Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      bez pracy

bez pracy

(13 wyniki)
    • Z krótką przerwą na pare dorywczych zajęć od luteo 09 nie mam pracy. zachodzę w głowę czy jestem jedynym takim nieszrzęściarzem w naszym mieście Kariery i Dostatku? Czy ktoś z was ma podobne doświadczenia, jeśli tak to niech się odezwie; raźniej się od zrobi:) kim byłem z zawodu - konsultantem w dużej korporacji rekrutacyjnej.
    • Skończłem rok temu studia na WSHIP i do tej pory nie moge zanleść pracy. Czy mam jeszcze szanse że gdzieś dostanę normalną pracę? Pozdrawiam absolwentów bez pracy!
    • wy albo wasi znajomi... moj chlopak, ktory jest grafikiem od 8 m-cy nie moze znalezc zajęcia(w W-wie!)
    • co robić??
    • czy dużo jest ludzi w takiej sytuacji ? wykształcenie wyższe , po 40 -stce,w Warszawie i bez pracy .... jest często takie wyobrażenie ,że w takich doskonałych warunkach - to wystarczy skontaktować się z firmą i jesteś przyjety ... nawet jakieś pismaki sugerują w swoich artykułach ,ze po prostu ludzi dowozić trzeba do pracy bo nie ma kto pracować ... może brakować wyłacznie RĄK - do prac przynieś , wynieś , podaj itp JAK JUŻ ZNAJDĄ SIĘ RĘCE DO ROBOTY -TO WSZYSCY ZADOWOLENI -"J...
    • Własśnie minął rok jak zostałam wystawiona poza nawias społeczeństwa. Wpadam w ten dół w jakim wielu już siedzi. Nie widze już możliwości. Mam tego dość. Czuje sie bezużyteczna . Wolontariaty i tym podobne zajęcia juz odbębniłam a trwało to w moim życiu ponad 2 lata. Nie widze nadziei a te ogłoszenia są porażające nie wspomnę o wymaganiach, terminologii. Czuje sie, ze nawet na babcie klozetową w tym zwariowanym kraju sie nie nadaje. Poddałam sie najwyżej wyląduje na dworcu. A jak ...
    • dodam tylko,że mam wyższe wykształcenie rusycystyka, PSSiJO i nie mogę znaleźć żadnej pracy biurowej, bo albo wiek nie ten,za duża przerwa w zawodzie(8 lat), albo 3 dzieci..... Czy tak już pozostanie?
    • wykarmić dzieci. Ona od roku on od 3 m0cy bezskutecznie poszukuja. Ona z wyższym już nie ma zasiłku on nie dostał wogóle bo za mało zarabiał poniżej minimum 842 żł. Dwoje uczących się dzieci. Dla nie pracy nie ma w pośredniaku bo za wysokie kwalifikacje, dla niego tez. Są za starzy / po 40/ za bardzo wykształceni i mieszkaja w molochu warszawskim, gdzie koszty zycia sa wyśrubowane. Takich jak oni są tysiace.
    • Wpisujcie sie wszyscy Absolwenci Wyższych Uczelni, którzy nie mogą zanleźć pracy. Napiszcie jakie uczelnie skonczyliście. Niech cała Polska wreszcie zobaczy jaka naprawde jest rzeczywistość na rynku pracy! Pozdrawiam wszystkich
    • Czy istnieją tacy?Jeśli tak odezwijcie się:) POZDRAWIAM
    • i są obecnie bez pracy na nasze forum.
    • To jak jest z ta praca. Czy warto sie przenosic do Warszawki, czy lepiej zostac we Wroclawiu?
    • jest tu ktoś z tych 4000 ludzi o których piszą gazety ? :)
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się