Forum Zdrowie Borelioza
ZMIEŃ
      pieczenie

pieczenie

(22 wyniki)
    • najwazniejsze : mam Bardzo charakterystyczny objaw pieczenia skory, zwlaszcza dloni i palcow oraz okolice ust czuje jakby po ciele wedrowal mi plomyczek (az mi teraz przeszedl jak to pisze). Czy macie cos takiego ? Poza tym z grubsza wszystkie objawy boreliozy sie zgadzaja (juuupi....) 3 maja 2009 nie zapomne bo myslalem, ze umieram , a moja matka chciala dzwonic na pogotowie bo myslala, ze to cos w rodzaju wyrostka. Mialem strasznie silny bol w zebrach/plucach (w klatce bolalo m...
    • od jakiegos czasu strasznie piecze mnie skora miedzy łopatkami, czy przed diagnoza mial ktos z was taki objaw? i jak sobie z tym radziliscie? czy to moze wynika z innej choroby? prosze o odpowiedz. dziekuje.
    • we wrześniu zostałam ugryziona przez kleszcza (rumienia nie było),po tygodniu miałam objawy grypopodobne,po krótkim czasie zaczęly boleć mnie stawy nóg i zaczęło się to uporczywe pieczenie języka trwające do dziś.Robiłam test IgM i IgG- wyszło jemne. Czy to może być borelioza?
    • Prośba jak w temacie.Nie wiem czy brać czy nie.Jedną dawkę opuściłam.Nie mogę skontaktować się z lekarka.Dwa dni z rzędu po doxy było pieczenie a teraz jest uczucie jakby coś było w przełyku.Czyżbym poparzyła przełyk?Nie kładę się po doxy i dość dużo popijam.I co teraz?
    • Cześć, kto z Was ma / miał takie objawy? Czy wiążecie je z boreliozą czy koinfekcjami? Czy komuś udało się pozbyć tych objawów w trakcie leczenia a jeżeli tak, to jaki zestaw Waszym zdaniem zadziałał najlepiej? U mnie część objawów przez 2 lata leczenia pod kątem bb i blo faktycznie przynajmniej złagodniała, ale ten ani w ząb, więc zastanawiam się z czym go wiązać. Może mam jakieś paskudztwo, które trzeba byłoby zupełnie czymś innym potraktować? Dzięki za wszelkie informacje...
    • witajcie mam problem , i to niestety nie pierwszy raz, wyskakuja mi czerwone bolące plamy, roznie z niektórych robią się bąble z innych rany - ma ktoś pomysł co to może byc i jak sobie z tym radzic bo wygląda to okropnie :( a dermatolog oczywiscie nie wie co to, przepisał leki i masci na uczulenie nie musze dodwac ze nic nie pomogły wysyłam zdjecie w linku:(
    • jezeli choruje na borelioze, to napewno gdzies od 10 lat, objawy niemalże tylko neurologiczne, zajęty obszar mózgu głównie płat skroniowy i czołowy, uszkodzenie w moim przypadku spowodowało: ZOK (zaburzenia obsesyjno- kompulsywne - ocd) i niemożność bycia w jakim kolwiek związku bo wjeżdza tu obsesja, agresja objawiająca się w czynach jak i w natrętnych myślach, człowiek widzi siebie biegnącego z nożem na członków swojej rodziny, tysiące przekleństw, wszystko to wynik nieprawidloweg...
    • Uczulenie na leki? Autor: maria1505 20.02.10, 17:16 Dodaj do ulubionych Odpowiedz Dzisiaj 12 dzień przyjmowania antybiotyków (tini,unidox,klabax). Oczywiście "coś" dzieje się z nogą . Pieczenie , kłucie, mrowienie. Wszystko do wytrzymania. Nie jest jeszcze źle. Martwię się jednak czerwonymi plamami, które pojawiły się pod oczami.Od dwóch dni swędzi, jest trochę opuchnięte. Boję się , że się powiększy . Już i tak muszę je dobrze maskować pudrem w kremie. Piję wapno . Co Wy na to? ...
    • Jestem tu nowy, po pierwszych negatywnych testach WB. Ale czytając Wasze posty zdecyduję się chyba na PCR w Poznaniu. bb podejrzewam po objawach. Objawy wystąpiły nagle i powoli ustepowały samoczynnie, ale nie ustąpiły do końca. Mam przeculicę skóry i pieczenie, mrowienie, chłód w nogach, oraz ogólne mocne osłabienie - moja aktywność fizyczna znacznie spadła. Mam do Was pytanie czy na samym początku warto zrobić badania na wszystkie koinfekcje, czy zacząć tylko od bb i w zaleźnoś...
    • Gofry(5)

Co myślicie o gofrach z mąki żytniej pytlowej + słodzik + proszek do pieczenia ,lub soda??? Ciekawe czy by wyszły???:):):)Aż ślinka cieknie! Będę wdzięczna za podpowiedzi!:):):)
    • Jak on wygląda? Myślałam że musi być ciemny i ciężki. Ponieważ w mojej okolicy chleba takiego nie ma a na pieczenie nie mam siły poprosiłam kogoś żeby ten chleb kupił mi w Krakowie. I dostałam - ale on jest BIAŁY! Pani w piekarni na 100% twierdziła, że bez drożdży, był wcześniej zamówiony. Czy można jeść biały chleb? Czy możliwe, że jest on żytni, na zakwasie i biały?
    • Dostałam zadanie od rodziny, że mam sobie wypatrzeć maszynę do wyrobu i wypiekania chleba w jednym i zostanie mi ona zakupiona na imieninki;) Stąd moje pytanie. Ma ktoś takową i może polecić? Czy da się w niej zrobić chleb bez drożdży? Macie przepisy? I druga sprawa: siostra zrobiła mi sernik z kaszą manną. Smakuje i wygląda jak omlet... Dodatkowo miałam po nim zgagę:( Kazała się zapytać czy można zmodyfikować przepis dając mniej jajek, więcej sera, i proszek do pieczenia...?
    • Witam, Zrobiłam sobie miksturę na grzyba wg przepisu: forum.gazeta.pl/forum/w,26140,125609648,125611036,Re_Walka_z_Grzybkiem_co_polecacie_.html I? Hmm, po pierwszym łyku myślałam, że zadzwonię na pogotowie-tak niesamowite palenie w przełyku,że godzinę dochodziłam do siebie. Reszta domowników również piła miksturę-bez żadnych sensacji. Więc pewnie są dwie opcje: grzyb (mam spory jadłowstręt, spadek wagi etc.) albo "wypalenie" lekami. Obie mało fajne. Miał ktoś tak? Co stosowaliście? ...
    • Kochani, kupilam chleb zytni na zakwasie na lisciu tataraku w ALMIE w Katowicach poniewaz sprzedawczyni zapewniala mnie ze nie zawiera klasycznych drozdzy piekarskich. Ale jest tak smaczny ze podejrzewam ze zawiera cukiej i domieszke innej maki. Czy znacie ten chleb? I co mozecie o nim powiedziec? Nie chcialabym aby moje dziecko zlapalo grzybice juz na poczatku leczenia.
    • mam nadzieje ze wątek nie jest niezgodny z regulaminem Ponieważ ktoś szuka czasem adresów piekarni, podam w Wawie i w innych miastach gdzie można kupić chleb taki jaki mieliście na zjeździe w ub roku, od Szwajcara Petera z Ewą i inne chleby też razowe na zakwasie Miasta: # Warszawa # Poznań # Katowice # Wrocław # Kraków # Łódź # Płock #Gdańsk - Wrzeszcz # Rumia www.organicmarket.pl/nasze-sklepy.html są adresy i telefony do sklepików ekologicznych z podanych miejsc ...
    • Kto z Was ma w zestawie chinolon, jaki i jakie są Wasze doświadczenia? Ja biorę Tavanic, mam wrażenie, że działa, przynajmniej jeżeli chodzi o pewne objawy, natomiast niektóre nawet się nasiliły (pieczenie i łzawienie oczu, spiekanie ust, etc.) i nie wiem, czy to dlatego, że powoduje go jakaś inna koinfekcja czy też dlatego, że Tavanic właśnie działa i to rodzaj herksa. Będę wdzięczna za Wasze spostrzeżenia...
    • bol skory(20)

Ten problem mam co jakis czas - bol skory. Czasami jest to placek na nodze, czasami ramie, czesto twarz...Boli skora, jest jakby nadwrazliwa. Lekarz mowi o newralgii czyli bolu z terytorium nerwu. Czasami porownuje to z poparzeniem skory, bol jest czasami slabszy, czasami dosc silny. Gdy boli twarz, to jest to zawsze jej polowa, lacznie z skora pod wlosami. Nie moge wtedy czesac wlosow. Czasami, gdy jest to silniejszy bol, to bola mnie rowniez dziasla, oczy, uszy. Czy ktos z Wa...
    • onet(4)

zdrowie.onet.pl/1568353,2041,,,,dr_google_czyli_na_co_dzis_jestem_chory,psychologia.html
    • Piekarz w Zabrzu piecze specjalny chleb przeciwgrzybiczy wg przepisu forumowiczow Namowila go na to pewna pani dr ciezko chora nabb Jest to piekarnia wpoblizu mostu-zabrzanie wiedza -niech wytlumacza Puszczam to na forum zebyczlowiek mial zbyt bo zrobil tospecjalniedla nas
    • Witam! Od trzech dni zaczął mnie chyba uczulać biotrakson: podczas kroplówki odczuwam kłucie i pieczenie w całym ciele, największe w okolicy wenflonu. W piątek były to tylko lekkie kłucia, a dzisiaj już nie mogłam wysiedzieć i "tańczyłam" pod kroplówką. Jestem po 16 wlewach. Co radzicie? Czy zmiana na np. lendacin może pomóc? Czy lepiej od razu spróbować z doxycykliną? A może po prostu 2 dni przerwy? Dzięki wielkie, Gośka

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się