Gość: rolk
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
07.12.08, 10:54
Castorama wypuściła jakąś serię Casto - farbę gruntującą i coś tam jeszcze.
Produkuje to jakiś dr van Murhajn a importuje Caparol. Łańcuch ludzi dobrej
woli po prostu. A efekt to coś strasznego - po pomalowaniu nowej ściany z
gładzią zaczęło się łuszczyć i trzeba było od nowa szlifować.