Forum Zdrowie Zdrowie
ZMIEŃ
    pobieranie

  pobieranie

  (5 wyników)
  • Witam.Mam nadzieje że jest na tym forum osoba która by mogła odpowiedzieć mi na takie pytanie. Moja żona miała nieudaną próbę pobrania płynu rzdzeniowego.Nakłuwano ja 4 razy bezskutecznie.Bardzo przy tym cierpiała mimo zapowiedzi o tym że est to bezbolesne. Niestety żona nie może poddać się znieczuleniu miejscowym bo na nią nie dziąła ( trudno w to uwierzyć ale przekonała sie o tym kilka razy i nie chce próbować więcej) Czy można ten zabieg przeprowadzić przy znieczuleniu ogólnym?
  • Proszę o informację czy osoba chora na schizofrenię ma szanse na uzyskanie renty z tytułu niezdolności do pracy (bez hospitalizacji, stale na lekach, leczona ambulatoryjnie od dłuższego czasu). Jakie są Państwa doświadczenia w tej kwestii. Jaka jest przyjęta pragmatyka lekarzy orzeczników w ZUS i czy warto? Będę wdzięczny za każdą rzeczową odpowiedź i pomoc. Zachęcam do dyskusji. Choć to sprawa indywidualna, myślę, że interesująca dla wybranych, którzy podobnie jak ja są odrobinę ...
  • Czy ktos bral to?Chodzi mi o to,czy to jest mocny antybiotyk i czy jest z nowszej generacji antybiotykow.Wiem ,ze nie sposob dobrac antybiotyk idealnie itd,ale tak powaznie ,ktory lekarz pobiera probki i to sprawdza.Przepisuja m.in Augmentin czy inne swinstwa.
  • posiew(4)

   Jak się robi posiew przy ropnych wypryskach? czy można samemu pobrac materiał do badania czy musi to zrobic wyłącznie lekarz?
  • po co sie robi? bo nie mogę znaleźć

  Nie pamiętasz hasła

  lub ?

   

  Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się