Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      padaczka

padaczka

(5 wyników)
    • Czy u kogos z Was pojawiały się takie drgawki i zaburzenia mowy, wygladające jak lekki atak padaczki, tylko bez utraty świadomości? Trwający ok minuty. Tuz po przebudzeniu, po niewyspaniu... Czy to tez może byc objaw boreliozy? Ja póki co o czymś takim objawie boreliozy jeszcze nie słyszałam... więc może trzeba szukać zupełnie czegos innego... (nie chodzi o mnie)
    • Witam. Po 4 latach wyszlo że mam borelioze-badanie rtPCR. Bylem u lekarza mniej więcej 7 miesiecy po ugryzieniu, testy wyszly dodanio-Elissa ale lekarz nie zlecił leczenia-powiedziała pani ze nie trzeba leczyc ze jest OK. Po ok 1-2 miesiacach od ugryzienia stracilem rpzytomnosci i byly drgawki-diagnoza neurologa-padaczka. Ataki powtorzyly sie jeszcze kilka razy. Ostatni był w 2004 roku i przez 3 lata byl spokoj, az do sierpnia tego roku-na poczatku sierpnia był i dzisiaj był kolejny. Og...
    • Neurologic abnormalities of late Lyme disease usually develop a year or more after illness onset: -progressive encephalomyelitis -focal encephalitis -cerebral vasculitis -stroke [udar] -multi-infarct dementia -leukoencephalitis -brain stem encephalitis -late encephalopathy -cerebellar ataxia -transverse myelitis -progressive spastic paraparesis or quadriparesis -cognitive deficits -affective disturbance -seizures [napady padaczkowe] The most common late CNS a...
    • W czerwcu 2007 znaleźliśmy na ciele naszego dziecka kleszcza, na klatce piersiowej. Został usunięty i nie było już żadnych śladów. Nie wiemy jak długo go miał ponieważ syn był "oddelegowany" do cioci na wieś w związku z długim świątecznym weekendem ( kleszcz mógł być nawet 4 dni - ale nie wyglądał na opitego - malutki - wielkości główki szpilki). Właściwie nie przywiązaliśmy do tego żadnej wagi - to teraz, od trzech dni podczytuję to forum i włosy stają mi dęba (te które jeszcz...
    • Moja córka niedawno zachorowała na epilepsję. Miała co najmniej 4 razy drgawki, jedne większe, 3 razy kilkusekundowe, wszystkie rano, w momencie wybudzania się ze snu. Ma nieprawidłowy wynik EEG, typowy dla epilepsji. Odkąd dostaje leki, nie ma już drgawek (od półtora miesiąca), ale wydaje mi się, że czasem się na chwilę wyłącza, a to też mogą być napady epileptyczne. Epilepsja u niej jest zaskoczeniem, bo ciąża z nią przebiegała prawidłowo, poród również, dostała 10 punktów w skali APGAR, ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się