padaczka

(10 wyników)
 • Mój młodszy synek sprawia kłopoty wychowawcze: jest agresywny, kłóci się, złości... Jest bardzo ruchliwy i niecierpliwy. Panie przedszkolanki prosiły o konsultację psychologiczną. Po wizycie u psychologa trafiłam do psychiatry, potem zrobiłam EEG i okazało sie, że synek ma zmiany napadowe w odprowadzeniach skroniowo-ciemieniowo- potylicznych po stronie lewej... Idę do neurologa za 2 tygodnie, ale cały czas zastanawiam się, czy to mozliwe żeby miał padaczkę??? Nie widzę jakis inny...
 • podaję corce od tygodnia leki, obawiam sie jednak o skutki uboczne powstałe w wyniku zazywania lekow. czy u was wystąpiły jakies niepożądane reakcje?
 • moja coreczka bardzo nie lubi pic i gdy nie dopilnuje to ma zachwiania równowagi , a kiedys stracila swiadomosc, czy to mozliwe ze z powodu malej ilosci przyjmowania plynow? Bierze teraz leki na padaczke, ale wlasnie traci rownowage jak zaalo wypije , czy to mozliwe?
 • Moja córka ma prawie 2 lata. Od pół roku jest pod obserwacją pod kątem padaczki. Ostatnie wyniki potwierdziły padaczkę. Spadło to na nas tak nagle, ponieważ byliśmy pewni, że jednak wyniki będą dobre. A jeszcze dziś pediatra powiedziała nam, że córki nie przyjmą z takimi wynikami nigdzie do przedzkola. Czy rzeczywiście tak jest, że dzieci z padaczką nie mogą/nie chodzą/nie są przyjmowane do przedszkoli? Nie wiemy za bardzo co robić, ponieważ mała miała iśc, co prawda za rok, ale...
 • Proszę o namiary na neurologa dziecięcego w Trójmieście specjalizującego się w leczeniu padaczki. Pozdrawiam,
 • Przedstaw się. Napisz coś o sobie. Zapraszam :)
 • Wpisujcie podając [i]nazwisko i miasto w tytule[/i]. [i]W treści[/i] proszę podać własne [i]doświadczenia[/i] z owym lekarzem. Pamiętajcie, to [b]lista polecanych lekarzy[/b]!
 • Objawy(9)

  Mój synek ma podejrzenie padaczki. Psycholog powiedział, że to iż patrzy się w jeden punkt może być objawem padaczki. Jak ona się jeszcze objawiała u waszcyh dzieci. Czy padaczkę można wyleczyć. jakie badania zrobić żeby dowiedzieć się czy rzeczywiście moje dziecko ma padaczkę. Proszę o pomoc.
 • szpital(7)

  moj synek ma 11 mies. ma niedosłuch,rehabil.vojta.od niedawna ma dziwne drgawki(zabkuje)na eeg slad "czegos".poniewaz nasilily sie drgawki dostalam skierowanie do szpitalaniestety "super mile "panie jak ma odeslaly mnie na 18lutego,a ja nie wiem nawet co robic jak ma napad.jestem z wroclawia,prywatnie drkrauze robila eeg malemu.czy ktos zna kogos kto przyspieszy hospitalizacje i zechce go poobserwowac bezradna mama bartka
 • Czy ktoś szczepił dziecko z padaczką przeciw pneumokokom. Jakie zachowaliście środki ostrożności, jaka to była szczepionka, nic się nie działo? U nas pediatra proponuje to szczepienie, neurolog podchodzi ostrożnie a ja się boję skutków ubocznych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się