Dodaj do ulubionych

zły grunt i inne wyroby pn. Casto

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.12.08, 10:54
Castorama wypuściła jakąś serię Casto - farbę gruntującą i coś tam jeszcze.
Produkuje to jakiś dr van Murhajn a importuje Caparol. Łańcuch ludzi dobrej
woli po prostu. A efekt to coś strasznego - po pomalowaniu nowej ściany z
gładzią zaczęło się łuszczyć i trzeba było od nowa szlifować.
Obserwuj wątek
    • Gość: gośc Re: zły grunt i inne wyroby pn. Casto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.08, 17:28
      tylko kompletny laik kupuje "tanie materiały" wyprodukowane dla
      marketu ,tanie= gó...ane
    • jarecki_2 Re: zły grunt i inne wyroby pn. Casto 20.12.08, 22:24
      Szkoda tylko, że to nie wina gruntu tylko fachowca choć wcale nie twierdzę, że
      to dobry grunt.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka