Dodaj do ulubionych

concord fusion czy xlr

14.02.11, 11:35
no wlasnie , ktory ;0o
Obserwuj wątek
        • izzyy6 Re: concord fusion czy xlr 14.02.11, 14:37
          nom jest piekny widzialam taki kolor na zywo tylko w wersji blizniaczej, mam xlr brazowo rozowy ale wlasnie o to chodzi ze podoba mi sie bardzo ten fusion i caly czas sie zastanawiam czy moze lepiej byloby kupic tego concorda zamiast xlr concorda macalam tylko w sklepie a to troche za malo a nie chce zalowac potem pozbycia sie xlr na rzec fusiona moze w concordzie byloby tez dzieciakowi wygodniej tam jest taki dlugi podnuzek w maclarenie nogi zwisaja no nie wiem najfajniej byloby miec dwa
          • gosia_arma Re: concord fusion czy xlr 14.02.11, 22:24
            Od niedawna mam concorda i na razie jestem bardzo zadowolona, synkowi jest super wygodnie, siedzisko jest naprawdę duże i podnóżek duży , regulowany, mi wózek się naprawdę fajnie prowadzi, regulowana rączka, no po złożeniu jest mały na tyle że mieści mi sie w bagażniku bez zdejmowania kół.
            Do maclarena przymierzałam się w sklepie i nie podobał mi się ten wózek, poza ty jest duży po złożeniu.
            Najlepiej iść do sklepu i w miarę możliwości przymierzyć dziecko do obu wózków i wtedy podjąć decyzję.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka