concord

(7 wyników)
  • Witam Czy spotkałyście się z wózkiem concord quix? Czy jest ktoś w stanie napisać wymiary siedziska?
  • Przeczytałam gdzieś, że na adapterach concorda do maxi cosi, można mocować fotelik MC do wózków Jane (mam starszego Nomada). Czy faktycznie tak jest? Ktoś tak jeździł? Czy to te adaptery? exclusivebaby.pl/akcesoria-do-wozka/concord-adapter-do-maxi-cosi,1349s Ps. Czy ma znaczenie, że w opisie jest podane, że do fotelików maxi cosi 2011?
  • Potrzebuje porady, czy warto kupic uzywany concord fusion, chodzi mi o spacerówke. nie mam za dobrego doswiadczenia z uzywanymi wozkami. a ten mi sie podoba tylko cena troche za wysoka i dlatego myslalam o uzywanym. a moze cos podobnego a tanszego zeby byl nowy?
  • www.concord.de/en/#/products/moving/buggys/wanderer/collection Ciekawe czy u nas będzie dostępny?
  • czy tapicerkę concorda prałyście w pralce? Co z tymi deseczkami w środku? w emmaljundze wyjmuje się bez problemu, tu siedzisko nie ma żadnych otworów, zamka.
  • no wlasnie , ktory ;0o
  • Witam. Potrzebuję porady,muszę kupić kolejny wózek dla noworodka. Mam w domu Bugaboo Bee i Maclarena Volo,więc potrzebuję wózka w zasadzie na pierwszych 7,8 miesięcy. Myślę o czymś używanym i nie za drogim. Przy pierwszym dziecku wydałam kupe kasy na Murę którą używałam pół roku i przesiadłam się do Bee,teraz jestem bardziej doświadczona i pieniążki wolę wydać na coś innego. Z Mury byłam zadowolona i chętnie kupiłabym następną gdyby nie jej waga. Poszukuję czegoś lżejszego,żeby dawał radę w...
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się