Forum Auto-Moto Alfa Romeo - użytkownicy
ZMIEŃ
      centralny zamek

centralny zamek

(11 wyników)
    • Witam, już jakiś czas temu zdechło mi sterowanie centralnym zamkiem z pilota w 146 1,4ts. Bakterie wymieniłem, kluczyk mruga i dupa. Idzie zima, więc pewnie i zamki będą zamarzać, więc bardzo by się to przydał. Ktoś ma pomysł jak, ewentualnie u kogo to naprawić. No i za ile, bo być może nie ma sensu. Dodam, że chodzi o Warszawę. Dzięki
    • Witam :) Mam problem z centralnym - od jakiegos czasu przy probie otwarcia pali sie bezpiecznik, lub sie "zawiesza". Pomaga wymiana bezpiecznika i/lub jesli sie nie spalil wyciagniecie i wlozenie ponownie. Dzisiaj rano jednak 15 minut dlubania nie przynioslo rezultatu. Zamyka sie poprawnie, a przy probie otwarcia umiera :(. Trzeba wyciagnac bezpiecznik i wtedy zaczyna dzialac, jednak dalej sie nie zamknie. Podejrzewam, ze ktorys zamek w drzwiach chyba go przyblokowuje - czy ktos ...
    • W niektórych autach innej marki istnieje możliwość przy przekreceniu i przytrzymaniu w zamku drzwi, okna automatycznie się zamkną (jeśli są elektryczne :) Czy istnieje coś takiego w alfie np.146
    • problem jest taki: zamykam pilotem samochód ale zamek w przednich drzwiach pasarzera się chowa ale zaraz wyskakuje spowrotem.musze za każdym razem domykać te drzwi kluczykiem.juz raz mechanik mi to rozebrał nic sie nie zacina nic nie jest odłamane - CZARNA MAGIA!czy ktoś z forumowiczów miał podobny problem i czy wie jak to rozwiązać?za wszelkie podpowiedzi szczerze dziękuje bo naprawde jest to wkurzające za każdym razem okrążac auto by domknąć drzwi.acha otwiera sie normalnie pilo...
    • Witam wszystkich klubowiczów. Standardowo mam pytanie, jako że mam problem z centralnym zamkiem. Mam 146 14ts 2000r. od pewnego czasu (zima 2006) jak wracam do mojego auta po pracy, okazuje się, że samochód jest otwarty (mimo iż na 100% wychodząc go zamykałem) a alarm zaczyna wyć w momencie otwarcia drzwi. Wydaje mi się, że może to być któryś z siłowników, ale wtedy pewnie otwierał by się zaraz po zamknieciu, a on otwiera się póżniej (nie wiem kiedy hehe). Zauważyłem też że jak...
    • Kupiłem niedawno AR 156 1.8 2000r. z jednym pilotem który mi szwankuje (mniejsza o szczegóły) i potrzebuję drugi .Jak ktoś mógłby mi wskazać jak go zdobyć to byłbym wdzięczny nawet na miarę bardzo dużej wódki. Liczę na wsparcie fanów tego pięknego samochodu.
    • Witam :) Moze ktos z Was mial podobny problem i mnie naprowadzi: Otoz dzisiaj rano nie otworzyl sie centralny (bezpiecznik byl ok). Dojechalem do pracy i zaczal palic bezpieczniki (ale dopiero w momencie, gdy probowalem zamknac zamek - czy to z kluczyka, czy z pilota). Po wyciagnieciu centralki i zalozeniu ponownie jak na razie bezpiecznikow nie pali, ale po 10-15 zamknieciach/otwarciach przestaje dzialac (nie reaguje ani na pilota ani na kluczyk) - jak wyciagne bezpiecznik lub centr...
    • Chciałbym sobie założyc sterowanie centralnym zamkiem z pilota (obecnie mam z kluczyka), gdzie się znajduje centralnka w AR 146 bo z tego co słyszałem będę musiał się tam podpiąc? i jeszcze jedno sterowanie jest to plusem czy minusem? bo zdaje sie kupując należy podać informacje jak mają być skonfigurowane wyjścia stetownika.
    • Przeglądałem formum i nie znalazłem ostatecznej odpowiedzi na pytanie GDZIE ZNAJDUJE SIĘ CENTRALKA STEROWANIA ZAMKIEM. Pytam, bo zachodzi potrzeba podłączenia bezprzewodowego sterownika centralnego zamka. Czy ktoś to już robił i może chciałby się podzielić informacjami gdzie, jakie kable, co, w którym miejscu. Z góry dzięki za odp. I nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie: czy warto dołożyc 20 zł i kupić sterownik z osobną kontrolą drzwi i bagażnika? Czy to będzie działać w AR 146bx? Na co...
    • Mam bardzo wielki problem,dzisiaj odkrecalem akumulator, bo sie wyczerpal i przez przypadek zatrzaslem maske z odpietymi przewodami z akumulatora(brak zasialania nastapił),ale wczesniej chwile zamknolem tez centralny zamek : ( .I teraz nie mozna otworzyc drzwi bo nie ma zasialania : ( .Jak otworzyc maske bez otwierania drzwi?lub jak otorzyc centralny zamek bez zasilania? Pomocy........ Pozdrawiam
    • Witam ponownie. Poniewaz nie moge dotrzec do polsko lub anglojezycznej instrukcji do AR159 mam pytanie czy ktos z szanownych forumowiczow wie do czego sluzy opcja w komputerze pokladowym "Indep.Boot\Dedicated deck lid. open"? Nie moge tego do niczego dopasowac. Pozdrawiam
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się