Dodaj do ulubionych

Za własne pieniądze

30.10.12, 17:04
Kolega z jedego z podkarpackich oddziałów powiedział mi, że pracownicy składali się na roznoszenie ulotek- czy to normalne w tej firmie??? A czy p. prezes wie, że jego pracownicy za własne pieniądze kupują materiały biurowe do codziennej pracy? No tak. Tytuł najlepszego, przyjaznego czy jak tam zwał pracodawcy zobowiązuje do zaciskania pasa, buuuu...sadsad
Obserwuj wątek
  • ix-on Re: Za własne pieniądze 30.10.12, 19:28
   U nas jest to samo,jeżdżą pracownicy po firmach z ulotkami,wstyd.
   Kasy na nic nie ma,ale na imprezy z klientami to kasa jest,w skali kraju liczył koś ile to kosztowało?Buractwo się ożarło,ochlało,vipy k...wa ich mać,bez grosza.
  • zombeapocalypse Re: Za własne pieniądze 31.10.12, 00:18
   w tym banku na nic nie ma pieniędzy. To oczywiście calkowita brednia , ponieważ są na wszystko tylko masz nieudolnego dyrektora lub co bardziej prawdopodobne to wina twojego menedzera, który boi się rozmawiać z dyrektorem. Pewnie na zebraniu w regionie podał pomysł o roznoszeniu ulotek tylko nikt z podwładnych nie chciał tego robić. Tak powstała myśl o zlożeniu się na frajera co to rozniesie i konieczność składki na jego wynagrodzenie. Wydać żeśta młodziaki, za takie numery , no lepsze, wyleciała pewna regionalna na południu Polski - wielbicielka roznoszenia ulotek i nie tylko. Kadra zarządzająca tym bankiem od pewnego szczebla to, ach nie powiem , jeszcze nie dzisiaj. Jest kasa na walkersów i tylko słabi dyrektorzy ich nie mają.
   • ix-on Re: Za własne pieniądze 31.10.12, 18:19
    To chyba nasz dyro jest nieudolny,albo boi się wychylać zza swojego biurka.W każdym razie pracowników ma w d...pie,załatwta se sami,o i tyle.Ja się pytam po co są takie osoby,jak dyrektorzy,żeby ryja na nas darli,alerty,srelty.Ludzie jak ich odsyłamy do sprzedawcy,to z banku usiekają,wyobraźcie to sobie,działa to odwrotnie.
  • ak217 Re: Za własne pieniądze 01.11.12, 22:04
   Witam, raz w tygodniu biegam po osiedlu z ulotkami i pozyskuję klienta zewnętrznego i nagabuję w ankietach czy mam cos jeszcze dodać. Jutro pójdę na cmentarz może ktoś się zlituje.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka