Forum Nauka i edukacja Matura O maturze
ZMIEŃ
      italianistyka

italianistyka

(6 wyników)
    • Hej, od tego roku na te kierunki oprocz nowej matury obowiazuje rowniez test z 5 podanych lektur (osobne dla kazdego z tych kierunkow). Nie wiecie, czy lista zostala juz podana (czas najwyzszy)? Jesli tak to gdzie mozna ja znalezc? Pzdr.
    • Kandydaci wpisujcie wyniki z angielskiego (bo polski się chyba nie liczy? Czy licz?Moze w razie czego polski też wpisujcie :P angielski: PP-92% PR-79% polski: PP-69% PR-58%
    • czy ktos z Was wybiera sie do Torunia badz gdzies indziej na Italianisyke?A w ogole zdaje ktos tez włoski na maturce?
    • one more time, kto wybiera się na ten kierunek i jakie macie wyniki z j.obcego? pozdrawiam wszystkich prowłoskich;)
    • jestem na dalekim miejscu w rankingu ale nadal mam nadzieje :| ludzie! kto rezygnuje? błagam!! Ci co się dostali i na ital. i na anglistyke - co wybieracie? i co z odwołaniami? kiedy pisać i czy w ogóle jest sens...
    • dostalam e-maila z UW(pytalam ich kiedy bedą wyniki): "Wszystkie listy rankingowe będą ogłoszone na stronach irk 5 sierpnia. Przypominam, że być może nie wszystkie osoby z miejsc 1-45 złożą papiery na nasz kierunek, wtedy przyjmować będziemy osoby z kolejnych miejsc na liście rankingowej. Szczegóły znajdzie Pani, wchodząc w link "kierunki" i szukając Italianistyki. Pozdrawiam" wszystko wyglada na to ze beda 5...chyba ze zrobia nam jakis psikus:]
    Pokaż wątki z forum:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się