kaliningrad

(9 wyników)
  • Sorry, że zahaczam o ten temat na forum Elbląga - ale z Ebląga blisko do Kaliningradu. Czy znacie jakieś wiarygodne kwatery w Kaliningradzie? Albo czy da się w tym samym dniu przyjechać do Kaliningradu autobusem czy pociągiem z Elbląga - połazić tam, porobić zdjęcia i potem na noc wrócić do Elbląga? Czy to nierealne?
  • Sorry - jestem z Południa - z Krakowa - i nie wiem jak tutaj co biega. Czy z Elbląga można promem / wodolotem dojechać do Kaliningradu albo bliżej do tego Bałtijska? Jak to się załatwa? Ile to kosztuje?
  • Witam, moze ktos z Elblaga mi cos podpowie. Wybieram sie w kwietniu do Kaliningradu, jak najlepiej przekroczyc granice w Gronowie? Poradze sobie bez samochodu? Jak wygladaja polacznia autobusowe z np. Braniewa? A moze jezdzi cos bezposrednio z Elblaga? Ile kosztuje taki bilet? Z gory dziekuje za odpowiedz, i ewentualne wskazowki co do wyjazdu;) Moze cos nietypowego warto ze soba zabrac? Pozdrawiam.
  • coś usłyszałem w wiadomosciach olstynskich ze maja wybudować rurociag pomiedzy Elblagiem a Kaliningradem:)
  • www.info.elblag.pl/index1.php?id=news_&wybrano=9821&idkat=5
  • W następnym roku Elbląg uzyska prawdopodobnie bezpośrednie połączenie z Pragą. Czytajcie www.portel.pl/artykul.php3?id_akt=16354&id_dz=2 Trójmiejski SKM ratunkiem dla lokalnych połączeń do Malborka Kaliningrad ratunkiem dla połącznień z południem Polski? Oby więcej takich wiadomości, nie damy pogrążyć się spółce PKP z olsztyna!
  • Nikt Was nie chce, Gdańsk się wypina, Olsztyna nie lubicie. Pozostaje tylko jeden kierunek: Kalingrad - zabudowa podobna jak w Elblągu, mają pewnie tramwaje, do tego Rosja sie rozwija, zawsze będzie potęga. Kilku z Was znajdzie prace w kołchozie, może nawet awansujecie na starszego mleczarza?
  • I na pewno zostanie za kilka lat nawazniejszym polskim portem!!!
  • "Jest już pewne, że przejeżdżający przez Elbląg międzynarodowy pociąg z Kaliningradu do Gdyni w swoim składzie mieć będzie bezpośredni wagon sypialny do Berlina. Początkowo skład tego pociągu będzie skromny - oprócz sypialnego do stolicy Niemiec kursować będą codziennie dwa wagony z miejscami siedzącymi do Gdyni. Relacja kolejowa pomiędzy Kaliningradem a Berlinem zostanie uruchomiona już 14 grudnia. Nad Pregołą w kasach kaliningradzkiej kolei rozpoczęto sprzedaż biletów - poinf...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się