Forum Zdrowie Homeopatia
ZMIEŃ
      pieczenie

pieczenie

(4 wyniki)
    • witajcie, malutki doszedł do ładu ale zdążył zarazić mnie jak sądzę. Jeśli możecie pomóżcie, postaram się opisać jak najdokładniej. Boli mnie gardło, to palący ból, nasila się przy przełykaniu, jednocześnie mam uczucie palenia lub pieczenia w nosie i jakby początki kataru, delikatne. Gardło jest zaczerwienione po bokach, bez nalotów, migdał lekko powiększony. Mam ochotę tylko na ciepłe, i wręcz wrażenie że zimne spowoduje dodatkowy ból więc nawet nie ryzykuję. Gorączki brak. Język bez...
    • w watku o zdartym gardle pisalam jak sie to wszystko rozwija. Poniewaz jutro mam urodziny dzieci zalezy mi na szybkim wyleczeniu wiec pisze dalej - wybaczcie! Aktualnie, katar leje mi sie z nosa, gardlo piecze, kaszel sporadyczny suchy taki zdzierajacy, (bardzo boli mnie wtedy gardlo), czuje ze cos tam jakby sie odksztusza ale bardzo slabo i nie udaje sie, no i chrypa, ktora uniemozliwia gadanie (maz sie cieszy :)). Wydaje mi sie, ale do konca pewna nie jestem ze pomaga zimne (ja...
    • Przeczytałam wszystko o homeopatii i grzybicach i sama nie wiem co mam robić... zaczeło się z rok temu swedzenie i pieczenie.... biała wydzielina.... robiłam nasiadówki z wagosanu i samo przeszło... tzn pieczenie teraz pozostały mi białe upławy nic nie boli nie piecze ale są i sama nie wiem czy mam sie niepokoić i co powinnam zrobić... dodam że antybiotyki raczej nie wchodzą w grę bo jestem na nie uczulona i zanim trafię na ten właściwy wyglądam jak zoombi cała jestem w krostkach....
    • Moiże Ktoś z forumowiczów zna w Lublinie homeopatę ,który tym się para?Bardzo proszę o pomoc,Dziękuję - Alt.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się