Dodaj do ulubionych

odwiedziny z regionu

17.10.12, 22:13
Witajcie. Dziś mieliśmy odwiedziny z regionu. Wiadomo po co. Sprzedaż nie taka. Przyjechał kapo, posiedział zrewidował, zestresował, i zastosował: od jutra piszemy w codziennych dodatkowych sprawozdaniach co robimy w czasie naszej pracy. Od momentu przyjścia do pracy do momentu wyjścia z pracy. Moim zdaniem cudownie. Czy myślicie, że w tym natłoku wszelkich pokrywających się tabelek i pokrywających się sprawozdań (bo przecież wszystko jest w unisyfie), jesteśmy w stanie pomóc naszym derektorom?
P.S. Mam pytanie: czy czas spędzony w toalecie też musi być uwzględniony? A jeśli jest zbyt długi, to czy można go usprawiedliwić, dajmy na to, biegunką ?
Jeśli macie jakieś doświadczenie, błagam, podzielcie się wiedzą!
Ta firma schodzi na psy. Idę pytać o pracę w Intermarche.
Obserwuj wątek
  • 1maestro Re: odwiedziny z regionu 18.10.12, 07:33
   W czym problem ?

   Sprzedajesz - nie rysujesz tabelek.

   Nie sprzedajesz - masz czas na tabelki... Proste jak H2O.
   • no_order Re: odwiedziny z regionu 18.10.12, 21:16
    1maestro napisała:

    > W czym problem ?
    >
    > Sprzedajesz - nie rysujesz tabelek.
    >
    > Nie sprzedajesz - masz czas na tabelki... Proste jak H2O.

    No to dziwne, bo sprzedaję, poziom realizacji to 85 % a i tak robię tabelki, pisemne sprawozdanie czynności z dnia, dodatkowo pisane sprawozdanie do drugiego dyrektora z realizacji i (oczywiście) prognozę do końca miesiąca. Pipline to mam we krwi.
    Mam wrażenie, że jesteś dyrektorem z regionu i swoje "mądrości" masz ze schematu opanowanego wcześniej. Bo przecież życie jest schematyczne.

    Tu Ci odpowiem: jest, życie jest schematyczne, jeśli poza tym co robisz nie istnieje nic innego. Kiedy byłaś na świeżym powietrzu?
    • lada12 Re: odwiedziny z regionu 18.10.12, 21:19
     podajcie jakie miasto, i kto był u was
    • 1maestro Re: odwiedziny z regionu 18.10.12, 21:48
     Masz rację - praca w tej firmie jest schematyczna, i aby przetrwac trzeba stac się częścią schematu.

     Przykre ale prawdziwe.

     Wszystkiego dobrego... smile
    • bono45 Re: odwiedziny z regionu 07.11.12, 18:43
     ja mam trochę ponad 60% i usłyszałem, że jestem pierwszy do wypierd...w oddziale co ma średnio koło 30%wink, więc z tym sprzedajesz= masz spokój to trochę nie tak jestsmile
     • utopia12 Re: odwiedziny z regionu 07.11.12, 21:14
      usłyszałeś? ale od kogo? od szefa?
      Jeśli tak to nic tylko pozostają ci ZZ.
      • bono45 Re: odwiedziny z regionu 07.11.12, 21:50
       tak, od szefowej, ZZ powiadomione
  • zombeapocalypse Re: odwiedziny z regionu 19.10.12, 01:31
   Jest Unisales gdzie raportowana jest sprzedaż a przez to dzienna aktywnośc doradcy. Wpisywać należy wszystkie jej przejawy , spotkania , telefony itp. Dodatkowe sprawozdania są jednoznaczną formą mobbingu. Pytanie - kto był tym "kapo" jeśli asystent dyrektora regionalnego olać ciepłym moczem lub pisać bzdury - czyli to co chcą przeczytać. Można zawiadomić związki zawodowe - niestety te są na pasku zarządu i robią tylko dobrą minę do złej gry więc działanie mało efektywne. Najlepsze wyjście - przeczekać, aż debilom przejdzie a pewnie przejdzie , chyba że są tak głupi jak pani dyr. O.
   Strachy na lachy nie pierwsze i nie ostatnie , pomysł prymitywny i nieskuteczny przynajmniej dla starych i doświadczonych.
   • utopia12 Re: odwiedziny z regionu 21.10.12, 12:01
    Wszyscy piszecie na ZZ, ale nikt z was zapewne nie należy,albo należy i sam nic nie robi. Przecież jest zaledwie 37% członków ZZ naszym banku w Polsce, w pozostałych krajach w Unicredit jest ich ponad 70%, tam więc można wszystko. U nas w Polsce wszyscy wymagają, aby 2osoby na etacie ZZ załatwiły wszystkich i wszystko. Sami siedzicie w kącie i trzymacie majtki ze strachu. I podpisujecie wszystko, co Wam podłożą do podpisania przełożeni. Każdy ma szansę zapisać się do ZZ i pokazać, co potrafi!!!!
    • zombeapocalypse Re: odwiedziny z regionu 27.10.12, 21:50
     Ja tam akurat należę do związków ale tylko z sobie znanych powodów. Niestety, to że należę nie zmienia mojego zdania o zwiazkach. W szczególności, zaś o pewnych związków działaczach. Przypuszczam , że nawiedził was przydupas dyrektora regiolalnego lub regionalnej - zwykle kompletny debil - to gość wystawiany do samobójczych akcji ,pod którymi nie chce się podpisać regionalna/y bo wiedzą czym to grozi- patrz region śląski. Dziewczyny was to nie dotyczy , w śląskim byli tylko upośledzeni panowie. Pozdro
  • luigi_l Re: odwiedziny z regionu 19.10.12, 19:12
   Proszę zawiadomić Departament Zgodności.
   • zombeapocalypse Re: odwiedziny z regionu 08.11.12, 02:09
    pani/e śmieszna/y - powtarzasz sie. Departament zgodności , ha ha ha , to jakaś przechowalnia dla tych w okresie ochronnym. Całuski

    ps. Departament Zgodności
    odkrył całkowitą zgodność z rzeczywistością informacji podawanych przez zombeapocalypse.
    Co więcej ,ten ktoś posiada jeszcze wiele, wiele bardzo fajnych informacji.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka