dla psa

(7 wyników)
  • Zamówiliśmy w Krakvecie żwirek dla naszych kociambrów Cat's Best Eko Plus 40L i suche jedzonko z Hill'sa 5kg. Kurier poszedł, otwieram paczkę, a tam... 30kg suchego żarcia dla psów ;/ Ręce mi opadły. Macie tego typu doświadczenia z tym sklepem? Niby nic się takiego nie stało, ale zależało nam na czasie, bo żwirek nam się skończył, trzebaby dosypać do kuwety, suche jedzenie to samo- jednego i drugiego nie opłaca się kupować w sklepie zoologicznym na miejscu, no i teraz okazuje się, że j...
  • Co sądzicie o tej akcji? allegro.pl/item714956515_spanielka_blaga_o_wzrok_1500_operacja_daj_5zl.html Czy to jest prawda według Was? Zastanawiam się, czy pomóc? Info znalazłam na forum Zwierzęta: forum.gazeta.pl/forum/w,128,99035133,99035133,Pomozecie_.html
  • znalazłam interesującą ofertę wysyłkowej sprzedaży karmy dla psów i kotów. Ceny są dla mnie atrakcyjne, co przy mojej gromadce do wykarmienia (5 kotów+ pies) nie jest bez znaczenia. Czy ktoś już kupował w Telekarmie? Trochę obawiam się czy niska cena nie idzie w parze z jakością karmy (np. krótki termin ważności lub nawet podróbka markowej)Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem
  • Cześć! Proszę o pomoc w zakupie transportera. Chodzi o to że w zoologicznym wybór jest ogromy, ale ceny nie poniżej 100 zł. Z tego co widziałam na allegro ładne są nawet o wiele tańsze. Chciałabym taki , aby moje 2 kociaki się zmieściły. Nie ma z tym kłopotu, aby jeździły razem. Ja po prostu nie poradzę sobie z zakupem, bo nie mam tego fizycznie w ręce i brak mi wyobraźni na tyle dobrej, aby ocenić który będzie odpowiedni. Kochani pomocy! Thx!
  • Moja córka (gimnazjum) wymyśliła i zorganizowała z koleżankami akcję "Pomóż zwierzakom ze schroniska przetwać zimę". Nie wiem jak to zrobiły ale udało im się nadzwyczajnie jak na małolaty. Mamy furę posłań wszelkiej maści, całe wory jedzenia dla psów i kotów, zgrzewki puszek z żarełkiem, koci żwir, miski zabawki. Jutro busik pełen dobra jedzie do schroniska. Akcja trwa nadal. Nie dajemy pieniędzy tylko rzeczy tak radził pracownik schroniska z którym rozmawiałyśmy, jedna z jej kolez...
  • Gdzie w Warszawie mozna dostać domek dla kota na działkę, ocieplany, ect. Ile taka budka kocia kosztuje i jak wygląda? Pozdrawiam!
  • Zauważyłam przy czesaniu, że kota ma łupież. Pies kiedyś miał, to wykąpałam w specjalnym szamponie. Ale kot? Co z nią zrobić?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się