Forum Zwierzęta LABRADOR RETRIEVER
ZMIEŃ
      dla psa

dla psa

(11 wyników)
    • www.toys4boys.pl/item517__Blyskotliwa_psia_obroza.html hehe a wy macie jakies plany już?
    • Drodzy, od 2 tygodni mamy na pokładzie drugiego labradora - adoptowaliśmy Majkę. Maja ma alergię pokarmową na wołowinę. Gdy była karmiona karmą z Royala (Royal Canin Vet Hypoallergenic) objawy alergii ustępowały. Ze względu na cenę tej karmy zastanawiam się jednak nad jakimś rozsądnym zamiennikiem do spróbowania. Czy znacie jakieś inne karmy za rozsądniejszą cenę niż ww. Canin, które byłyby kierowane do psów z takim problemem? Będę wdzięczna za jakieś wskazówki.
    • Mam dylemat :) Niedługo (dokładnie w marcu) piesek labradara przybędzie do mojego domku. Mam już wszystko zaplanowane (każdy szczegół) A odpowiednie imię nie mogę znaleśc. Byłam na tych wszystkich stronach z imionami dla psów ale tam nie mogę wyłowic odpowiedniego! A nie chce nazywac psa typu: puszek, chmurka, łatek itp. Bo chcę imię które będę mogła wymówic też w innych językach (głównie po rosysjku np: Atos) A właśnie jeżeli chodzi o "Atosa" to już w moim domu jest "Atos" - Yo...
    • czekam na propozycje imienia dla biszkoptowego goldenka
    • Kupiłam kiedys w tesco piłkę, ale nie mogę znaleźć podobnej. Piłka jest twarda, kupiłam ją ponad 10mcy temu i aż do wczoraj okazywała się niezniszczalna. Musi byc twarda, najlepiej nie piszczaca, o srednicy(czy jak to się tam nazywa w bryłach;)przynajmniej 10-15cm.
    • Zdecydowaliśmy się z mężem na zakup Labradora.Mamy 4,5 letnią córeczke i zastanawiamy się czy lepsza będzie sunia czy pies?Z tego co sie orientuje, to psy chyba częściej od suni próbują dominować, tylko nie wiem czy to prawda czy mit?
    • hej wlasnie jestem w trakcie kupna wyprawki dla mojej labki i mam problem jak duza obroze musze kupic, jak bede ja odbierac psinka bedzie miala ok 7 tyg... napiszczie na ile cm kupic obrozke?? dzieki i przepraszam za durne pytanie:)
    • Witam! Przeczytałam na Forum że winogrona i cebula są toksyczne dla labradorów a naszej 4 miesięcznej suni zalecono podawanie właśnie oleju z pestek winogron! Co Wy na to? I jeszcze jedno pytanie? Czy Wasze Labki też są takimi porannymi leniuszkami i śpiochami że na poranne wyjście to trzeba właściwie siłą "wywlekać"?;) Całą noc też przesypia bez problemu. Fakt - zaworki ma super bo wytrzymuje bez problemu ok. 9 godz. a czystości nauczyła się w ciągu jednego tygodnia, będąc w 8-...
    • Lekarz weterynarii u ktorego bylem z moim labradorkiem radzi zeby psa od mlodosci przyzwyczajac do klatki, to wtedy nie ma z nim zadnych klopotow, nic nie zabrudzi, nie pogryzie ani nie zniszczy. Musze przyznac ze bylem tym zaskoczony, bo uwazam ze jesli sie zdecydowalem na posiadanie psa, to nie po to zeby go dreczyc trzymaniem w klatce. Jestem ciekawy czy ktos z was trzyma swojego psa w klatce. W sklepach sa klatki dla psow roznej wielkosci ale ja uwazalem, ze one sa uzywane tyl...
    • mieszkam w stanach. U nas wycofali duzo karmy dla psow. Z powodu jakiegos skladniku z chin. Duzo rodzajow karmy bylo wrecz trujacych. Jakas ilosc psiakow zdechla. I byly to dobre, znane firmy:( Czy w polsce tez macie ten problem?
    • rano krzątamy sie po kuchni. M zmywa, ja robię przegląd lodówki. Biorę w rękę kiełbasę, ogladam, wącham, mówię do M: "Będziesz jadł tą kiełbasę, szkoda wyrzucić chociaż trochę tu leży?" M: "Może wieczorem ją usmażę". ja sobie myslę, a pewnie nie zje i będzie mi tu kiełbacha śmierdziała, otwieram śmietnik i wyrzucam. M:" Czemy ją wyrzucasz? Daj Deedee" ja: " Nie będę psa truła" M: "Acha, mnie można.....

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się