Dodaj do ulubionych

Za własne pieniądze

30.10.12, 17:04
Kolega z jedego z podkarpackich oddziałów powiedział mi, że pracownicy składali się na roznoszenie ulotek- czy to normalne w tej firmie??? A czy p. prezes wie, że jego pracownicy za własne pieniądze kupują materiały biurowe do codziennej pracy? No tak. Tytuł najlepszego, przyjaznego czy jak tam zwał pracodawcy zobowiązuje do zaciskania pasa, buuuu...sadsad
Obserwuj wątek
  • ix-on Re: Za własne pieniądze 30.10.12, 19:28
   U nas jest to samo,jeżdżą pracownicy po firmach z ulotkami,wstyd.
   Kasy na nic nie ma,ale na imprezy z klientami to kasa jest,w skali kraju liczył koś ile to kosztowało?Buractwo się ożarło,ochlało,vipy k...wa ich mać,bez grosza.
  • zombeapocalypse Re: Za własne pieniądze 31.10.12, 00:18
   w tym banku na nic nie ma pieniędzy. To oczywiście calkowita brednia , ponieważ są na wszystko tylko masz nieudolnego dyrektora lub co bardziej prawdopodobne to wina twojego menedzera, który boi się rozmawiać z dyrektorem. Pewnie na zebraniu w regionie podał pomysł o roznoszeniu ulotek tylko nikt z podwładnych nie chciał tego robić. Tak powstała myśl o zlożeniu się na frajera co to rozniesie i konieczność składki na jego wynagrodzenie. Wydać żeśta młodziaki, za takie numery , no lepsze, wyleciała pewna regionalna na południu Polski - wielbicielka roznoszenia ulotek i nie tylko. Kadra zarządzająca tym bankiem od pewnego szczebla to, ach nie powiem , jeszcze nie dzisiaj. Jest kasa na walkersów i tylko słabi dyrektorzy ich nie mają.
   • ix-on Re: Za własne pieniądze 31.10.12, 18:19
    To chyba nasz dyro jest nieudolny,albo boi się wychylać zza swojego biurka.W każdym razie pracowników ma w d...pie,załatwta se sami,o i tyle.Ja się pytam po co są takie osoby,jak dyrektorzy,żeby ryja na nas darli,alerty,srelty.Ludzie jak ich odsyłamy do sprzedawcy,to z banku usiekają,wyobraźcie to sobie,działa to odwrotnie.
  • ak217 Re: Za własne pieniądze 01.11.12, 22:04
   Witam, raz w tygodniu biegam po osiedlu z ulotkami i pozyskuję klienta zewnętrznego i nagabuję w ankietach czy mam cos jeszcze dodać. Jutro pójdę na cmentarz może ktoś się zlituje.
   • pexik Re: Za własne pieniądze 02.11.12, 08:42
    No, jak widać można upodlić ludzi i to bezkarnie. Maksymalizacja zysku i minimalizacja kosztów- gdzie jest granica? Ciągle więcej i więcej a realne dochody coraz mniejsze. Zacytuje kolegę: "trza wiać!"
    • zombeapocalypse Re: Za własne pieniądze 06.11.12, 00:46
     Moi drodzy. Tak twój dyrektor jest nieudolny - to w kwestii wcześniejszej wypowiedzi, przykre ale tacy są i pewnie będą. Kochani moi powinniście mocno przetrzeć oczęta i odkryć wreszcie tę smętną prawdę ,że sukces w tym banku jest tym co naściemniasz, a nie tym co faktycznie sprzedasz. Tak dla zobrazowania - pewien oddział był wynoszony pod niebiosa za prod. inwestycyjne (milionowe wolumeny) a tak na w rzeczywistości to mu depozytów ubywało - jak to możliwe ?? możliwe , kreatywna księgowośc to nie wynalazek tej instytucji.
     • pexik Re: Za własne pieniądze 06.11.12, 12:22
      Tak to już jest, że się mieli tą sama kasę. Ładnie to określiłeś- naściemnia. Mało tego- określiłeś to bardzo, bardzo delikatnie...
      • bono45 Re: Za własne pieniądze 07.11.12, 18:39
       niestety, zgadzam się z tym ściemnianiem...jeśli nie naściemniasz dostajesz po d...
    • kazar2 Re: Za własne pieniądze 30.10.13, 07:22
     "trza wiać!" kolejny raz namawiasz do zwolnienia się z banku, a sam o tym nie myślisz, oco Ci chodzi Kolego/Koleżanko?
     • kazar2 Re: Za własne pieniądze 30.10.13, 19:17
      to było do Pexika
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka