Gość: Ankh IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 14:45 Witam, czy ktoś zna tytuł piosenki, która "leciała" dzisaj w trójce o 14.20??? To był męski głos, a w refrenie powtarzane były słowa "Lui, Lui" Piosenka oczywiście w języku angielskim. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: glebogryzarka Re: >>>>>Poszukuje tytułu pio IP: *.polskieradio.pl 14.12.06, 15:57 Teitur - Louis Louis Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ankh Re: >>>>>Poszukuje tytułu pio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 16:51 dziękuję bardzo, to jest to )) pozdr. Odpowiedz Link Zgłoś