drugiego

(4 wyniki)
  • wróciłem 2 tygodnie temu z kanady, o wize starałem się w lipcu tego roku, czy jeżeli pójdę starac się w ten poniedziałek to może być jakieśgłupie podejżenie czy cos dla konsula? Albo to za krótki czas bo dopiero co wróciłem i już staram się o wize na grudzien?
  • Kanada(5)

Jaki jest tam język ? słyszałem że angielski i francuski . Jak znam angielski ( francuskiego nie ) to mógłbym tam mieszkać , pracować ? Napiszcie jak to wygląda w tym kraju . Czy to nie jest tak , że w jednej części kraju mówią po angielsku , a w drugiej po francusku?
  • Czesc, Zrobilem sobie taka psychozabawe dzisiaj, mianowicie przegladnolem wyrywkowo kilkanascie postow tutaj... o zgrozo 99% postow to zazdrosc, uszczypliwosc, dogryzanie, dogadywanie i zgrywanie sie. Tutaj chyba pisza tylko sami zakompleksieni, majacy problemy z osobowoscia ludzie, ktorym sprawia przyjemnosc dokopanie drugiemu. Ciekawe czy tacy bylibyscie madrzy w rozmowie w cztery oczy :| Teraz czekam na te pijawki, ktore zaczna cwaniakowac przy odpisywaniu na ten post :]
  • Chcialam tylko wyrazic moje zdziwienie tym, jacy ludzie odwiedziaja to forum. W watkach sam jad i zlosliwosci. Przy tym przedstawiane w formie najwiekszego prymitywizmu. Jak ja wspolczuje ludziom, ktorzy sa "normalni" i musiali wyjechac do Stanow, by pracowac w towarzystwie buraczanych twarzy, podobnych do wiekszosci obecnych na tym forum osob. Czy doprawdy zachowanie odrobiny kultury osobistej jest tak trudne? Czy jeden prymityw z drugim nie moga nie otwierac swoich malych ryjkow...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się