Forum Zdrowie Uzależnienia
ZMIEŃ
      padaczka

padaczka

(5 wyników)
    • Poważne pytanie. Po jakim czasie od przerwania ciągu może wystąpić padaczka alkoholowa? Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Czy padaczka poalkoholowa "łapie" zawsze po wypiciu dużej ilości alkoholu,po długim okresie picia a może po np.dwóch piwach???Proszę o jak najwięcej informacji na ten temat.
    • Witam, Dziś to zobaczyłam u mojego męża. Pije właściwe codziennie. Przez Świa był zakaz handlu i mój na głodzie. Nie spałam dwie noce- widział u nas gości, myślał że jestem jego matką która wykończyła ojca (oboje od dawna nie żyją), gadał ze zwidami, dostałam za nieposłuszeństwo, za zdrady ze zwidami. Teraz gdzieś poszedł, nie wiem czy dzwonić po karetkę czy policję gdy wróci. Czy zdązę zadzwonić.
    • to mój ostatni post.sorry za gramatyke..krótko,jest tak...............pisze przez u zwykle bo sorry....co bylo _ sex pot lzy 15 00 $ ja policja epeal bak pomyslu na dalsze zycie ehhh...........wszystko bylo bylem na wsi bylewm w mieesscie aaaaaaaaaa...........eeeeeeeewszystko h.byłem nawet w Budapeszcie piszę tego posta na kolanach.Jestem alkoholikiem potrzebuję pomocy,spadłem na dno,jestem po przebytej padaczce, nie potrafię sobie ze sobie poradzić,straciłem sens życia.
    • Jestem osobą nadużywającą alkohol. Parę dni temu miałam pierwszy w życiu atak epi. W związku z tym mam pytanie,czy padaczkę alkoh leczy się? Jeśli tak, to czym?Dodam jeszcze ,że biorę Relanium przepisane przez lekarza.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się