Dodaj do ulubionych

grupa na FB "Rozszczepowe mamy"

16.01.13, 11:45
Witam, tydzień temu zalożyłam na facebooku grupe dla mam dzieci z rozszczepami, miżemy wymieniać się informacjami, zdjęciami i poradami, jest tez miejsce na babskie ploteczki:) jeżeli któraś z Was chciałaby dołączyć to proszę zaposić mnie do znajomych na fb: www.facebook.com/aldona.dzida i przesłać wiadomość, że chcecie być dołączone do grupy.

Dodam, że grupa ma charakter sekretny, tzn nikt nie widzi jej i jej zawartości, ani tego, ze sie do taiej grupy przyłaczyło. Pozdrawiam i polecam!
Obserwuj wątek
    • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 15.05.13, 14:18
      up :)
      • asiakja Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 15.05.13, 14:42
        polecam fajna grupa :)
        • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 04.06.13, 09:23
          Jeszcze raz ponawiam :) Dziewczyny dołączajcie :)
    • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 21.06.13, 07:09
      UP:)
    • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 16.07.13, 14:08
      UP!:)
      • grabtomek Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 02.08.13, 09:46
        Mogę prosić o bezpośredni adres do grupy? Wyszukiwarka na Facebooku mi nic nie znajduje pod hasłem "Rozszczepowe mamy".
        • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 02.08.13, 20:12
          Witam, prosze mnie zaprosic do znajomych na FB www.facebook.com/aldona.dzida
          Dodam wówczas do grupy :)

Grupa jest tajna, tzn że nikt jej nie widzi i nie można jej samemu znaleźć.
    • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 12.09.13, 11:30
      UP:) Dołączajcie, dzielcie się Waszym doświadczenem, wiele mam chętnie podzieli się z Wami swoim:)

Jest nas już ponad 270:)

www.facebook.com/aldona.dzida - dodaj mnie do znajomych, a ja dodam Cię do grupy:)
    • ad.87 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 10.07.14, 22:20
      up:)
      • krzys-6207 Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 15.10.14, 21:21
        Witam. Tylko Mamy......a tatusiowie mogą również. Po długiej nieobecności zajżałem na to forum i co widzę można o Naszych dzieciach czytać i pisać na FB. BRAWO. Juz szukam i nawet nie czekam na odpowiedź.(Nie jest tożadna ściema -jestem ojcem 6-cio letniej Kasi z zoperowanym juz rozszczepem )
    • marek_paul Re: grupa na FB "Rozszczepowe mamy" 21.07.16, 19:30
      Poradnia Chirurgii Plastycznej zaprasza pacjentów dorosłych z wadami po rozszczepie wargi i podniebienia, celem kwalifikacji do leczenia korekcyjnego

Budujemy dla Pańswa zespół, który w przyszłości zajmie się leczeniem operacyjnym dzieci z rozszczepem wargi i podniebienia

Planowany termin pierwszych zabiegów ? I kwartał 2017

Poradnia Chirurgii Plastycznej Szpitala im. Marciniaka we Wrocławiu, ul. Fieldorfa 2

Koordynator leczenia wad rozszczepowych

Nasz specjalista chirurgii platycznej

Michał Knakiewicz

Serdecznie zapraszamy

www.szpital-marciniak.wroclaw.pl/p,158,oddzial-chirurgii-plastycznej
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka