Dodaj do ulubionych

Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem

13.02.09, 10:28
Im bardziej wściekle i zmasowanie atakują se wszystkich stron,
tym bardziej jestem po stronie Andrzeja Czumy.

Wierzę, że przetrwa tę nagonkę i zabierze się za rozbijanie koterii,
które tak Go chciały wyeliminować.
Obserwuj wątek
    • gamon0 Tak, PO to partia samych aniołów... :))))))))))))) 13.02.09, 10:29
      --
      "Donald Tusk Show" trwa...
      • plastelina2005 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Nowak pojechał pisem 16.02.09, 19:55
        To pewnie ten dupek zaproponował Tuskowi zwolnienie Ćwiąkalskiego i powołanie na
        jego miejsce Czumy.
    • blanzeflor Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 10:30
      nie gadac tyle, tylko kulturalnie sie z panem Cz pozegnac,
      rozejrzawszy sie wczesniej za nastepca
      nikt juz nie lubi waszego "krysztalowego" kolegi
      (ciekawe, czy na uroczyste odwolanie z funkcji tez rodzine
      zaprosi...)

      uczcie sie od Obamy matolki
    • rooboy czuma: kosmiczny aniol czy anielski kosmita??? 13.02.09, 10:33
      juz sam nie wiem...
    • anwad Andrzej Czuma nie jest aniołem, ale... 13.02.09, 10:43
      wolę go niż krętacza Ćwiąkalskiego.
      • rybka9915 a najbardziej uwielbiasz najglupszego nibyprawnika 13.02.09, 11:24
        ziobre z gwozdziem w klapie, arcymistrza konferansjerki
        ministerialnej, szpiegujacego same przez siebie wymyslone zamachy na
        jego malosc, pupila Jaroslawy.
        A tak poza tym droga anwad, nie musisz sie obnazac z tym kogo
        wolisz lub tez nie. Z takimi problemami zwroc sie do specjalisty,
        on/ona zapewne nie odmowia ci pomocy.
        • loppe Re: a najbardziej uwielbiasz najglupszego nibypra 13.02.09, 11:26
          Rybko, Anwad jest mądrzejsza od ciebie, nie doradzaj więc jej
          • rybka9915 Re: a najbardziej uwielbiasz najglupszego nibypra 13.02.09, 11:35
            ekshibicjonizm mozna leczyc. Jak jej samej smutno, niech zabierze na
            sesje terapeutyczne swojego slodziutenkiego zbynie.
            Gdyby byla madrzejsza, nie obnazalaby sie publicznie.
    • loppe Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 11:21
      Interesujące że Gazeta wolała tego na 1. stronie nie pokazywać
      (wolała pokazać T.Lisa atakującego własnie Czumę)
      • loppe Re: Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 11:26
        wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6270809,Lis__Dla_mnie_Czuma_jest_kosmita.html
    • sharn1 Uczeń przerósł mistrza 13.02.09, 11:28
      Nowak mówi jak stary, dobry Kaczyński.

      "Koterie, korporacje, swoje interesy".

      Brakuje tylko magicznego słowa "UKŁAD".



      Żenada.
      • loppe Re: Uczeń przerósł mistrza 13.02.09, 11:30

        To dlatego oniemiała Gazeta nie dała ministra Tuska na 1. stronę:)
        • loppe Re: Uczeń przerósł mistrza 13.02.09, 11:34
          Pomijając najważniejsze - że Gazeta jest przeciw Tuskowi za
          odwołaniem Czumy.
          • rybka9915 loppe przerosl pantofelka, juz sam ze soba dyskutu 13.02.09, 11:38
            je.
            Jak sie postarasz, to za 15 lat bedziesz madry jak ameba.
            • rooboy rybka, widac, ze porownanie z anwad nadal boli... 13.02.09, 11:44
              rybka9915 napisała:

              > je.
              > Jak sie postarasz, to za 15 lat bedziesz madry jak ameba.
              • rybka9915 jak cie boli - wez cos od bolu, moze pomoze 13.02.09, 11:48
                • rooboy Re: jak cie boli - wez cos od bolu, moze pomoze 13.02.09, 11:53
                  rybka, nie pisz glupot... dlaczego mnie mialoby bolec stwierdzenie
                  loppego, ze anwad jest madrzejsza od rybki???

                  za to ty czepiasz sie loppe... czyzby byl jakis powod???
            • loppe rybka z tobą nie mogę 13.02.09, 11:49
              jesteś za g...a, nawet nie wiesz co to dyskusja:)
              • rybka9915 sila argumentow loppe rosnie 13.02.09, 12:07
                sprawa zaczyna byc rozwojowa i leci znanym pisianym szambeczkiem.
                GW, sloneczko to nie koncert zyczen, jak chcesz czytac cos co sie
                wyjatkowo interesuje - idz na strony dziennika polskiego, albo moze
                RM. Tam najskuteczniej zaspokoisz twoj glod intelektualny adekwatnie
                do twych potrzeb.
    • unamatita Pinokio zabrał głos, czyli w przyszłym tygodniu, 13.02.09, 12:13
      no może za dwa tygodnie Czuma zostanie zdymisjonowany.
      Tusk potrzebuje czasu, żeby znaleźć ministra na kolejne dwa miesiące
      rządzenia.
      Na POhybel nieudacznikom!
      u.
    • kwaczynsky_pan Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 12:25
      <<Dla szefa gabinetu politycznego premiera wytłumaczenie zamieszania wokół
      Andrzeja Czumy jest oczywiste. - Bardzo dużo ludzi i grup interesów boi się o
      swoje interesy, bo Andrzej Czuma jest człowiekiem niezłomnym i nie baczy na
      różnego rodzaju korporacje, koterie które od lat są zakotwiczone w resorcie -
      tłumaczył Nowak.>>

      Gdzie ja to słyszałem... A! Wystarczy zamienić 'Andrzej Czuma' na 'Zbigniew
      Ziobro'.:-D
      • cillian1 Re: Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 12:57
        > Gdzie ja to słyszałem... A! Wystarczy zamienić 'Andrzej Czuma' na
        > 'Zbigniew Ziobro'.:-D

        no!!! teraz to już pojechali na maksa. Za Kwaśniewskim

        Sabo i Nowaczku, nie idźcie tą drogą!!!! Coraz bardziej zaczynają tracić w moich
        oczach....
    • e-marlowe Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 13:27
      "Na piątkowej konferencji prasowej minister sprawiedliwości Andrzej
      Czuma zasugerował, że Centralne Biuro Antykorupcyjne i gdański
      Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej mogły
      się pomylić, stawiając korupcyjne zarzuty prezydentowi Sopotu
      Jackowi Karnowskiemu.
      – Mimo że przeczytałem wszystkie osiem zarzutów, wiem, że bywa taka
      sytuacja, iż organy ścigania, działając w dobrej wierze, trafiają w
      próżnię – powiedział Czuma. – Nie mówię, że tak jest w tym
      przypadku, zakładam jednak taką sytuację – podkreślił. Dodał
      również, że ufa ludziom, którzy podpisali się pod listem poparcia
      dla prezydenta Karnowskiego."

      Ciekawe,że po takiej wypowiedzi Min.Sprawiedliwości i Prokuratora
      Generalnego nie było problemu dymisji a teraz nagle jest ?

    • manson51 Re: Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 13:55
      no,no co za kokieteria, anioł ? nareszcie wiadomo ze aniol to
      normalny Czuma wraz ze wszystkimi wadami, mnie podoba sie pan Czuma
      i nie idzie tu o jego dawną dzialalność nie znam nikogo kto
      kwestionowalby te piękna karte ale ministrem nie zostaje sie dlatego
      że kiedys.... tylko za wiedze i przekonanie a ten czlowiek
      gwarantowal swoja postawą ze rozwali wszystkie koterie,układy i
      pozamiata a zwlaszcz powymiata wszystkie smieci ze swojego
      ministerstwa!!!!!!!!!!!!!!!!
    • abba15 tak czy owak łże jak Starak ne Nowak 16.02.09, 20:09
      fraszka na Nowaka

      Gawiedź tumanią Staraki i inne łgarze
      a jedyny cud to POdnoszące się sondaże

      • abba15 jeśli Nowak jest aniołem to POślijmy go do piekła 16.02.09, 20:12
        • abba15 oczywiście upadłym aniołem czyli czarcim POmiotem 16.02.09, 20:13
    • stefano.stefan Nowak: "Czuma jest wybitnym człowiekiem". 18.02.09, 15:14
      Pytanie do Nowaka: Tak? A w jakiej dziedzinie? A może ktoś inny (z
      wyjątkiem panaczumowego synka) potrafi na to pytanie odpowiedzieć?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka