Forum Zdrowie Służba zdrowia
ZMIEŃ
      endokrynolog

endokrynolog

(5 wyników)
    • Pilnie potrzebuje skonsultować 4-letnią córkę z dobrym endokrynologiem. Ma bardzo powiększony lewy jajnik(jest on wielkości jak u dorosłej kobiety). byłabym bardzo wdzięczna za namiary na jakiegoś dokładnego i solidnego lekarza z okolic katowic, a nawet z całego śląska.
    • czy zna ktoś miejsce w Warszawie, gdzie można się dostać do endokrynologa w ciągu... powiedzmy miesiąca??? mój lekarz rodzinny postawił diagnozę - niedoczynność tarczycy :( poszłam dziś do pewnej przychodni specjalistycznej i Pani w recepcji mnie poinformowała, że najbliższy termin to pazdziernik!!! moje pytanie o namiary na inne poradnie endokrynologiczne mające umowy z NFZ Pani zbyła stwierdzeniem, że trzeba sobie poszukać, bo ona nie ma takich informacji!!! Paranoja... Zacz...
    • czy ktoś z Was wie gdzie są jeszcze zapisy. dzwoniłam już w jedno miejsce - gdzie do tej pory bylam pod kontrolą - i okazało się że nie ma już miejsc do konca czerwca... a ja jestem w ciąży i nie mam czasu tyle czekać... proszę o wskazanie miejsc gdzie takiego lekarza moge znalezc
    • jeśli tak bardzo proszę o radę. mała (25 mies) ma powiekszone gruczoły piersiowe. jesteśmy po badaniu LH - w normie, E2 - wysokie. wiek kostny wyszedł ok 3 lata. chodzi mi o ten wiek kostny. czy on jest ok? słyszałam ze dpouszczalne jest przyspieszenie o 2 lata, ale tu dochodzą inne objawy mogące wskazywać na przyspieszone dojrzewanie. proszę o pomoc. wizyta u lekarza dopiero za 3 tyg.
    • Moja córka ma 14 lat. Jest niska (1.50) jakie tabletki mozna jej polecic na wzrost i czy tabletki w tym wieku na wzrost sa wskazane ? Czy jest jakas inna metoda aby szybciej urosła ? co powinna jesc?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się