Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
    padaczka

  padaczka

  (8 wyników)
  • kilkuletni pies rasy husky ma napady idopatycznej padaczki średnio co 3 miesiące,napady są mocne i często powtarzają się kilka razy w ciągu dnia po czym następuje przerwa na parę miesięcy.Co można podawać by poprawić komfort życia takiemu psu,złagodzić objawy bądż wydłużyć okresy beznapadowe.Będę wdzięczna za wszelkie sygestie :)
  • Mój synek od dwóch miesięcy ma ataki padaczkowe. Byłam na pierwszej wizycie u homeopatki klasycznej. Jestem zielona i niewiele wiem o takim leczeniu, ale słyszałam, że bywa ono skuteczne także w przypadku epilepsji. Bardzo was proszę napiszcie jak u waszego dziecka lub u was wyglądało leczenie padaczki, ile trwało i jakie były efekty oraz na co trzeba uważać. Czy łączyliscie leki homeopatyczne z farmaceutycznymi?
  • Witam... Ogladałam UWAGĘ na TVN i zastanawiam się nad leczeniem dziecka u homeopaty... Czytałam na forum o chłopcu którego Pani dr z Bielska homeopatka wyleczyła z padaczki. Czy nie wiecie jak się teraz ma mały czy nadal jest zdrowy i czy terapia skutkuje? Mówie o chłopcu o którym było kiedyś dość głośno na różnych forach ale to były lata 2007/2008. Ale czy Wam też udało się chodź troszke podleczyć tymi lekami...?
  • Jestem mamą 5 - letniej Izabelki z Zespołem Westa padaczką lekooporną, chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat leczenia padaczki homeopatią! Będę bardzo wdzięczna za pomoc! Nie mam już siły patrzeć na ciągłe napady dziecka i być bezsilną w tej sprawie! Proszę o pomoc! Może ktoś był leczony lub leczył swoje dziecko? Zrozpaczona matka!
  • Czy ktos ma pozytywne doświadczenia w leczeniu padaczki za pomocą homeopati?
  • Jak w tytule. Dziecko choruje na padaczkę (od niedawna), jak na razie bierze jeden lek, nie ma ataków. Czy są jakieś przeciwwskazania dla takiego leczenia? Proszę o rady.
  • Czy jest w stanie cos pomoc, czy nie ma sobie co glowy zawracac? Nie moge zapytac naszej homeo, bo wyjechala, a odpowiedz potrzebna juz. Chodzi o zespol Millera-Diekera, z maloglowiem, padaczka i problemami zywieniowymi.
  • Epilepsja(10)

   Witam, w miniony czwartek zdiagnozowano u mojej córki padaczkę. Niewłaściwy zapis eeg + 3 omdlenia, bez drgawek (2 w 2007 i 1 w styczniu 2007). Zalecono leczenie. Póki co bierze 1/2 tabletki wieczorem, ale lada moment ma zwiększyć dawkę. Mam wielkie rozterki przy podawaniu leków dlatego szukam wszelkich możliwych sposóbów, aby ja przed nimi uchronić. prosze podjcie mi namiary na sprawdzonego lekarza homeopatę. I jesli macie doświadczenia w leczeniu padaczki homeopatią to pros...

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się