-
Dziś dowiedziałam się od znajomego związkowca, że w naszym Banku
dyrektorzy niektórych Oddziałów i Terenowych Zespołów w Centalali
zwracają pulę przynanych nagród (około 1750 PLN na pracownika) do
Centrali. Czy według nich pracownicy nie zasłużyli na nagrody?
Co robic w takiej sytuacji?
-
witam, czy ktoś z was orientuje się na jakie zarobki można liczyć w
centrali ? stanowisko starszy inspektor?
słyszałem o 5 PLN netto + premie kwartalne i 1 roczna....
jeśłi ktoś wie- uprzjemie prosże o info- może być na maila
łącze pozdrowienia
-
Witam, przede mną jest rozmowa kwalifikacyjna. Mam więc pytanie, jaki dress
code obowiązuje w centrali. Staram się dostać na praktyki, czy bezwzględnie
jest to garnitur ( i tylko w piątki jest coś luźniejszego)? Może ktoś
podpowie. Będę wdzięczny za wszystkie rady.
PZDR
-
Czytałam Państwa wypowiedzi na forum. Nie ukrywam, że będę próbowała
dostać pracę w Centrali Pekaesu. Jakie są realne zarobki na
stanowiskach analityka bądź specjalisty?
Pracują Pańswto w molochu ja zrezygnowałam z dobrze płatnej pracy w
małej firmie po 10 latach ze względu na złą atmosferę, która
wykańczała psychicznie odbierajac radość z życia. A teraz szukam
pracy w której znajdę anonimowość brak plot i o dziwo co dla
niektórych - dużo pracy i która pochłonie czas który w niej...
-
witam wszystkich,
Jakiś czas temu pytałam sie was o warunki płacy w pewnym
departamencie w centrali banku , dziś już wiem - bo od pewnego czasu
dołączyłam do waszego grona. Ale chciałabym powiedzIeć dla
wszystkich poszujKących tutaj informacjiNIE WARTO SŁUCHAC LUDZI!!!
Wszyscy narzekają na niskie płace itp. Nie wiem ile w tym jest
szczerej indfomacji, a ile obawy przed konkurencją ktora przyjdzie
pracować . Powiem tylko tyle ze jako średniej klasy personel mam
6000- brutto...
-
Witam, czy mógłby ktoś napisać jakie jest wynagrodzenie inspektora lub
starszego inspektora w centrali. Byłbym bardzo wdzięczny.