masuma 13.02.09, 10:28 Im bardziej wściekle i zmasowanie atakują se wszystkich stron, tym bardziej jestem po stronie Andrzeja Czumy. Wierzę, że przetrwa tę nagonkę i zabierze się za rozbijanie koterii, które tak Go chciały wyeliminować. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gamon0 Tak, PO to partia samych aniołów... :))))))))))))) 13.02.09, 10:29 -- "Donald Tusk Show" trwa... Odpowiedz Link Zgłoś
plastelina2005 ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^Nowak pojechał pisem 16.02.09, 19:55 To pewnie ten dupek zaproponował Tuskowi zwolnienie Ćwiąkalskiego i powołanie na jego miejsce Czumy. Odpowiedz Link Zgłoś
blanzeflor Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 10:30 nie gadac tyle, tylko kulturalnie sie z panem Cz pozegnac, rozejrzawszy sie wczesniej za nastepca nikt juz nie lubi waszego "krysztalowego" kolegi (ciekawe, czy na uroczyste odwolanie z funkcji tez rodzine zaprosi...) uczcie sie od Obamy matolki Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy czuma: kosmiczny aniol czy anielski kosmita??? 13.02.09, 10:33 juz sam nie wiem... Odpowiedz Link Zgłoś
anwad Andrzej Czuma nie jest aniołem, ale... 13.02.09, 10:43 wolę go niż krętacza Ćwiąkalskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 a najbardziej uwielbiasz najglupszego nibyprawnika 13.02.09, 11:24 ziobre z gwozdziem w klapie, arcymistrza konferansjerki ministerialnej, szpiegujacego same przez siebie wymyslone zamachy na jego malosc, pupila Jaroslawy. A tak poza tym droga anwad, nie musisz sie obnazac z tym kogo wolisz lub tez nie. Z takimi problemami zwroc sie do specjalisty, on/ona zapewne nie odmowia ci pomocy. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: a najbardziej uwielbiasz najglupszego nibypra 13.02.09, 11:26 Rybko, Anwad jest mądrzejsza od ciebie, nie doradzaj więc jej Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 Re: a najbardziej uwielbiasz najglupszego nibypra 13.02.09, 11:35 ekshibicjonizm mozna leczyc. Jak jej samej smutno, niech zabierze na sesje terapeutyczne swojego slodziutenkiego zbynie. Gdyby byla madrzejsza, nie obnazalaby sie publicznie. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 11:21 Interesujące że Gazeta wolała tego na 1. stronie nie pokazywać (wolała pokazać T.Lisa atakującego własnie Czumę) Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 11:26 wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,6270809,Lis__Dla_mnie_Czuma_jest_kosmita.html Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Uczeń przerósł mistrza 13.02.09, 11:28 Nowak mówi jak stary, dobry Kaczyński. "Koterie, korporacje, swoje interesy". Brakuje tylko magicznego słowa "UKŁAD". Żenada. Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Uczeń przerósł mistrza 13.02.09, 11:30 To dlatego oniemiała Gazeta nie dała ministra Tuska na 1. stronę:) Odpowiedz Link Zgłoś
loppe Re: Uczeń przerósł mistrza 13.02.09, 11:34 Pomijając najważniejsze - że Gazeta jest przeciw Tuskowi za odwołaniem Czumy. Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 loppe przerosl pantofelka, juz sam ze soba dyskutu 13.02.09, 11:38 je. Jak sie postarasz, to za 15 lat bedziesz madry jak ameba. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy rybka, widac, ze porownanie z anwad nadal boli... 13.02.09, 11:44 rybka9915 napisała: > je. > Jak sie postarasz, to za 15 lat bedziesz madry jak ameba. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: jak cie boli - wez cos od bolu, moze pomoze 13.02.09, 11:53 rybka, nie pisz glupot... dlaczego mnie mialoby bolec stwierdzenie loppego, ze anwad jest madrzejsza od rybki??? za to ty czepiasz sie loppe... czyzby byl jakis powod??? Odpowiedz Link Zgłoś
loppe rybka z tobą nie mogę 13.02.09, 11:49 jesteś za g...a, nawet nie wiesz co to dyskusja:) Odpowiedz Link Zgłoś
rybka9915 sila argumentow loppe rosnie 13.02.09, 12:07 sprawa zaczyna byc rozwojowa i leci znanym pisianym szambeczkiem. GW, sloneczko to nie koncert zyczen, jak chcesz czytac cos co sie wyjatkowo interesuje - idz na strony dziennika polskiego, albo moze RM. Tam najskuteczniej zaspokoisz twoj glod intelektualny adekwatnie do twych potrzeb. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Pinokio zabrał głos, czyli w przyszłym tygodniu, 13.02.09, 12:13 no może za dwa tygodnie Czuma zostanie zdymisjonowany. Tusk potrzebuje czasu, żeby znaleźć ministra na kolejne dwa miesiące rządzenia. Na POhybel nieudacznikom! u. Odpowiedz Link Zgłoś
kwaczynsky_pan Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 12:25 <<Dla szefa gabinetu politycznego premiera wytłumaczenie zamieszania wokół Andrzeja Czumy jest oczywiste. - Bardzo dużo ludzi i grup interesów boi się o swoje interesy, bo Andrzej Czuma jest człowiekiem niezłomnym i nie baczy na różnego rodzaju korporacje, koterie które od lat są zakotwiczone w resorcie - tłumaczył Nowak.>> Gdzie ja to słyszałem... A! Wystarczy zamienić 'Andrzej Czuma' na 'Zbigniew Ziobro'.:-D Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 12:57 > Gdzie ja to słyszałem... A! Wystarczy zamienić 'Andrzej Czuma' na > 'Zbigniew Ziobro'.:-D no!!! teraz to już pojechali na maksa. Za Kwaśniewskim Sabo i Nowaczku, nie idźcie tą drogą!!!! Coraz bardziej zaczynają tracić w moich oczach.... Odpowiedz Link Zgłoś
e-marlowe Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 13:27 "Na piątkowej konferencji prasowej minister sprawiedliwości Andrzej Czuma zasugerował, że Centralne Biuro Antykorupcyjne i gdański Wydział ds. Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej mogły się pomylić, stawiając korupcyjne zarzuty prezydentowi Sopotu Jackowi Karnowskiemu. – Mimo że przeczytałem wszystkie osiem zarzutów, wiem, że bywa taka sytuacja, iż organy ścigania, działając w dobrej wierze, trafiają w próżnię – powiedział Czuma. – Nie mówię, że tak jest w tym przypadku, zakładam jednak taką sytuację – podkreślił. Dodał również, że ufa ludziom, którzy podpisali się pod listem poparcia dla prezydenta Karnowskiego." Ciekawe,że po takiej wypowiedzi Min.Sprawiedliwości i Prokuratora Generalnego nie było problemu dymisji a teraz nagle jest ? Odpowiedz Link Zgłoś
manson51 Re: Nowak: Andrzej Czuma jest aniołem 13.02.09, 13:55 no,no co za kokieteria, anioł ? nareszcie wiadomo ze aniol to normalny Czuma wraz ze wszystkimi wadami, mnie podoba sie pan Czuma i nie idzie tu o jego dawną dzialalność nie znam nikogo kto kwestionowalby te piękna karte ale ministrem nie zostaje sie dlatego że kiedys.... tylko za wiedze i przekonanie a ten czlowiek gwarantowal swoja postawą ze rozwali wszystkie koterie,układy i pozamiata a zwlaszcz powymiata wszystkie smieci ze swojego ministerstwa!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
abba15 tak czy owak łże jak Starak ne Nowak 16.02.09, 20:09 fraszka na Nowaka Gawiedź tumanią Staraki i inne łgarze a jedyny cud to POdnoszące się sondaże Odpowiedz Link Zgłoś
stefano.stefan Nowak: "Czuma jest wybitnym człowiekiem". 18.02.09, 15:14 Pytanie do Nowaka: Tak? A w jakiej dziedzinie? A może ktoś inny (z wyjątkiem panaczumowego synka) potrafi na to pytanie odpowiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś