Forum Praca CASTODRAMAT
ZMIEŃ
      centrali

    centrali

    (2 wyniki)
    • W innym poście na tym forum padła informacja o odejściu dyrektora sektora - H.J Ponoć zmian jest więcej, podzielcie się informacjami jakie macie.
    • Nie wiem kim tak naprawdę jest zawszerobicswoje, faktem jest, że pojawił się na forum aby siać zamęt i kłócić nas między sobą. Prawdopodobnie jest to pracownik centrali, lub kierownictwa jednego ze sklepów, który próbuje ukrócić nam język. Niestety większość rzeczy pisanych na tym forum to prawda, wbrew temu co sądzi zawszerobicswoje. Nie wdawajmy się z nim w potyczki słowne, bo i tak są one bez sensu.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się