? 04.08.07, 15:27
            Wróciliśmy z Karwii 22 lipca - więc na świeżo: pyszne, domowe obiady sa w
            Morskim Oku przy głównej ulicy, niedaleko zejścia na plażę nr 42.
            Naprawdę "babcine" zupki i drugie dania. Co ważne - można tam kupić małą porcję
            każdego drugiego dania dla dziecka do lat 8 ( kosztuje to 8 zł). Moja córcia
            chętnie się tam zajadała.
            "Złota Rybka" - rewelacyjne jedzenie ( polecam karkówke z grilla - 13, 50
            zestaw z frytkami i smacznymi surówkami), petto polo - pierś z kurczaka
            zapiekana mozzarellą i pomodorami). Pyszna pizza, do tego bardzo miła obsługa,
            choć czasem trzeba czekać na stolik.
            Obrzydliwe zupki za to są w barze "Pirat" - tak zdaje się ten przybytek nazywa,
            pomiędzy Morskim Okiem a Złotą Rybką.
            • martamaria10 Re: KARWIA gdzie jesc?? 08.08.07, 14:30
              Witam! Co do „Morskiego Oka” mam zupełnie odmienne zdanie.
              Rzeczywiście są małe porcje dla dzieci, ale według mnie to jedzenie
              jest okropne. Jeśli to są „babcine” zupki i inne dania, to ja
              współczuję takiej „babci”. Natomiast „Złota Rybka” jest rzeczywiście
              godna polecenia. Znalazłam jeszcze fajny bar - przepyszny sandacz -
              „U Rybaka” (na karwieńskim deptaku). Jest również niezła, duża
              restauracja z kącikiem zabaw dla dzieci, nie pamiętam jednak ulicy,
              chyba Reprezentacyjna. Tu z kolei polecam pstrąga. W pobliżu
              przystanku PKS, jeśli będziecie mieć ochotę na coś słodkiego, można
              spróbować pyszne ciasta (rewelacyjny snikers).
              Pzdr, Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka