Forum Zwierzęta Nasze zwierzęta
ZMIEŃ
      lecznice

lecznice

(4 wyniki)
    • Przestrzegam wszystkich przed "weterynarzami" lecznicy całodobowej na Śreniawtiów na Białołece. Trafilismy tam z naszym połrocznym pieskiem z zapaleniem jelit. W ciągy dwóch dni, kiedy z psem było zle, przyjmowało nas 4 lekarzy, ktorzy nic nie zapisywali w karcie, takze ciagle trzeba bylo powtarzac cala historie od poczatku. Poza tym wszyscy bazowali na tym, co wpisał pierwszy weterynarz, niespecjalnie badając juz chorego pieska. Na drugim zastrzyku (lacznie mialy byc trzy) drugi ...
    • ostatnio jest akcja bezpłatnego leczenia zwierzaków w Warszawie. Oczywiście tych bezdomnych. Był link ... Dostałam niepotwierdzoną informację że np. lecznica "Myszkin" (cholera wie co to i gdzie) kogoś tak kiedyś tam odesłala bez pomocy jak przyszedł ze znalezionym kotem... Tak nie może być. Jeżeli to prawda to wydaje mi się że mogę interwieniować, ale potrzebuję pewnosci że dzieje się coś złego. Ufam Wam... a sama nie mam czasu sprawdzić jak jest... Może ktoś coś gdzieś słyszał? Któ...
    • Może przyda się Wam wątek z tego forum: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15422&w=19704677
    • CZY MOZNA ZAKOPAC CHOREGO, USPIONEGO PSA PRZY DOMU, WSPULNOTY. CZY ZNA KTOS MOZE PRZEPISY. Z GORY DZIEKUJE.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się