lena_zet
25.02.05, 22:00
słuchajcie, od pewnego czasu na forum kobieta pojawia się "spamer
neoplusowki" i tak zaśmieca forum, że w głowie się nie mieści.Klikać w kosz
to se można do usranej śmierci, jak już ktoś kiedyś tutaj napisał.Czy nie
można na forum Kobieta dać jakiegoś dodatkowego moderatora, który wieczorami
robiłby porządek z tym szambem?Ja rozumiem, że Maas nie siedzi przy kompie 24
na 24, ale na litość boską, są inni ludzie, którzy zajmą się problemem
kretyńskich wątków.Co wy na to?Proszę, interweniujcie, ponieważ bądź co bądź
forum Kobieta należy do najczęściej odwiedzanych forów.
Czekam na odpowiedź.Mam nadzieję, że doczekam...