pieczenie

(180 wyników)
  • Cześć, jestem kobieta po 50 i strasznie doskwiera mi pieczenie całego ciała, które objawia się głownie po zjedzeniu posiłku. Ostatnio mimo 'skromego' posiłku /sama bułka/ pieczenie nie ustąpiło. Co ważne od około dwóch tygodnii dziwnie drętwieje mi lewa noga. Lekarze nie są mi w stanie pomóc/przynajmnie Ci u których byłam/. Wszystkie wyniki badań jak dotychczas są dobre. Czy ktoś miał podobny problem? Będę wdzięczna za pomoc.
  • Witam Ginekolog wykrył u mnie niedawno małą nadżerkę na szyjce i postanowił mi ją zaleczyć globulkami, ponieważ przy cytologi wykryto zapalenie bakteryjne (II grupa czystości) - owszem, od jakiegoś czasu odczuwałam swędzenie i lekkie upławy. Przepisał Albothyl 6 globulek - zużyłam, wszystko okej. Potem miałam przez 10 dni używać Gynalgin , a na sam koniec Lactovaginal aby przywrocić równowagę:) Po 3 globulce gynalginu już nie wytrzymałam, odstawiłam lek i od raz zaczęłam używać Lact...
  • wyniki mam wszystkie dobre a bardzo piecze przy oddawaniu moczu lerkarze nie wiedzą co mi jest pomóżcie
  • Mam problem, od kilku miesięcy w okresie większego śluzu, piecze mnie skóra w okolicy odbytu, jakby mnie odpażało, co robić, poradźcie
  • Od jakiś 2 tygodni rano odczuwam straszne pieczenie w żołądku, coś jakby straszny głód, aż pociąga mnie na wymioty. Po zjedzeniu śniadania częściowo ustępuje. Boję się że to jakieś wrzody :( Co myślicie?
  • dziewczyny! mam nadzieje ze mi pomozecie chociaz sie troche bardziej domyslic co mi moze byc. mieszkam w Uk wiec po prostu pojscie do ginekologa nie wchodzi w gre bo tu tak nie jest... musze najpierw isc do lekarza ogolnego, ktory zazwyczaj zbywa ludzi z niczym. do rzeczy. nie biore pigulek juz od prawie dwoch lat ani zadenj innej antykoncepcji hormonalnej. zdarzylo mi sie dwa lata temu miec krwawienia podczas brania pigulek m.in. z tego powodu je odstawilam. od paru miesiecy prze...
  • Mam delikatny problem,moze ktos mi cos doradzi.Od dwoch dni czuje swedzenie oraz pieczenie w pochwie.Czy ktos zna moze jakies "babcine" sposoby na ta dolegliwosc poniewaz jestem za granica i nie mam dostepu do polskich lekow na szybko.Domyslam sie ze moze to byc jakies zapalenie ale nie wiem jak je wyleczyc bez lekow.Z gory dziekuje za rady
  • Od wczoraj czuję nieprzyjemne pieczenie w pochwie. Jakby mnie ktoś tam przypalał żywym ogniem. Jutro mam wizytę u gina, ale co mam zrobić do tego czasu? Jak sobie ulżyć? Można coś kupić w aptece, co mi pomoże przetrwać dzisiaj i jutro w pracy?
  • 2 dni temu rozpoczęliśmy z moim chłopakiem bardziej intymną formę pieszczot tzn. masowanie, dotykanie, łaskotanie palcami i języczkiem, całowanie oraz ssanie moich piersi a dokładniej sutków. W czasie tych igraszek czuję się wspaniale, w ogóle nie odczuwam bólu, natomiast jakiś czas po ich zakończeniu czuję straszny ból i pieczenie sutków. Są one wtedy bardzo gorące, parzą mnie. Za drugim razem próbowaliśmy znacznie delikatniej to robić, jednak efekt końcowy był podobny. Nie wiem czy mo...
  • mam taki problem piecze mnie i swedzi po wewnetrznej stronie warg sromowych,sczegolnie w trakcie mycia pozniej,co to moze byc,dodam,ze jest zaczerwienienie i opuchniecie troche tej prawej wargi
  • Od 2 dni odczuwam pieczenie ujścia pochwy, jest zaczerwienione. Dbam o higienę, nie uprawiałam seksu. Co to może być? Śluzu wydaje mi się że jest tyle samo co zawsze w tej fazie cyklu, ewentualnie trochę więcej, chociaż trudno mi to określić. Czy może to być np. obtarcie czy jakaś poważniejsza infekcja?
  • Witam, Mam nastepujace pytanie. Dlaczego po stosunku, kiedy dochodzi juz do kontaktu nasienia ze sluzowka pochwy odczuwam uporczywe pieczenie??? Dodam ze dzieje sie to od momenut kiedy zaczelam stosowac tabletki antykoncepcyjne. Wczesniej przy prezerwatywie (kiedy nie dokodzilo do bezposredniego kontaktu spermy z pochwa) nic takiego sie nie dzialo. Nadmienie ze z pewnoscia nie mam zadnych stanow zapalnych ani grzybicy. Czesto chodze do ginekologa (osatnio jakies 3 tyg temu) i j...
  • Od jakiegoś czasu odczuwam dokuczliwe swędzenie i pieczenie w okolicach odbytu, zwłaszcza podczas wizyty w toalecie. Dokonalam oględzin ;) jednak nie zauważylam zadnych zmian skórnych, mimo to dolegliwości utrzymują się. Nie pomagają maści łagodzące typu linomag, sudocrem czy nawet oxycort. Po wypróżnieniu na papierze znajduję niewielkie slady krwi. Ktos ma pomysł, co to moze być takiego?
  • Od dłuższego czasu odczuwam w głowie (czubek głowy), mrowienie ,pieczenie, w tym samym czasie mam zawroty głowy i ostatnio doszło zaburzenie równowagi przy chodzeniu.Co to moze byc przyczyną moze ktos tak miał ??? Mam lordoze szyjną,Szukam przyczyny juz od trzech lat Przyjmuje Beteserc i tabletki na poprawe krązenia mozgowego ale nic to nie pomaga.
  • Nie jest to aż tak silne pieczenie ale jednak trochę odczuwalne. Wiem że jest Tantum Rosa, ale czy jest jakiś płyn, gotowy którym można się podmywać (chodzi o to, żeby nie rozpuszczać proszku z saszetek)?
  • Byłam u ginekologa ok. 2 tygodnie temu z powodu dziwnej wydzieliny i zapisała mi sterovag. 2 dni po skończeniu opakowania (6 globulek) zaczęło mnie najpierw swędzieć, potem piec, wargi i okolice łechtaczki są b.czerwone( trwa to 3 dzień). W tym samym czasie dostałam okres i akurat zaczęłam używać nowych podpasek Always i teraz nie wiem, czy jest to wywołane uczuleniem na owe podpaski czy po sterovagu... Na wizytę jestem zapisana dopiero na 7 stycznia, w dodatku święta i nie mogę...
  • Witam wszystkie forumowiczki. Mam pytanie, odebrałam właśnie wynik z cytologii - 1, a ja dalej odczuwam dyskomfort (pieczenie, swędzenie i.. nic ponadto, tzn. żadnych upławów, czy dziwnej wydzieliny. Wybrałam się do ginka by przepisał mi coś na moje dolegliwości, tymczasem on zrobił mi przy okazji badania na czystość i cytologię. Czystość wyszła ok. Przepisał mi clotrimazol - maść i kazał przyjść ponownie po wyniki z cytologii. Teraz jestem w kropce, bo skoro nic mi nie jest, dla...
  • od wczoraj odczuwam lekkie pieczenie w pochwie ,oraz czasami lekki bol,co to moze byc ?dodam ,ze uplawow zadnych nie mam
  • Po porodzie, zaczelam miec straszne problemy z odbytem, jak sie zalatwiam to razem z krwia i przytym strasznie mnie boli i piecze, pozniej tez mie moge normalnie siedziec, bylam u lekarza i przepisala mi laktuloze na zatwardzenie, nic nie pomoglo, z dnia na dzien jest coraz gorzej jak mam isc do wc to jestem chora. Moze znacie jakies domowe sposoby na ta dolegliwosc, mieszkam w uk i troche trudno mi tutaj cos na to poradzic.
  • idę do ginekologa za tydzień.. najszybszy termin a od 4 dni okropnie mnie tam swędzi i piecze plus chyba trochę spuchło... nie wiem co robić, może jest jakaś maść żeby sobie trochę ulżyć przez tydzień?...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się