Forum Praca Praca - Warszawa
ZMIEŃ
      centrali

centrali

(19 wyników)
    • No właśnie jak się pracuje AD 2007 i w ubiegłym roku? Jaka atmosfera? Warto się ubiegać o pracę w Centrali Carrefour? Dajcie znać proszę Dzięki ianna
    • Witam serdecznie, bardzo proszę o informację jak pracuje się w Centrali przy Al. Jerozolimskich, jaka atmosfera, jacy ludzie, jak z pakietem socjalnym, czy dobrze płacą i czy inwestują w rozwój pracownika. Konkretnie chodzi mi o dział personalny.
    • PZU poszukuje obecnie spec. ds. funduszy emerytalnych i inwestycyjnych do centrali. Proszę o info jaka atmosfera, czas pracy, szefostwo, płace, możliwości rozwoju?
    • Hej, Z dużym prawdopodobieństwem dostanę ofertę pracy w Centrali BGŻ, dość wysokie stanowisko. Co powiecie o pracy w tej instytucji? Jaka atmosfera, zarobki, socjal? Będę wdzięczna za wszelkie uwagi
    • Witam, Proszę o info jak wam sie pracuje w NFZ zastanawiam się nad rozpoczęciem tam pracy... Dodam że zawsze pracowałem w sektorze biznesowym a nie publicznym czy mogę być czymś zaskoczony... Dzięki za każde info
    • Chciałabym się dowiedzieć, jak pracuje się w centrali Polbanku. Tzn. jakie zarobki, godziny pracy, atmosfera, czy są jakieś premie poza podstawą, opieka medyczna, dodatki w postaci biletów do kina, czy wczasy pod gruszą? Wszelkie informacje na temat pracy w tamtym miejscu. Z góry dziękuję.
    • Jestem zainteresowany pracą w centrali Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Do jakiego departamentu warto aplikować? Jaka jest atmosfera pracy i zarobki? Z góry dziekuję za odpowiedź, Mariusz
    • Witam Jak w temacie dostalem sie na praktyki w dziale zarzadzania ryzykiem w centrali tego banku na Grzybowskiej. Czy moglby ktos kto odbywal praktyki/staz badz pracuje tam opisac atmosfere, warunki pracy zakres obowiazkow czy tez mozliwosci dostania pracy po sprawdzeniu sie? Bylbym wdzieczny za opinie Dominik
    • Ostatnio pojawia sie sporo ofert pracy? czy firma sie tak rozwija czy jest duza rotacja, jaka jest atmosfera w centrali? Pozdrawiam Szukająca
    • Witam, czy ktos zna warunki i atmosfere pracy w tym banku? Chodzi o stanowisko specjalistyczne. pzdr
    • Witam, wiecie ile można zarobić na stanowisku Starszego Specjalisty w Centrali Providenta? Może ktoś wie jaka jest atmosfera pracy i możliwości zarobku? Będę wdzięczna za informację. Aneta
    • Witam, jak w temacie, jaka atmosfera, możliwości rozwoju, styl zarządzania? pozdrawiam Piotr
    • Jak dostać pracę w centrali banku? Z tego co słyszałam, pensje tam są o wiele większe niż w oddziałach
    • CZy ktos moglby sie wypowiedziec w tej sprawie? dostalem dwie oferty pracy zblizone bardzo zarobkowo/zakresowo i kompletnie nie wiem kt instytucje wybrac:-( pls dajcie znac jesli macie jakies doswiadczenia z Citi i ING ... bede wdzieczny pozdro, niunio
    • ile moze zarobic programista lub analityk syst?
    • przejrzalem archiwum i wypadlo to cholernie kiepsko, czy rzeczywiscie tak strasznie i ciezko sie tam pracuje? czy narzekaja tylko ci, ktorzy lubia narzekac? dzieki z gory za odpowiedzi
    • Czy ktos z Was wie cos o centrali PKP na Szczesliwickiej w Wawie? Czy warto pracowac w takiej firmie?
    • Witam, nie zauważyłam ostatnio postów na temat pracy w BRE. Czy ktoś może się podzielić jakimiś informacjami? Czy od czasów zwolnień w asyście ambulansów coś się w sprawie warunków pracy (i stabilności zatrudnienia) zmieniło? Myślę o pracy na Senatorskiej... Dzięki za odpowiedzi! gosc.portalu1
    • jak tam sie pracuje, jaka atmosfera? Dobrze płaca? Jest szansa na awans, rozwoj? Nie leasing i nie bank. Tylko centrala samochodowa. Prosze bardzo o informacje, moze ktos z Waszych znajomych tam pracuje i cos opowiadal...?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się