Dodaj do ulubionych

>>>>>Poszukuje tytułu piosenki<<<<

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 14:45
Witam, czy ktoś zna tytuł piosenki, która "leciała" dzisaj w trójce o
14.20??? To był męski głos, a w refrenie powtarzane były słowa "Lui, Lui"
Piosenka oczywiście w języku angielskim.
Obserwuj wątek
    • Gość: glebogryzarka Re: >>>>>Poszukuje tytułu pio IP: *.polskieradio.pl 14.12.06, 15:57
      Teitur - Louis Louis
      • Gość: Ankh Re: >>>>>Poszukuje tytułu pio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.06, 16:51
        dziękuję bardzo, to jest to smile)) pozdr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka