pobieranie

(5 wyników)
  • Proszę jeśli ktoś z was coś wie albo robił takie badania napiszcie o szcegółowym przebiegu?!!! Czy to nie jest wstydliwe i upokarzające?
  • Czy na chlamydię nalezy robic osobno badanie? Bo niedawno miałam robiony posiew z szyjki macicy, jeszcze nie odebrałam wyników więc nie wiem co tam wyszło. Ale słyszałam, ze aby wykryć bakterie chlamydi trzeba zrobic badanie osobno. No i teraz nie wiem, czy gdybym miała tą bakterię to mi wyjdzie z posiewu, czy powinnam osobno zrobic badanie tylko na tą bakterię?
  • Hej dziewczyny, jestem ze Szczecina, 2 tyg.temu poroniłam(7 tydz.) i wkrótce mam zamiar zacząć starania o dzidziusia.Chcę przedtem zrobić parę badań i nie bardzo wiem gdzie.Dzwoniłam do szpitala na Pomorzanach do laboratorium, chlamydia kosztuje 75 zl ale tam nie pobierają materiału.z kolei mam skierowanie na toxo i nie wiem gdzie je uwzględniają.Jeżeli któraś z Was orientuje się gdzie i za ile można porobić badania to proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.Basia
  • Czy ktoś wie ile ta nowa metoda może kosztować??? Troszkę o niej czytałam i wiem tylko że odpadają koszty stymulacji lekami , więc wydaje mi się ze ok 3000 mniej?? Może ktoś ma więcej informacji ?? Dzięki
  • www.szansaspotkania.net/index.php?pageid=2202 Czytałyście to? Jest troche ciekawych rzeczy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się