Forum Zdrowie Candida
ZMIEŃ
      kasza

kasza

(5 wyników)
    • Wie ktoś? Bardzo lubię, znacznie bardziej niż gryczaną. A przy okazji, czy jecie wafle ryżwe naturalne? Np. firmy KUPIEC, skład - ryż brązowy australijski. Co o tym myślicie?
    • Bardzo proszę o podanie produktów, które są dozwolone w I etapie leczenia kandydozy . Jestem nowa na tym forum, a w głowie dosłownie chaos. Gdzieś doczytałam się, ze można ryż i kasze, gdzieś indziej z kolei mówi się, ze te delicje dostępne są dopiero w 2 etapie. Owoce?-jedynie awokado, grapeifruty czerwone?Bardzo prosze o pomoc, bo prześledzenie całości tegoż forum zajmie wieki.Z góry dziękuję.
    • ostanio jadlam niestety niezbyt zdrowo. Chyba zbyt sie cieszylam, ze jest poprawa. Pozwalalam sobie na gotowane ziemniaki, troche ciastek, owoce, sok jablkowy, miod, chleb, deser z bita smietana. No i od kilku dni mam straszne gazy. A dzis czuje sie zle...czuje, ze mnie lapie przeziebienie. I jeszcze wczoraj wzielam goraca kapiel po ktorej czulam sie oslabiona. No coz. Na bledach czlowiek sie uczy. Musze wyprostowac moj jadlospis i dalej stosowac srodki bo grzyb nadal we mnie s...
    • Witam W ciągu 2 miesięcy diety straszliwie schudłem (nawet nie śmiem się ważyć). Dodam ze jem naprawdę dużo (roślin swieżych i gotowanych oraz białek - mięsa, ryby, jaja, do tego dużo tłuszczu - smalec, oliwa, masło). Co mogę zrobić by nie chudnąć już bardziej lub przytyć. Czy wprowadzenie tak co drugi dzień na obiad ryży dzikiego, brązowego, kaszy jaglanej i gryczanej (z roślinami choćby z dużą ilością cebulki i tłuszczu) pomoże w tym ??? I czy należy ograniczać ilość tych z p...
    • Jak w topicu- czy można jesć niewielkie ilości kaszy jaglanej w I etapie diety? Uwielbiam ją, w smaku jest identyczna jak kuskus. Sprawdziłam jednak że ma wysoki IG, choć np. homeopatqa pisze,że jest ona bezwartościowa dla candidy. Co myślicie?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się