Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      filologia polska

filologia polska

(53 wyniki)
    • czy na filologie polska jest trudno sie dostac i utrzymac ? czy to ciezki kierunek studiów ?
    • Który kierunek wg was jest bardziej opłacalny? Maam dylemat:)
    • Jeśli ktoś wybiera się na filologie polską (albo ma nadzieję, iż się dostanie) wpisujcie się. Ja uderzam na specjalność nauczycielską.
    • Mam nadzieję, że nie zaśmiecam forum :) Kto się wybiera na filologię polską? :> Ja się zarejestrowałam na UWr, na UW [ale to... hmmm, jeśli już, to z rezerwowej] i na UKSW. Więcej nie planuję. A miałam 76% z rozszerzonego. A Wy jak? :)
    • Kto bierze udzial w tegorocznej rekrutacji na kirunek filologia polska na Uniwersytecie Warszawskim? Jakie mieliscie wyniki matury? Jak sobie radzicie z oczekiwaniami na wyniki? Wspierajmy sie- do 14.07. zostal niecaly tydzien!
    • chodzi głównie o nauczycielską, ile punktów macie?;)
    • kto z was wybiera się, na któryś z powyższych kierunków? :))
    • czesc, chcialabym poznac tych, ktorzy dostali sie na fil.polska - moze w przyszlosci takie znajomosci w czyms pomoga ja jestem na UKW w Bydgoszczy gg 4476804 e-mail yakuza_86@tlen.pl
    • Wybiera sie ktos na filologie polską na Uniwersytet Wrocławski?
    • Właśnie przeszukuje wszystkie fora UJ i nie mogę znaleść żadnych informacji o tym jakie są teraz warunki rekrutacji na filologie polska. Na oficjalnej stronie są podane już tylko te na przyszły rok, a ja chce się zoreintować czy mam po co rejestrować się na edytorstwo... lub komparatystykę. Pomoże ktoś?
    • Kto sie wybiera?
    • Niech wpisują się ci co zostali przyjęci na filologię polską na Uniwersyte- cie Śląskim.Zapraszam też na gg 2888595 :)
    • Dobiega końca okres składania świadectw dojrzałości. Czy ktoś się orientuje, jak wygląda sytuacja i na jaki próg się zanosi? Ciekawa jestem, czy z wynikiem 247 punktów mam jakieś szanse. Zawsze jednak pozostaje nadzieja na to, że wiele osób zrezygnuje z tych studiów i zdecyduje się na inny kierunek...
    • Kandydaci na fil. polska UAM - odezwijcie sie.:) Punkty, wyniki...
    • jw. Skladacie tam papiery? Na jaka specjalizacje? Ile macie punktow z matury?
    • co sądzicie o studiowaniu tego kierunku??trudno się dostać?które uzcelnie są najlepsze? tak pytam, bo zaobserwowałam, że pól mojego miasta chce na prawo i zwątpiałam: (
    • przyszli polonisci. jakich wynikow z rozsz polskiego i rozsz drugiego przedmiotu sie spodziewacie? na jaka specjalizacje skladacie papiery?
    • Hejka jestem ubiegłoroczną maturzystką. Wybieram się na filologię polską na UŚ. Czy są tutaj osoby, które również zamierzaja iść na ten kierunek na tym uniwersytecie? Jak poszła Wam pisemna matura z języka polskiego? powodzenia P.
    • masz ktos juz wyniki? :| u mnie przez caly czas rekrutacji nie policzyli mi pktow i cigle bylo zerro..:| i dzis rano dostalam wynik z dziennikarstwa,ale z tej filologii dalej nic:( co jest?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się