innych

(3 wyniki)
  • Witajcie Tak sobie myślę, co zrobią niektórzy z tu piszących i czytających, jeśli okaże się pewnego pięknego dnia, że to w Centrali trzeba zwolnić kilka setek Pracowników? Jeśli okaże się, iż Ci co "wyciskali", według pewnych określonych wewnętrznie reguł, poziom sprzedaży, też już zrobili swoje i trzeba się ich pozbyć? Że mobberzy i Ci co wiedzą za dużo muszą zostać zredukowani? Dziś pretekstem jest nie wykonanie planu a jutro co będzie powodem? Może np. brak certyfikatu, znajomości jaki...
  • Witam wszystkich Mam pytanie z innej strony bo jestem „szczęśliwym” pracownikiem któremu według wyceny należy się podwyżka W liście z wyceną było napisane, że skontaktuje się ze mną mój przełożony i określi jej zasadność lecz niestety nikt z moich zwierzchników do tej pory nie podjął takich działań i jak się pytam to podobno nic nie wiedzą o tym Wiec czy są wśród nas osoby które otrzymały takową należną podwyżkę? Bo nie wiem u kogo ma interweniować Podwyżka miał być od 1 ...
  • Czy jest wśród nas ktoś jeszcze taki co po wielu latach pracy, awansach, pochwałach i informacji że powinien mieć podwyżkę do minimum - jednym ruchem Dyrekcji otrzymuje ocenę poniżej standardu i pracuje dalej z pensją poniżej minimum? Co z tym robicie? Rok czasu na to czekaliśmy... super informacja w liście do pracownika ..... i jedno kliknięcie Dyrekcji....
Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się