leukocyty

(8 wyników)
  • mam pytanie czy ktoś z was miał taką sytuacje że pomimo wysokich leukocytów chirurdzy i anestezjolog zgodzili sie na przeprowadzenie operacji ?? nasze na dzień dzisiejszy wynoszą 18,7 a jednak kazano nam przyjechać i zaryzykować... ale jakie są powikłania juz po przebytej operacji z tak wysoką leukocytozą ??
  • Witam, Zrobilismy wlasnie badania przed operacja, ktora ma sie odbyc 15 pazdziernika w IMID. Leukocyty wynosza niestety 14,8/ ul. Jest to niby w normie ale na skierowaniu jest napisane, ze przeciwskazaniem do zabiegu jest poziom leukocytow powyzej 10tys. Czy ktos z Was mial podobny poziom i mimo wszystko operacja sie odbyla? W najblizszy piatek mam dzwonic o potwierdzenie terminu operacji i obawiam sie zeby odrazu po podaniu poziomu leukocytow synka nie zdyswalifikowano. Jak to...
  • Za tydzień mamy zabieg powiedzcie z jakimi leukocytami jechałyście ja mam 10,10 dzwoniłam do Imidu do przychodni i powiedziano mi że nie trzeba powtarzać.Czy Wy powtarzałyście?
  • szyjujemy sie do zabiegu na lutego.Dzisiaj robilismy morfologie.Jestem zalamana leukocyty podwyzszone 19tys/ul.Synek w zeszlym tyg skonczył brac antybiotyk,byl przeziebiony( i zabieg nam pzepadl). Maly zwykle ma leukocyty w granicach 13 tys to tez podobno za duzo.Tak sie boje....
  • Dzisiaj odebraliśmy wyniki Kamilka. Wszystko ok, ale martwi mnie ilość leukocytów. Na skierowaniu na operację jest napisane że przeciwskazaniem do zabiegu jest leukocytaza, czyli liczba leukocytów wyższa niż 10 tys. Czy to oznacza ze termin operacji bedzie przesunięty??? Czy któeś dziecko też miało wyzej niż 10 tys. i bez problemu było operowane. Prosze o info. Arleta
  • Witam! Mamy termin zabiegu na 2 marca. Mój synek ma leukocyty 11,7 tys. A to dlatego że ma tendencję do stulejki i miał niewielki stan zapalny cewki. Ma na to tylko maść. Czy mam jechac do Imid-u? Jak mogę się skontaktować z prof. Dudkiewicz żeby skonsultować tę sprawe?? Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!1 Pozdrawiam Arleta
  • Prosze napiszcie mi co jest dokłądnie ztą epidemią panująca na oddziale w Imid??????????????????????????? ???????????????? Mamy termin na 8 lutego i zastanawiam się, czy nas nie odeślą. Czy wogóle teraz przyjmują dzieci czy nie????????? Ma ktoś bieżące informacje???? Pozdrawiam Arleta
  • Witam! Cieszę się,że jesteście już po.Nam zostaly jeszcze 2 tygodnie.W zeszlym tyg. zrobiliśmy Stasiowi morfologię i poziom leukocytów wynosil 11,1.Pisalaś,ze przed samą operacją Kamilek mial dość wysoki poziom leukocytów (12,5?). Czy w szpitalu powtarzali badania? Pozdrawiam gorąco.Ania

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się